televisie 139
s
met de weerbarstige praktijk
'Als burger weten we dat we in een rechtsstaat leven, maar hoe komt dat
recht precies tot Stand?' Pieter Fleury, maker van Het oordeel
donderdag 14 april 2011
07:05 Droomhuis in de
zon 08:00 Tommy Te
leshopping 13:05 Ko
men eten 13:35 Neder
land op wielen 14:10
Heartbeat 15:10 Diag
nosis murder 16:10 Lit
tle house on the prai
rie 17:10 Droomhuis in
de zon
08:45 RTL Nieuws 09:00
RTL Z Nieuws 10:20
2getbusiness 10:40 RTL
Z Nieuws 13:20 Stu
dio E W13:40 RTL
Z Nieuws 15:20 Busi
ness links 15:40 RTL Z
Nieuws 16:20 RTL Au-
toblog 16:40 RTL Z
Nieuws
06:31 RTLTelekids:
Fabeltjeskrant, Pipa-
Panda, Wolleke, Uki,
Brandweerman Sam, Bi-
baboerderij, Efteling tv:
De Schatkamer, Bas-
sie Adriaan en de reis
vol verrassingen, Ernst,
Bobbie en de rest, De
Koala Broertjes, Elias,
Chuggington, Uki, Fa
beltjeskrant 09:30 Tele-
shop 8: Tel sell 12:15 Ef
teling tv: De Schatkamer
13:16Teleshop8:Tel
sell, Tommy Teleshop
ping, Tel sell 17:00 Op
rah Winfrey show 17:55
Dr. Phil
07:00 Disney feest
07:30 Will St Grace
08:00 Tommy Teleshop
ping 09:00 Ready stea
dy cook 10:00 Tom
my Teleshopping 11:00
Astro TV 13:00 Tom
my Teleshopping 14:00
Disney feest 14:35 Mas-
terChef: The professio
nals 15:35 Ready stea
dy cook 16:35 One Tree
Hill 17:35 Will St Grace
06:01 Disney XD: Ga-
iactik football, De kunst
van het vliegeren, De
kunst van het herinne
ren deel 1, Superhero
squad show, Recess, Het
hotelleven van Zack en
Cody, Phineas St Ferb, De
Tofu's, Skunk fu, Shu-
riken school, Casper's
griezelschool, De Tofu's,
A kind of magie, Phineas
St Ferb, Het hotelleven
van Zack en Cody, Ama
zing Spiez, De Tofu's,
Matt's monsters, Mon
ster Buster club, De To
fu's, Jackie Chan, Phine
as Ferb, Recess, Cory
in the house, Phineas St
Ferb, Zack St Cody
18:05 Huizenjacht,
Woonprogramma
18:00 The A-Team, Ac
tieserie
18:40 The bold and the
beautiful, Soap
serie
18:00 Bondi rescue, Re
ality
18:30 MasterChef: The
professionals,
Kookwedstrijd
18:00 Veronica's fun
niest commer
cials ever!
18:15 My wife and kids,
Comedy
18:40 According to Jim,
Comedy
19:00 Hart van Neder
land
19:10 Shownieuws
19:25 Show me the mo
ney, Live spelshow
19:00 De politie op je
hielen!, Serie re-
19:05 The young and 19:30 Secret story, Reali- 19:10 Rules of engage-
the restless, Soap- tyshow ment, Comedy
serie 19:30 Two and a half
men, Comedy
20:30 The mentalist.
Misdaadserie
21:30 Castle, Misdaad
serie
20:00 Operation repo 20:00 Bevallingsverha- 20:30 Secret story: Live 20:00 The big bang the-
20:05 Lucky Day len, Reality show, Realityshow ory, Comedy
20:10 Operation repo 20:30 One fine day, Ro- 20:30 Falling down,
20:30 UEFA Europa mantische komedie Thriller
League liveverslag
van de kwartfina
le PSV - Benfica
22:30 Hart van Neder
land
22:45 Piets weerbericht
22:50 Shownieuws
23:20 Burgers' Zoo:
Drukte in de die
rentuin, Docusoap
23:50 De Smaakpolitie,
Consumentenpro
gramma
23:15 UEFA Europa 23:30 Topchef: De jon-
League kwartfina- ge professionals,
Ie FC Twente - Vil- Kookwedstrijd
lareal en de overi
ge wedstrijden in
de kwartfinale, Sa
menvatting
00:45 Astro TV 00:00 RTL Poker: The 00:31 Sneak preview
big game 02:00 Meiden
00:55 RTL Poker: Euro- 04:30 Chat TV
pean Poker Tour- 05:30 Buurtscanner
Barcelona
01:56 Sneks
05:00 Car tracks
00:50 Secret story (h)
01:50 Sex and the city
02:15 Astro TV
02:45 Big love
03:35 One Tree Hill (h)
00:15 Everybody hates
Chris
00:40 Poker after dark
2011
01:40 Nachtprogram
mering: Lek
ker live
o
O
22:40 As the world 22:00 Law Order: 22:45 It only hurts when
turns, Soap Special Victims I laugh, Amuse-
Unit, Dramaserie ment
22:55 Law Order, Mis
daadserie
23:50 Cold case, Detecti- 23:15 The Dudesons in
veserie America, Reality-
programma
23:40 Boozed up Brits
abroad, Realitypro-
gramma
00
SO
ro
o
IO
to
ro
ro
ters tot hun oordeel komen. „Ik
dacht, je hebt de wet en het wet
boek en dat is het wel. Maar het is
in de praktijk veel meer houtje
touwtje. Beslissingen worden
soms ook heel snel genomen."
Door lessen van de opleiding af te
wisselen met echte rechtszittingen
en beraadslagingen krijgt de kijker
geleidelijk meer inzicht in de voet
angels en -klemmen van dit vak.
Hiermee gewapend mogen we
meedenken over een vermoedelij
ke poging tot doodslag. Was er wel
of geen opzet in het spel toen de
bedreigde winkelier alvast een mes
uit de keuken pakte? Ouafae Bahi
worstelt intussen met haar versla
gen. Hoe zal ze het er bij haar eer
ste beoordeling vanaf brengen?
Holland Doe: Het oordeel. Nederland 2,
23.00 uur.
OVERIGE
Omroep Zeeland
18:00 Zeeland nu 18:25 Weer
18:30 Met je kop in de wind
18:40 MiniDoc 18:45 Re-
gioNed 18:55 Zeeland in vogel
vlucht 19:00 Herhalingen
BUITENLAND
12:10 De rode loper 12:35
Blokken 13:00 Het journaal
13:30 Het weer 13:35 Man bijt
hond 14:00 Ontdek de zee
14:30 Thuis 14:55 Heart and
soul 15:45 Heartbeat 16:35 Oz
and James' big wine adventure
17:05 Clips 17:25 Buren 17:45
Dagelijkse kost 18:00 Het jour
naal 18:10 De rode loper 18:35
Blokken 19:00 Het journaal
19:45 Man bijt hond 20:10 Het
weer 20:15 Thuis 20:45 Kop
pen 21:15 Baantjer 22:05 De
klas van Frieda 22:50 Het jour
naal laat 23:11 KENO-uitslagen
23:12 Het weer 23:15 Cheers
23:40 Dagelijkse kost 23:50
Man bijt hond
Documentairemaker Pieter Fleury volgde voor Het oordeel onder andere de
in Leiden afgestudeerde juriste Ouafae Bahi (rechts). foto GPD
07:10 Kaatjes tralalaatjes 07:20
Klumpies 07:30 Kleine Ein-
steins 07:55 Opa op zak 08:10
The jungle book 08:20 De
avonturen van Bibi Tina 08:45
Super sportlets 09:00 Barbie
Fairytopia Mermaidia 10:10
Oggy en de kakkerlakken 10:20
Hazentem Internationaal 10:30
Beugelbekkie 10:55 Disney's
The emperor's new school
11:15 George van de jungle
11:30 Karrewiet 11:40 Stoked
12:00 Do re mix: Ketnetpop2,
Live on stage 12:45 Jungle beat
12:50 De 5 13:10 Carl2 13:35
Disney's Kim Possible 13:55
Oggy en de kakkerlakken 14:05
Tupu 14:30 Stafari 14:45 Pat St
Stan 14:50 De Smurfen 15:15
Pippi Langkous 15:40 Disney's
Lilo St Stitch 16:05 De avontu
ren van Bibi Tina 16:30 De
mooiste sprookjes van Grimm
17:30 Mega Mindy 17:55 Oggy
en de kakkerlakken 18:07 Re
portages wie wordt wrapper?
18:10 Karrewiet 18:20 Repor
tages wie wordt wrapper?
18:25 Geestige meiden 18:50
Disney's Phineas and Ferb
19:05 W817 19:20 Karrewiet
19:30 H20 19:54 CANVAS
20:00 Terzake 20:40 Sporza:
Voetbal - Europa League 23:10
Extreme cities 23:45 Sporza:
Europa League
11:00 Homes under the ham
mer 11:55 BBC News 12:00
Filthy rotten scoundrels 12:45
Cash in the attic 13:15 Bargain
hunt 14:00 BBC News 14:30
Regionaal nieuws en weer
bericht 14:45 Doctors 15:15
Escape to the country 16:00
BBC News 16:05 Gastronuts
16:35 Prank patrol down under
17:00 Project parent 17:30 My
life 17:55 Richard Hammond's
blast lab 18:00 Newsround
18:15 The weakest link 19:00
BBC News 19:30 Regionaal
nieuws en weerbericht 20:00
The One show 20:30 EastEnd-
ers 20:57 BBC News 21:00
Watchdog 22:00 New tricks
23:00 BBC News 23:25 Region
aal nieuws en weerbericht
23:32 Weerbericht 23:35
Question time
07:20 The large family 07:35
Little robots 07:45 Charlie and
Lola 07:55 Little Howard's big
question 08:25 Newsround
08:30 What's new Scooby-
Doo? 08:50 League of super
evil 09:00 Copycats 09:30 Lazy-
Town 09:55 Bob the builder:
Project build it 10:05 The Koala
brothers 10:15 Guess with Jess
10:30 Big and Small 10:45
Chuggington: Badge quest
10:50 Grandpa in my pocket
11:00 Mighty-mites 11:15 The
Green Balloon Club goes on
holiday 11:40 Waybuloo 12:00
In the night garden 12:30 Dip-
dap 12:35 Just my luck 14:00
Diagnosis murder 14:45 To buy
or not to buy 15:30 Restoration
roadshow 16:00 Flog it! 16:45
Helicopter heroes 17:30 Point
less 18:15 Put your money
where your mouth is 19:00
Eggheads 19:30 Great British
menu 20:00 Shanties and sea
songs with Gareth Malone
21:00 The animal's guide to
Britain 22:00 A history of Celtic
Britain 23:00 Rhod Gilbert's
Work experience 23:30 News-
night
09:55 ARD-Wetterschau 10:00
Tagesschau 10:03 Brisant 10:40
Der Klosterjager 12:00 Tages
schau 12:15 ARD-Buffet 13:00
ARD-Mittagsmagazin 14:00 Ta
gesschau 14:10 Rote Rosen
15:00 Tagesschau 15:10 Sturm
der Liebe 16:00 Tagesschau
16:10 Giraffe, Erdmannchen
Co 17:00 Tagesschau 17:15 Bri
sant 18:00 Verbotene Liebe
18:25 Marienhof 18:50 Das
Duell im Ersten 19:45 Wissen
vor 819:50 Das Wetter im Er
sten 19:55 Börse im Ersten
20:00 Tagesschau 20:15 Hakan
Nesser's Inspektor Barbarotti -
Verachtung 21:45 Kontraste
22:15 Tagesthemen 22:43 Das
Wetter im Ersten 22:45 Harald
Schmidt 23:30 Satire Gipfel
10:30 Lena - Liebe meines Le-
bens 11:15 Reich und Schön
12:00 Tagesschau 12:15 dreh-
scheibe Deutschland 13:00
ARD-Mittagsmagazin 14:00
heute - in Deutschland 14:15
Die Küchenschlacht 15:00 heu
te 15:05 Topfgeldjager 16:00
heute - in Europa 16:15 Herz-
flimmern - Die Klinik am See
17:00 heute-Wetter 17:15
hallo deutschland 17:45 Leute
heute 18:00 SOKO Stuttgart
19:00 heute 19:20 Wetter
19:25 Notruf Hafenkante 20:15
Marie Brand und die Dame im
Spiel 21:45 heute-journal
22:12 Wetter 22:15 Maybrit Mi
ner 23:15 Markus Lanz
Duitsland 3 WDR
08:30 hier und heute 08:45
Hart aber fair 10:00 Lokalzeit
10:30 Aktuelle Stunde 11:10
Seehund, Puma Co. 12:00 Pa-
pageien, Palmen Co. 12:45
WDR aktuell 13:00 Servicezeit
13:30 In aller Freundschaft
14:15 Die groGe Hilfe - Wo sind
Haitis Spendenmilliarden ge-
blieben? 15:00 Planet Wissen:
Orkane, Hurricanes und Torna
dos - Beginnt das Zeitalter der
Stürrne? 16:00 WDR aktuell
16:15 daheim unterwegs
18:00 Lokalzeit 18:05 hier und
heute 18:20 Servicezeit 18:50
Aktuelle Stunde 19:30 Lokal
zeit 20:00 Tagesschau 20:15
Tatort: Unter uns 21:45 WDR
aktuell 22:00 frauTV 22:30
Menschen hautnah: Liebe au-
Ger Atem 23:15 Florence Fight
Club
Discovery
08:50 American hotrod: '59
Chevy low rider (4) 09:45
American chopper: Lincoln bike
(2)10:40 LA Ink: Kat tales
11:35 The Gadget Show 12:05
Massive speed: Record break
ing trains 12:30 How do they
do it?: Fire extinguishers/Cruise
liner 13:00 How do they do it?:
Aircraft tyres/Six shooters/Fe
ver pitch 13:25 X-Machines.
Gemini, Black Marlin, Viper
14:20 Extreme explosions:
Weirton, West Virginia 15:15
Grand designs abroad: West-
port- Ireland 16:10 Extreme
engineering: Singapore Skypark
17:05 Motor City Motors: The
Motown mullet 18:05 Myth-
busters: NASA moon landing
19:05 Dirty jobs: Mannequin
factory 20:00 Deadliest catch
up 21:00 Man, woman, wild:
Tennessee 22:00 Ross Kemp -
Return to Afghanistan 23:00
Mighty ships: MV Faust
National Geographic
09:00 Hooked: Monsters of the
deep 10:00 The bombing of
Germany 11:00 Nazi Hunters:
Eichmann 12:00 The dog whis
perer: Breeding cruelty 13:00
Richard Hammond's engineer
ing connections: Formula 1 car
14:00 Breakout: Pittsburgh Six
15:00 Air crash investigation:
Collision over L.A. 16:00 Shark
men: The hot spot 17:00 The
bombing of Germany 18:00
Nazi Hunters: Eichmann 19:00
The dog whisperer: Cesar and
The horse whisperer 20:00 Air
crash investigation: Miami mys
tery 21:00 Megafactories:
Dodge Viper 22:00 Richard
Hammond's engineering con
nections: Sydney Opera House
23:00 Megafactories: Dodge
Viper
Animal Planet
08:35 Cats of claw hill: Neigh
bourhood watch 09:05 Michae-
la's animal road trip 10:00 Ani
mal precinct: Raheb's raccoon
10:55 Wildlife SOS 11:50 Ani
mal cops Miami: Betrayal 12:45
RSPCA: On the frontline 13:10
E-vets: The interns - The road
less travelled 13:40 The most
extreme: City slickers 14:30
Planet wild: Penguin - Sub zero
survivor 15:00 The really wild
show 15:30 Pandamonium:
Tale ends 16:25 Dogs 101: Pug,
Weimaraner, Maltese, Soft
Coated Wheaten Terrier, Akita
17:20 Life in the undergrowth:
The silk spinners 18:15 Michae-
la's animal road trip 19:10 Dogs
101Jack Russell, Golden Re
triever, Pembroke Corgi, Vizsla,
German Shepherd 20:05 Ven
om hunter with Donald Schultz:
Bitten 21:00 Pit bulls and parol
ees: Mission of mercy 21:55
Crime scene wild: Big cats
22:50 The most extreme:
Transformers 23:45 Untamed
uncut: Cobra attack
07:25 Avatar 07:50 Riens pla
neet 08:15 League of super evil
08:25 Ni hao kai Ian 08:50 Dora
the explorer 09:15 Bubble
Guppies 09:40 Timmy time
09:50 Wonder pets 10:05 Ru
pert Bear 10:15 Pirn Pom
10:20 Roary the racing car
10:35 Go Diego Go! 11:00
Bobo 11:05 Postman Pat 11:20
Team Umizoomiz 11:45 Tho
mas 11:55 Shaun the sheep
12:05 Big time rush 12:25
Wing it! 12:50 Mr Bean the ani
mated series 13:45 My life as a
teenage robot 14:30 Chalkzone
15:00 League of super evil
15:20 Fanboy Chum chum
15:45 Spongebob Squarepants
16:10 Fairly odd parents 16:35
The troop 17:Q0 Big time rush
17:25 iCarly 17:50 The pen
guins of Madagascar 18:20 Ava
tar 18:45 Het Huis Anubis
19:10 Riens planeet 19:35
Wing it! 19:50 Adventures of
Jimmy Neutron 20:15 Sponge-
bob Squarepants 20:35 League
of super evil 21:00 Gigantic
21:25 iCarly 21:45 True Jack
son 22:10 Saved by the bell
22:30 The troop 22:55 Unfabu-
lous 23:20 Zoey101 23:45
iCarly 00:05 Gigantic 00:30
iCarly
12:00 TMF Tweet Feed 13:00
TMF Hits 15:00 3X5 16:00
TMF Hits 17:30 Veronica's Dag
Top 5 18:00serveert 18:20
TMF NL 19:00 TMF Hits 21:00
TMF Tweet Feed 22:00 TMF
Lovesongs 23:00 Hot or Not
12:00 M is for Music Super-
charts 13:30 Fantastic Music
Videos 14:00 Brand new chart
14:50 MTV Was Here 15:15 My
super sweet 16 15:40 Room
raiders 16:05 Moving in 16:30
Disaster date 16:55 Made daily
17:25 My life as Liz 17:50 The
hills: Rescored 18:15 Teen
mom: Unseen moments 19:05
Moving in 19:35 My super
sweet 16 20:00 My super sweet
worldclass 20:25 When I was
17 20:55 Pranked 21:20 Disas
ter date 21:45 Jersey shore
22:35 Love for Sale 23:00 The
Dudesons in America 23:25
Jackass 23:50 Nitro circus
09:00 Flash 09:05 L'épicerie
09:30 Jardins et loisirs 10:00
Flash 10:05 Chroniques d'en
haut 10:35 Nec plus ultra la col
lection 11:00 Les Boys 11:30
Plus belle la vie 12:00 Flash
12:05 Mixeur, les goüts et les
idéés 12:30 Des enfants aux ur-
gences 13:30 Belgisch nieuws
14:05 La prophétie d'Avignon
15:45 Flash 16:00 Nieuws
16:30 Questions pour un
champion 17:00 Flash 17:05
Une heure sur terre 17:45 Le
dessous des cartes 18:00
Nieuws 18:20 L'invité 18:30 Le
journal dej'économie 18:35
L'affaire Sacha Guitry 20:10
Flash 20:15 Itineris 20:30 Frans
nieuws 21:00 Pas de scandale
22:45 En attendant que la pluie
cesse 23:00 Nieuws 23:10
Zwitsers nieuws 23:35 Afri
kaans nieuws 23:50 La grande
librairie
08:35 Snooker 10:00 Gewicht
heffen 12:00 Snooker 14:00
Gewichtheffen 16:30 Champi
ons club 17:00 Gewichtheffen
20:00 Eurogoals flash 20:10
Fight club 23:00 This week on
World wrestling entertainment
23:30 Vintage collection
09:45 Future cities 10:00
World business today 11:00
World one 12:00 World sport
12:30 Open court 13:00 Piers
Morgan tonight 14:00 News
stream 15:00 World business
today 16:00 International desk
17:00 The brief 17:30 World
sport 18:00 Prism 19:00 Inter
national desk 19:30 Open court
20:00 Quest means business
21:00 Piers Morgan tonight
22:00 Connect the world 23:00
BackStory 23:30 World sport