Joseph Mangnus Marco Duinhouwer 3 6 I familieberichten woensdag 13 april 2011 O Hlensenlinq.nl Uw Koninkrijk kome Matt. 6:10 Na een actief en rijk leven is onze lieve moeder, schoonmoeder en oma rustig ingeslapen Adriana Louwerse-Meijers Jeanne Serooskerke, 2 juni 1922 Middelburg, 12 april 2011 Holten: Ansje Louwerse t Ambt-Delden: Magda Louwerse Edith en Martijn Emma Julia Noortje Doom: Jacqueline van Paaschen-Louwerse Paul van Paaschen Sara en Matthijs Lisa Rosemarijn en Rob Breda: David Louwerse Saskia Louwerse-Weevers Mart Vera en Frans Lieve Isaac Rotterdam: Siemco Louwerse Roland Schoming Elisa Andreas Meestoof 188 4331 VD Middelburg Moeder is thuis. Op vrijdag 15 april a.s. is er aldaar gelegenheid om afscheid van haar te nemen van 19.00 tot 20.00 uur. U wordt uitgenodigd op maandag 18 april om 11.00 uur de afscheidsdienst bij te wonen, welke geleid zal worden door ds. S. Francke, in de Hofpleinkerk, Hofplein 13 te Middelburg. Aansluitend aan de dienst is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van de kerk. Om 14.30 uur zal, de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Stapelshofweg te Zierikzee. Met verslagenheid hebben we kennis genomen van het overlijden van de mede-oprichter en oud voorzitter van de Bruine Bonen Telersvereniging Biervliet e.o. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind. Bestuur en leden van Bruine Bonen Telersvereniging Biervliet e.o. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het onverwachte overlijden van onze neef Marco Duinhouwer Wij wensen de familie veel sterkte toe. Familie Duinhouwer Wij wensen Miranda, Sinco, Gidy en verdere familie heel .veel sterkte toe na het plotseling overlijden van Marco Digna, Angelique, Silvya, Winny, Rijna en Frank De Steelband Sprakeloos.... Marco, na 17 jaar samenwerken is het plots voorbij. Nooit meer zal het hetzelfde zijn. Ik zal je missen Cobus. Het gaatje goed. Miranda, Sinco en Gidy wij wensen jullie heel veel sterkte toe met dit grote verdriet. Robert Nina Thijs Verslagen zijn we door het plotselinge overlijden van Marco Duinhouwer Marco was sinds 1995 werkzaam bij het waterschap als kantonnier Waterkeringen en Wegen in het werkgebied Schouwen-Duiveland. Wij hebben Marco leren kennen als een vakkundige en loyale medewerker. Hij laat een grote leegte achter in ons midden. Wij wensen zijn vrouw Miranda, zijn zoon Sinco en dochter Gidy en verdere familie veel troost en sterkte toe in de komende tijd. Het dagelijks bestuur van waterschap Scheldestromen mr. drs. A.J.G. Poppelaars, mr.drs. l.A. de Visser, interim-dijkgraaf secretaris-algemeen directeur Geschokt hebben wij kennisgenomen van het bericht dat onze medewerker en collega Marco Duinhouwer plotseling is overleden. Onze gedachten gaan uit naar zijn echtgenote, kinderen en familie en wij wensen hen de kracht toe om dit verschrik kelijke verlies te dragen. Ondernemingsraad en Georganiseerd Overleg van waterschap Scheldestromen Je was vaak ver van ons met je dromerige ogen De realiteit ging aan je voorbij En dan weer de glimlach dat hoorde zo bij jou En jij, jij hoorde zo bij ons Verdrietig om het gemis, maar dankbaar dat haar verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat, na voorzien te zijn van het H. Sacrament der Zieken, rustig is ingeslapen onze lieve mama, oma en overoma Marietje Hofman-Habers weduwe van Herman Hofman 29 augustus 1931 - til april 2011 Nw. Zeeland: André en Yvonne Hon a en Kris Jordy Hengelo: RiaenHans Michel en Angelique Raymond en Caecile Goes: Herma en Niek Daniëlle en Arjo, Hugo Esther, Joey Kloetinge: Anita en Robin Chantal en Ronnie, Kayleigh Melissa, Jamie Goes: Gerty en Monique Ricardo en Gert-Jan Jeromy, Sharida Jeroen, Sjoerd Kloetinge: Marga en Adrie Kevin en Rosalinda Raoul Goes: Trea en Franck Stefanie, Mike, Jessica Onze bijzondere dank gaat uit naar het verzorgend en verplegqndpersoneel van Zorgcentrum 'Ter Weel' Unit 5 te Goes, voor de goede en liefdevolle verzorging. Goes, Zorgcentrum Ter Weel' Correspondentieadres: Notestraat 8,4462 EB Goes De uitvaartdienst zal worden gehouden vrijdag 15 april om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Maria Magdalena aan de Singelstraat te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op het R.K. gedeelte van de Algemene Begraafplaats te Goes. Voor aanvang van de dienst is er van 9.45 tot 10.15 uur in de doopkapel van de kerk gelegenheid tot afscheid nemen. Na de begrafenis is er in de aula op de begraafplaats gelegenheid tot condoleren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve dan deze advertentie als zodanig te beschouwen. Diep getroffen zijn wij door het bericht dat onze collega Marco Duinhouwer volkomen onverwacht is overleden. Wij wensen zijn familie en vrienden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. De collega's van de afdeling Beheer en Onderhoud Water keringen en Wegen van waterschap Scheldestromen. Pieter van der Meulen, afdelingshoofd Beheer en Onderhoud Waterkeringen en Wegen Jan Quist, teamleider Beheer en Onderhoud Waterkeringen en Wegen Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze collega Marco Duinhouwer Wij kennen Marco als een prettige en trouwe collega en zo zal hij altijd in onze herinnering blijven. Onze gedachten gaan uit naar Miranda, Sinco en Gidy en verdere familie en wensen hen veel sterkte toe. Werkgebied 1 (Schouwen-Duiveland) van waterschap Scheldestromen: Gert, Ko, Robert, Cees, fohan, Martin, Jos, Jan, Leo, André, Kees, Wim, Eddie, Kees, Rinus, Jaap, Daniël, André, Henk, Bas', Rien en Kees

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 36