Roerig seizoen in zaal is afgesloten Hoek aOtojjd Ferry Alfons nog cnoft 112 Alfons droomt van bekerfinale Johnny de Jaeger naar Terneuzense Boys Boerman nieuwe trainer Corn Boys SSV'65 heeft geen moeite met Internos La Porte D'or in halve finale Orevo-beker Eindstand Jos de Wilde nieuwe trainer van Breskens Terneuzen werkte acht bekerwed strijden af en moest slechts twee treffers incasseren. 'Voor Hoek is plaatsing voor de profbeker heel belangrijk. Dat kunnen we wel gebruiken na zo'n mager seizoen. Ik ben zelf nog nooit zo ver gekomen in een bekertoernooi. En nu we eenmaal zo ver zijn gekomen, wil ik die beker ook wel winnen.' woensdag 13 april 2011 3UVI I» I TERNEUZEN Johnny de Jaeger is aan zijn laatste maanden bezig bij Breskens. De middenvelder speelt komend sei zoen voor Terneuzense Boys, dat vecht tegen degradatie uit de eer ste klasse van het zaterdagvoetbal. Naast De Jaeger komen ook Sou- fïan Doorns (Axel) en Ruben de Haas (Hoek 2) naar Terneuzense Boys. Het gros van de huidige selec tie heeft aangegeven te willen blij ven. Stefan van Dender vertrekt wel. De linksback, die tijdens de winterstop over kwam van Zotte- gem, gaat naar Sint Pauwels. SAS VAN CENT Bennie Boerman is komend sei zoen de nieuwe trainer van Corn Boys, de voetbalploeg uit Sas van Gent. De 54-jarige Terneuzenaar was in het verleden actief als speler bij Hoek, RIA W en Corn Boys. Later was hij onder meer jeugdtrainer bij Terneuzense Boys Ai, Terneu zen en Biervliet. Met de laatste ploeg werd hij kampioen. Tot de winterstop was Boerman assis tent-trainer bij Sluiskil. Hij is in het bezit van een geldige trainersli centie. GOES SSV heeft gisteren goede zaken ge daan. De zaterdagtweedeklasser versloeg in een inhaalwedstrijd In ternos met 6-1. Bij rust was de stand 3-1. De Goese ploeg heeft dankzij de zege een periodetitel in het vizier. Internos kon SSV voor rust nog enigszins bijbenen. Na treffers van Thomas Mattheijér, Sa- lim Sandee en Suliman Abali (3-0) scoorde Tom Laureijssen tegen. Na rust legden Christiaan Boon, Urvin van Heekelen en opnieuw Boon de eindstand vast. OOSTBURG door Aector Dooms TERNEUZEN - De zaalvoetbalcompe- titie in de eerste klasse Zeeuws- Vlaanderen heeft een roerig sei zoen achter de rug. De eindstand geeft een vertekend beeld, omdat veel ploegen niet met het gelijk aantal wedstrijden eindigden. Het seizoen begon met het snel 1 uit de competitie zetten van Vinfo- Tech. Met Servicenet ITF kwam er een goede vervanger, maar de Ter neuzense ploeg had teveel achter stand in wedstrijden om de com petitie waardig af te sluiten. Opvallend was verder dat veel wed strijden niet doorgingen, omdat een van de ploegen afzegde vanwe ge een spelerstekort. Dat over kwam 't Bierwinkeltje op de slot dag voor de vierde keer, zodat Vlie gende Vaart reglementair met 5-0 won. In totaal gingen achttien duels niet door. Internetplan kreeg vier keer reglementair de winst in de schoot geworpen. Het bestuur van Futsal Zeeuws-Vlaanderen moet er rekening mee houden dat enkele ploegen zullen stoppen en/of meer recreatief willen gaan zaalvoetballen. Café De Molenhoek-Servicenet ITF 6-5 (3-2): Beiden ploegen kwa men om beurten op voorsprong. In de slotfase werkte de ploeg uit Hoek een 4-5-achterstand weg. Doelpuntenmakers. De Molenhoek: Mare de Haas, Thijs de Blaeij beiden 2, Mike Lako, Jopie van 't Hof beiden 1. Servicenet ITF: Christopher St. Jacoba 3, Stefan Janse en Bas Hubregsen bei den 1. D'Ouwe Brug/Van Opdorp-Max Korting Pro Sport 6-7 (3-1): De Sassenaren liepen uit naar een 4-1- voorsprong, maar werden daarna overlopen door Max Korting. Doelpuntenmakers. D'Ouwe Brug: Wesley Winne 3, Martijn Marcélis 2, Stefan Burbach 1Max Korting Pro Sport: Michel Nieuwelink 3, Jeroen Roels, Jurgen Verbraeken, Jan d'Haens, Johan van Diemen allen 1. Wentzler Pauwels-Tencezaman 1-13 (1-3): Een goede generale van Tencezaman voor het Zeeuws kam pioenschap met de bekerwin naars, aanstaande maandag. Doelpuntenmakers. Tencezaman: Jari Vyaene 4, Kieran O'Shea 3, Robin Mac Taggart, Norbert Baart beiden 2, Collin van Goethem en Roy Esseling beiden 1 Wentzler Pauwels: Patrick Vonk 1 Amstelhoekje/Bakker-ONyVA/ De Tukker 11-6 (5-1): Binnen vijf minuten na rust liep Amstelhoek- je uit naar een 11-1-voorsprong. Daarna konden de Westdorpe- naren profiteren van slordigheden. Voor ONyVA speelden Jurgen Nae- ye, Danny de Vrieze en Gerben Dierickx hun laatste wedstrijd. Doelpuntenmakers. Amstelhoekje/ Bakker: Sinan Coban 4, Niek de Meijer 3, Bart Rijckaert 2, Junior da Conceicao, Ralph Zegers beiden 1. ONyVA/De Tukker: Tommy de Smet 2, Steve Kesteleijn, Gerben Dierickx, Jaimy van Dijk, Jurgen Naeye allen 1 Cargill-Unitron 2-1 (1-0): Een spannende wedstrijd met een op vallend lage score. Doelpuntenmakers. Cargill: Randy van Overmeeren, Enrico van Overmee- ren beiden 1. Unitron: Kevin Burky 1. 1. Internetplan 23-67 (194-35) 2. Tencezaman 23-57(176-67) 3. Amstelhoek 24-55 (204-102) 4. Bierwinkeltje 24-43 (160-114) 5. Servicenet 20-42(124-104) 6. ONyVA 24-32 (105-121) 7. Molenhoek 23-32 (99-118) 8. Vliegende V. 24-31 (106-132) 9. Ouwe Brug 24-28(95-139) 10. Cargill 24-20(90-154) 11.Wentzler P. 24-18 (70-167) 12.Max Korting 23-14(88-167) 13.Unitron 24-7 (63-154) In de kwartfinales van de Ore- vo-zaalvoetbalbeker plaatste La Por te D'or zich ten koste van De Blau we Tulp voor de halve eindstrijd. In een spannend duel tussen de twee voormalige finalisten werd Adri van Hanegem de matchwin naar. Vlak voor tijd maakte hij de winnende treffer: 6-5. De andere halvefinalisten zijn Hinneman En gineering, Oranje Duivels en Time Out. Zij wonnen met 8-5 van Spits- broek, met 4-3 van Snackbar Snoo py en met 9-2 van Jopie Sluis. BRESKENS Voetbalvereniging Breskens heeft een opvolger voor trainer Henk Ot- tens, die volgend seizoen trainer van Terneuzen Ai wordt. Het is Jos de Wilde, die momenteel trainer is van de tweede selectie van w Breskens. De Wilde was eer der trainer van streekgenoten Schoondijke en Groede. Breskens maakt een teleurstellend seizoen door in de vierde klasse A van het zondagvoetbal. De ploeg staat met 21 punten uit 19 wedstrij den op de achtste plaats. j Bart den Hamer van Terneuzen (nummer 8) is ondanks een aandringende Hoessein Bouzambou de situatie meester. foto Peter Nicolai

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 55