Colofon ff) m0nsenlinq.nl Willem de Wolf te de Groot-de Kam bv tel. 0118-612868 Natuursteenbedrijf Ferket en de Maat B.Y. GRAFMONUMENTEN MARMER GRANIET NATUURSTEEN amilieberichten vrijdag 15 april 2011 familieberichten 137 Na een langdurige ziekte is rustig ingeslapen onze broer, zwager en oom Rie Bimmel-de Wolf Kees Bimmel (in herinnering) Loe de Wolf (in herinnering) Leunus de Wolf (in herinnering) Mientje de Wolf-Meerman Rinus de Wolf Neven en nichten Ik heb de bloemen gevraagd voor je te glimlachen. De vogels vroeg ik voor je te fluiten. En de zon stuurt je haar warme stralen. Je was het zonnetje in ons leven... Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was fijn om dit samen voor je te mogen doen. Je was mijn lieve oudste dochter en onze lieve oudste zus. Wij zullen je missen. Rose-Marie Wauters A Hulst, 4 maart 1948 t Clinge, 13 april 2011 Hulst: L.E. Wauters-Lockefeer Geleen: Harry Wauters en Mariëtte van Veen Pijnacker: 'Paul Wauters Sas van Gent: Athur Wauters Corseaux (CH): Agnes Wauters en lacques Vairoli Someren: Jeanne en Hans Willems-Wauters Puth: Miriam Wauters en Martin Borsje De neven en nichten van tante Roos Familie Wauters Familie Lockefeer Een speciaal woord van dank aan alle medewerkers van "De Sterredie Rose-Marie vele jaren liefdevol verzorgd hebben. Sterredreef 25, Clinge Correspondentieadres: Baudeloo 38,4561 ES Hulst U kunt afscheid nemen van Rose-Marie in familiekamer 1 van DELA, locatie De Blaauwe Hoeve, Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op zondag 17 april van 15.00 tot 16.00 uur en maandag 18 april van 13.00 tot 13.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op maandag 18 april om 14.00 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus te Hulst, gevolgd door de begrafenis op de begraafplaats aan de Van der Maelstedeweg aldaar. Samenkomst in de Basiliek, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Je wandelt naar de maan naar de zon naar de sterren je hand hebben wij zachtjes los moeten laten met veel liefde laten wij je gaan Rose-Marie Wauters Bewoners en personeel van Sterredreef 25 Na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder, oma en overoma Rina de Graaf-Boot hebben wij vele blijken van medeleven en deelneming ervaren. Dit heeft ons goed gedaan. Wij willen u hiervoor onze welgemeende dank betuigen. J. de Graaf kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Zierikzee, april 2011 Voor uw warme reacties na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, opa en ouwe opa Fer van Hooijdonk zeggen wij u hartelijk dank. Netty van Hooijdonk-Lampert Dymphna en Tonny Fernando Leonie en Pieter Guanita en Marco Jennifer Pieter en Henny Wouter en Marcha Jeroen Zierikzee, april 2011 De overweldigende belangstelling en deelneming welke u ons heeft betoond na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder Cornelia Pannekoek-Sijrier hebben ons diep getroffen. We zijn u zeer dankbaar voor de steun en troost, welke ons dit heeft gegeven. Daar het onmogelijk is u allen persoonlijk te schrijven, betuigen wij u hiermede onze oprechte dank, met nadruk voor de medewerksters van "Borrendamme". Hans en Thea Piet Marry en Jan Huib en Jolanda Wim Henny en Hans Nel en Klaas kleinkinderen en achterkleinkinderen Zierikzee, april 2011 Daar het voor ons onmogelijk is iedereen persoonlijk te bedanken voor alle lieve woorden, kaarten, bloemen, brieven en telefoontjes tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en trotse opa Hans de Ronde willen wij u op deze wijze hartelijk dankzeggen. Voor alle steun en betrokkenheid zijn wij u zeer dankbaar. Corrie de Ronde-Beekman Janita en Martin van der Have-de Ronde Sonja en Albert ten Klooster-de Ronde Simone en Wilko Hanzen-de Ronde en kleinkinderen Bruinisse, april 2011 Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling die wij mochten ontvangen, zowel persoonlijk als schriftelijk, na het overlijden en bij de begrafenis van onze lieve, zeer zorgzame vader, opa en overopa Janus Scheele betuigen wij u onze hartelijke dank. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Yerseke, april 2011 Het gemis zal altijd blijven, maar de steun en het medeleven na het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, oma en overoma Antonia Santina Steenhart-Hoekman heeft ons goed geda an. Onze hartelijke dank daarvoor. Piet en Nel Steenhart Nel en Hans van der Weele Klein- en achterkleinkinderen Goes, april 2011 Voor uw blijken van medeleven en deelneming na het overlijden van onze lieve vader en opa Leonardus Bartholomeus Verkaart betuigen wij u langs deze weg onze welgemeende dank. Uw medeleven heeft ons goed gedaan. Namens de familie, Piet Verkaart Zierikzee, april 2011 Informatiecentrum en uitvaartwinkel: uitvaartverzorging REQUIEM Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl Een modem bedrijf, al meer dan 50 jaar gespecialiseerd in: Steensedijk 100 - 4561 GP Hulst Tel.: 0114-312906 natuursteen@ferketendemaat.nl Fax: 0114-310611 www.ferketendemaat.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet zelf opgeven kan via www.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www mensenlinq.nl Meer informatie opwww.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 37