Met Rangnick zit alles mee 281 sport de ndernemer Fred Rutten moet puzzelen bij PSV Reglementaire nederlaag Zenit CHAMPIONS LEAGUE Schalke'04 wint na de verrassend uitzege op Inter Milan (5-2) ook thuis van de Italianen. In Gelsen- kirchen wordt het 2-1 voor de Duitsers. Eupen ontslaat derde trainer Clementie voor omstreden Hoyzer Janssen hervat training bij FC Twente Op zaterdag 21 mei verschijnt de arbeidsmarktspecial in de Ondernemer donderdag 14 april 2011 MOSKOU Zenit Sint-Petersburg heeft de wed strijd tegen CSKA Moskou regle mentair met 3-0 verloren. De Russi sche voetbalbond besloot daartoe Schalke-speler Raül maakte tegen Inter zijn 71e doelpunt in de Champions League. EINDHOVEN - PSV-trainer Fred Rut ten moet puzzelen voor de return in de kwartfinale van de Europa League tegen Benfica. Bij de Eind- hovenaren ontbreken vandaag in ieder geval Erik Pieters en Orlando Engelaar wegens een schorsing. Ola Toivonen staat aan de kant met een hamstringblessure, terwijl het meespelen van Wilfred Bou- ma nog onzeker is. „Ik moet nog een puzzeltje gaan leggen", zei Rutten gisteren na de training in het Philips Stadion. Bouma deed de hele oefensessie mee, maar ondervond volgens Rut ten hinder van een bilspier. Stijn Wuytens vervangt Pieters als links- back. Otman Bakkal neemt waar schijnlijk de plaats van Engelaar op het middenveld over, waardoor Marcus Berg in het elftal terug keert. Tijdens het partijtje op de training experimenteerde Rutten met Berg en Jeremain Lens samen voorin, vanaf de flanken gesteund door Zakaria Labyad en Balazs Dz- sudzsak. De oefenmeester wilde niet zeggen of hij ook zo gaat be ginnen. „Ik ga kijken wie we aan dek hebben en maak dan een keu ze", aldus Rutten. „Ik hou daarbij ook rekening met de competitie. Die is voor deze club het belang rijkste." PSV verloor vorige week in Lissabon met 4-1. omdat de thuisclub in het competi tieduel (1-1) tegen de regels in geen zelfopgeleide speler had opgeno men in zijn team. Coach Spalletti gaf het vergrijp volmondig toe door te zeggen dat hij die jonge voetballers niet goed genoeg vond om tegen CSKA aan te treden. EUPEN KAS Eupen heeft trainer Albert Carrier ontslagen. De 50-jarige Fransman is al de derde coach die Eupen dit seizoen vroegtijdig ver laat. Carrier nam in september de taken over van Eziolino Capuano. De Italiaan was nog geen drie we ken in dienst. Daarvoor nam Dan ny Ost al afscheid na de eerste vijf competitieduels, die allemaal verlo ren gingen. Eupen is verwikkeld in de strijd tegen degradatie. FRANKFURT De Duitse voetbalbond heeft de omstreden oud-scheidsrechter Ro bert Hoyzer weer in genade aange nomen. Voorzitter Theo Zwanzi- ger besloot dat hij weer als speler mag uitkomen in het amateurvoet bal. Hoyzer bood in een gesprek met Zwanziger nogmaals zijn excu ses aan voor zijn betrokkenheid bij een omkoopschandaal in het betaal de voetbal in 2006. Hij moest ruim een jaar de gevangenis. ENSCHEDE Theo Janssen heeft gisteren de trai ning bij FC Twente hervat. De mid denvelder, die niet helemaal fit is, had een dag eerder nog rust geno men. Mogelijk is Janssen vandaag inzetbaar bij de wedstrijd in de Eu ropa League tegen Villarreal. In de kwartfinale van het interna tionale toernooi staat FC Twente voor de normaal gezien onmogelij ke opdracht een achterstand van 5-1 ongedaan te maken. Luuk de Jong (enkel) komt niet in actie te gen de Spanjaarden. Dit is dé kans voor u als ondernemer om in contact te komen met potentiële werknemers en te vertellen waar uw onderneming voor staat Neem contact met ons op om de mogelijkheden te bespreken T 0118 -434070 E teamzeeland@bndestem-pzc.nl Raül omspeelt keeper Julio Cesar en maakt de 1-0 voor Schalke. foto Martin Meissner/AP

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 28