Doeke Roos jr. Wesley Sekewael heb ik zelf helemaal ontroest m bd store zeeland! 25 De Jager weer toekomst voorwerp"5 10 euro korting Veel interesse appartementen wijk Vestetuin Paaszangavond in Rehobothkerk voorwerp komt uit China' donderdag 14 april 2011 „Het wordt zo leuk. Met een filmzaaltje, exposities en natuurlijk de verha len. Vooral de verhalen. En rondleidingen. Ze zaten vorig jaar helemaal vol. Achttien deden we er de eerste dag. Achttien! Mensen vinden het prachtig." Jk kan ook wel ergens in de afwas gaan, om geld te verdienen, maar ik doe liever iets voor mijn plezier. Dit gebouwtje, de historie van Vlissingen, een steentje bijdragen aan de stad die nooit af is - dat vind ik leuk." JUSTION ADVOCATEN In verband met de kantoorviering van het 10-jarig bestaan zal ons kantoor op vrijdag 15 april a.s. gesloten zijn. Park Veldzigt 2 P Postbus 132 4330 AC Middelburg T 0118 62 37 19 F 0118 63 83 47 E info@justionadvocaten.nl I www.justionadvocaten.nl door Rob Paardekam tholen - Er lijkt veel belangstel ling te zijn voor de identiteitsge bonden zorgappartementen die de gereformeerde gemeenten willen bouwen in de nieuwe wijk Veste tuin in Tholen. Het regionaal verband van gerefor meerde gemeenten is al een paar jaar op zoek naar een locatie in de gemeente Tholen om de apparte menten te realiseren. Het oog is nu gevallen op de wijk Vesteruin, die moet verrijzen op bedrijventer rein Noord. De woningen moeten boven de twee supermarkten ko men. Hoeveel het er worden, kan woordvoerder Kasper Nipius nog niet zeggen, maar het ligt voor de hand dat het om ten minste enke le tientallen appartementen gaat. „Het ligt een beetje aan de vraag", verklaart hij de onzekerheid. „Is er veel belangstelling voor apparten- ten voor één persoon of juist voor woningen voor twee personen?" Volgende week vindt in de kerk van de gereformeerde gemeente een informatieavond plaats. Men sen kunnen dan inschrijven op een appartement. „Maar we heb ben al inschrijvingen binnen van mensen die zeker willen zijn van een plekje." De zorg wordt straks geleverd door zorgcentrum De Schutse uit Sint-Annaland. mmmmsmmmst Corneel Droogers op molen De jager in Oud-Vossemeer. foto Jan van Zuilen sint-annaland - Het ziet ernaar uit dat het mysterieuze voorwerp in het museum in Sint-Annaland inderdaad een pomp is waarmee vroeger in China de rijstvelden werden bevloeid. Het voorwerp werd eerder dit jaar gevonden bij de verbouwing van een café in Middelburg en kwam via een omweg in De Meestoof te recht. Het museum werd getipt dat het voorwerp wel eens uit Chi na zou kunnen komen. Tholenaar Piet Swarthoff, die al jaren in het Aziatische land komt, heeft daarop een foto naar Chinese vrienden ge stuurd. Die bevestigen dat het ver moedelijk om een zogeheten ket- tingpomp uit China gaat. tholen - De christelijk gemengde zangvereniging Crescendo uit Tho len houdt zaterdag 16 april een paaszangavond in de Rehoboth kerk aan de G.H. Kerstenstraat in Tholen-stad. Het koor staat onder leiding van Paul Heijboer. Aan de avond verle nen ook jeugdkoor Sjaloom, jonge renkoor Hananja en het mannen koor Rehoboth hun medewerking. Tijdens de zangavond zal ook een collecte worden gehouden voor de jeugdwerkactie 'Wordt vervolgd'. De avond begint om 19.30 uur. Ie dereen is van harte welkom. OUTDOOR FASHION ACTION Middelburg Achter de Houttuinen 34 Goes. Grote Markt 15 www.bd-store.nl Wesley Sekewael (17) te midden van het erfgoed van de Koninklijke Schelde Groep. foto Ruben Oreel

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 53