0 D1ensenlinq.nl Jan Dirk Lukasse en Wilhelmina La Grand Oysrlsdsu Verder van de wereld weg elke dag een beetje dichter naar de hemel toe elke dag een treetje Dag Tante Bep Sid, Jolande, Justin&Quinty Wim Lere rr - 36 I familieberichten donderdag 14 april 2011 S 11 april waren 65 jaar getrouwd. Dat is "briljant". We hebben het in besloten kring gevierd. Connie en Hans Anja en Freek Dick en Jannie Klein- en achterkleinkinderen Jufferswegje 19,4421 JA Kapelle-Biezelinge Voor jou ging het sterven niet ineens Je hebt er moedig voor gestreden Niemand kan weten wat je hebt gevoeld Ook niet wat je hebt geleden Bedroefd, maar dankbaar voor de vele goede jaren die wij samen mochten beleven, geven wij u kennis van het overlijden van mijn vriend, onze vader, groot- en overgrootvader Willem Lourus de Wolf Drager van de eremedaille verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau in zilver weduwnaar van Adriana Meerman in de leeftijd van 78 jaar. Corrie Leo en Yvonne Thomas en Dennis Matty en Rudy Wendy en Dominique Mireille en Daniël Jailey Kitty (in herinnering) Denise en Leroy Shaydeny, Ilai Maurice Ron en Evelien Wij zijn het verzorgingstehuis "Weyevliet" dankbaar voor de liefdevolle verzorging. Vlissingen, 13 april 2011 Correspondentieadres: Vredehoflaan 155,4383 AD Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen dinsdag 19 april van 09.45-10.15 uur in hef uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De crematieplechtigheid zal aansluitend plaatsvinden om 11.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Veerse Meer Daar lig je dan, niet oppervlakkig, eerder diepzinnig. Als ik je wil doorgronden kijk ik in m'n eigen gezicht. ik zie een man van zeventig, z'n haar dunner, z'n blik zachter, z'n ogen zoeken de mijne; hij wil me iets vertellen wat ik allang weet veerse meer: zelf blijf je een geheim, goed be waard, door niemand doorverteld. Schitterend in de zon, maar je water smaakt zout, als tranen m'n leven lijkt een veerse meer, even peilloos: waar komt het vandaan, waar naar toe? Is het eten, werken en sterven, liefde misschien? Ik weet het niet, ik weet niet meer dan deze spiegelsfeer. Dag lieve, lieve vriend Corrie Eigenlijk ben ik heël tevreden als ik alles samenvat alles had een echte reden ik heb jullie toch gehad Verdrietig zijn wij na het overlijden van onze lieve moeder en trotse oma E. C. Schaap - Kole - Bep - Ridder in de Orde van Oranje-Nassau weduwe van H. Schaap Kloetinge, 16 juli 1931 Laat het gaan je bent al moe gestreden rust maar uit je hebt je steentje bijgedragen Goes, 12 april 2011 Daniëlle en Leonard Job, Lea Correspondentieadres: Frankrijkstraat 27 3402 BE IJsselstein De afscheidsdienst vindt plaats op maandag 18 april om 10.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van Park Beukenhof te Kapelle. Onze dank gaat uit naar dr. Riemeijer, de medewerkers van Zorgcentrum "Cederhof' en het "Clarahofje". 'Was ich noch zu sagen hdtte, dauert eine Zigarette und ein letztes Glas im Stehen Reinhard'Mey Heel verdrietig, maar dankbaar dat verder lijden haar is bespaard, nemen wij afscheid van onze zus, schoonzus, tante en vriendin een bijzonder mens is ons ontvallen Elisabeth Cornelia Schaap - Kole Bep Rotterdam: Agatha t en Koos Kloetinge: Ronnie t en Dini Goes: Kees t en Magda Goes: Ben en Mama (Achter)nichten en (achter)neven Goes: Hanna Kapelle: Corrie Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze schoonzus en tante E. C. Schaap - Kole Jaap en Kunda Verboom - Schaap Jan-Willem en Eveline Iris en Bart, Joris, Roosmarijn Michel en Lydia Danny, Patrick Goes, 12 april 2011 ...Neem dat nu maar aan van je oude tante... We hebben naar elkaar geluisterd en elkaar gehoord, we hebben naar elkaar gekeken en elkaar gezien. Al uw wijze raad is steeds opnieuw een inspiratiebron Anette Het is net 10 maanden geleden Dat we van mama afscheid moesten nemen Lieve papa, waarom nu plotseling ook jij? Het enige wat de pijn een beetje verzacht Is dat we weten dat mama op je wacht Liefs, Ilonka, Con en jouw grootste knuffelbeer, Bonnie Totaal onverwacht hebben wij afscheid moeten nemen van mijn vader en schoonvader Wim Lere in de leeftijd van 69 jaar. Ilonka en Con Bonnie 'i* Goes, 12 april 2011 Wim is overgebracht naar Hét Afscheidshuis van Yarden Slager Uitvaartzorg, Coudorp 2 te Nieuwdorp, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen donderdag 14 april van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden, vrijdag 15 april om 17.00 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium. Correspondentie naar: Vreelandsedijk 18,4434 NL Kwadendamme Diepbedroefd moeten wij afscheid nemen van mijn broer, onze zwager e"n oom Wij wensen Ilonka en Con heel veel sterkte met dit verlies. Nel en Henk Moeliker-Lere David t en Adrie Lere-Leyten Bram, Elly, Jolanda, Hans, John, Annie, Yvonne en Hein Diep verslagen ontvingen we het bericht dat op het alleronverwachts is overleden onze oud-collega Wim Lere Wij wensen zijn dochter en de andere nabestaanden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Installatiebedrijf Walhout. Harm Riemens Jan Corbijn Met grote verslagenheid hebben wij vernomen, dat na een tragisch ongeval op zee worden vermist Christiaan de Ridder en Mark de Ridder zoons van onze collega Piet de Ridder en zwagers van onze collega Arjan Bosman en hun collega Eric Tange We wensen Piet, Arjan, met hun vrouwen, kinderen, verdere familie en vrienden, Gods nabijheid en veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Directie en personeel, Aannemingsbedrijf Fraanje Lewedorp

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 36