O Saartje Geensen Leuntje Sanderse-Brasser 3 6 I familieberichten vrijdag 15 april 2011 0 IDensenlinq.nl "Leo was een geschenk voor mij" Cathrien Verdrietig zijn wij omdat is overleden onze lieve Leo Leunis Willemse 12 april 1943 Meliskerke 13 april 2011 Wij zullen zijn liefde en zorgzaamheid erg missen. Cathrien Davidse-Louwerse Cobine en Rob lulien en Sanne Michel en Marilon Ellen en Robbie Sjoerd Ramona en Kevin Mariska en Marco Stefano Pauwhoekstraat 18 4365 AR Meliskerke Leo had de wens in besloten kring te worden begraven. Op maandag 18 april is er van 16.00 tot 17.00 uur gelegenheid tot condoleren in de bijzaal van de Ichthuskerk, Bergstraat 34 in Meliskerke. Wij zijn de medewerkers van Buurtzorg Veere dankbaar voor hun liefdevolle verzorging. Heden overleed onze geliefde jongste broer, zwager en oom in de leeftijd van 68 jaar Leunis Willemse Partner van Cathrien Davidse-Louwerse Sterke de Heere ons allen in dit verdriet. Goes: J. Willemse Meliskerke: J. Willemse J. Willemse-Provoost Neven en nichten Meliskerke, 13 april 2011 Je hart tikte verder, maar je had ons al verlaten, roerloos en alleen, die aanblik deed zo zeer. Je lag daar wel, maar kon niet praten, en nu... ben je er helemaal niet meer. Mooie herinneringen blijven, die gaan niet stuk, ook niet in tijden van rouw. Gedachten aan een mooi leven, vol geluk. We houden veel van jou. Esther Intens verdrietig, maar ook dankbaar voor de fijne en goede jaren die we samen mochten beleven, geven wij u kennis dat, na een periode van afnemende krachten, in de leeftijd van 91 jaar van ons is heengegaan, onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en omi weduwe van Johan Pieter Kaan De liefde en zorg waarmee zij ons omringde, houden wij in dankbare herinnering Poortvliet: Tilly en Jan van Gorp-Kaan Joop Terneuzen: Tonny en Els Kaan-Heijnen Saskia en Erik Kees Terneuzen: Adrie en Connie Kaan-van de Voorde Esther en Sander, Bram en Isabel Annelies, Max m? 13 april 2011 Correspondentieadres: Kamerlingh Onnesstraat 26 4532 LW Terneuzen De afscheidsplechtigheid wordt gehouden op dinsdag 19 april om 11.00 uur in de aula van crematorium Monuta, Bellamystraat 28c, Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijke condoleance. Onze dankbaarheid, respect en waardering gaat uit naar de medewerkers van Ter Schorre, huis R17, waar onze moeder in haar laatste levensfase werd omringd met liefdevolle zorg. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te schouwen. Met verdriet in ons hart, maar dankbaar voor alle liefde en zorg die zij ons gegeven heeft, delen wij u mee dat de Heere van ons heeft weggenomen onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder weduwe van Kornelis Sanderse op de leeftijd van 93 jaar. L.B. Joziasse-Sanderse P.A.C. Joziasse J. Sanderse C.G. Sanderse-de Visser A.J. Sanderse E. Sanderse-van den Berg B .JWelleman-Sanderse M. Welleman K. Sanderse J.M. van Belzen A.M. Sanderse (in herinnering) Klein- en achterkleinkinderen Onze hartelijke dank gaat uit naar het personeel van Eben-Haëzer voor de liefdevolle verzorging. 13 april 2011 Zorgcentrum Eben-Haëzer Correspondentieadres: A.J. Sanderse Simon Carmiggeltlaan 15 4481 DC Kloetinge Onze moeder is opgebaard in de Ter Hoogekerk, Willem Teellinckstraat 3 te Middelburg. Daar is gelegenheid tot condoleren op zaterdag 16 april van 19.30 tot 20.00 uur. Hier zal D.V. ook de rouwdienst gehouden worden op maandag 18 april om 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 15.00 uur op de begraafplaats te Westkapelle. Na de begrafenis is er ook gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Geen bloemen Tot ons verdriet is overleden onze lieve Oma en "oude oma" Sanderse Kees en Marie-Louise Diederik Barbara en Ewald Kees en Mariëtte Roel, Marieke Jeannet Wouter, Matthijs, Marion, Rens Henriëtte en Jaap Pieter Lenny en Herman Martij n en Saskia Jesse Joost en Yvonne Jolien Liesbeth (in herinnering) Heieen en Rob Lisa, Philip Koen en Willie Maarten, Danker, Wannes Christian en Eveline Juul, Ties Daniël Met verdriet geven wij kennis dat van ons is heengegaan de levenspartner van onze zus, schoonzus en tante Leo Willemse We wensen Cathrien, kinderen en kleinkinderen Gods nabijheid toe. Vrouwenpolder Nel Joziasse-Louwerse Chris Joziasse in herinnering Gapinge Wim Louwerse Nely Louwerse-van Dis in herinnering Serooskerke (W) Rinus Louwerse Li a Louwerse-Louwerse neven en nichten Meliskerke, april 2011 Tot ons grote verdriet is na een ernstige ziekte overleden Leunis Willemse partner van onze schoonzus Cath. Davidse-Louwerse Wij wensen Cathrien en kinderen veel kracht en troost in dit verlies. Familie Davidse Meliskerke, 13 april 2011

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 36