Jan Dirk Lukasse en Wilhelmina La Grand üvsr ïsósn Peter Bril Christiaan en Mark de Ridder Leuntje Pietemella Dorst-Lokerse Oma Dorst niensenlinq.nl woensdag 13 april 2011 familieberichten 135 3 11 april waren 25 jaargetrouwd. Dat is "briljant". We hebben het in besloten kring gevierd. Connie en Hans Anja en Freek Dick en Jannie Klein- en achterkleinkinderen Jufferswegje 19,4421 JA Kapelle-Biezelinge Kort was je tijd, groot was je inzet. Je was altijd opgewekt en spontaan. Toch ben je van ons heen gegaan.. Lieve Marion, Cassie Danny, Davey Carmen. Wij wensen jullie heel veel sterkte met het overlijden van jouw lieve man en jullie lieve vader. We zijn er voor jullie. Hele dikke zoen, Imke Johnny Nienke Marnix Jessica René Met verdriet heb ik afscheid genomen van mijn lieve broer Leen de Bruyne Lijna Deurloo-de Bruyne De vreze des HEREN is het begin der wijsheid Spreuken 9 vers 1 Oa Met verdriet in ons hart, maar dankbaar dat hij zolang in ons midden heeft mogen zijn, geven wij u kennis dat is overleden onze vader, opa en overopa Bastiaan van Damme weduwnaar van Janna Nijsse geboren, 6 juli 1911 - overleden, 11 april 2011 Heinkenszand: Kees en Corrie van Damme-de Looff Lewedorp: Jo en Rinus van de Ketterij-van Damme Anja Peter en Nathalie, Bodie, Sanne Bas en Andrea, Naomi, Benjamin Correspondentieadres: Nassau Odijkstraat 2,4451 AT Heinkenszand Onze vader, opa en overopa is zijn eigen huis opgebaard waar donderdag 14 april van 16.00 tot 17.00 uur gelegen heid is om afscheid van hem te nemen. De crematieplechtigheid wordt gehouden vrijdag 15 april om 13.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze wenst bij te wonen nodigen wij uit om 12.-50 uur aanwezig te zijn. Na de crematieplechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Bijna in de Leeftijd van 100 jaar, is overleden onze opa, Opa van damme Anja en Rutger Peter en Nathalie Bodie en Sanne Bas en Andrea Naomi en Benjamin Met droefheid vernamen wij dat op 1 maart, na een ongeluk op zee, zijn vermist, onze buurjongens De Heere sterke Piet en Truus en de (klein)kinderen in dit enorme verlies Fam. J. van Belzen Fam. C. van Dijke Fam. P. Goossens Fam. L. Huisman Fam. A. van Leerdam Fam. A. de Nooijer Fam. J. de Nooijer Fam. B. de Ridder Fam. P. Rotte HP Diep bedroefd geven wij u kennis dat voor ons onverwachts door de Heere, uit ons midden is weggenomen onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder sinds 12 februari 2005 weduwe van Willem Dorst in de leeftijd van 85 jaar. Nieuwerkerk: J.M. Dorst (in liefdevolle herinnering) N.C.J. Dorst-Sulkers Nieuwerkerk: M.C. Dorst L. Dorst-Sulkers Klein- en achterkleinkinderen Nieuwerkerk, 11 april 2011 Zorgcentrum 'Hebron' Correspondentieadres Familie Dorst, Esdoomstraat 214306 AG Nieuwerkerk. Onze moeder en oma is opgebaard in zorgcentrum 'Hebron', Kerkring 3 te Nieuwerkerk, waar gelegenheid is tot condoleren D.V. donderdag 14 april van 19.30 tot 20.30 uur. De rouwdienst voor familie en belangstellenden wordt gehouden D.V. zaterdag 16 april om 10.15 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente in Nederland, Stationsstraat 9 te Nieuwerkerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Muyeweg te Nieuwerkerk. Na de begrafenis is er tevens gelegenheid de familie te condoleren in 'Salem', Molenstraat 16 te Nieuwerkerk. Geen bloemen Mochten wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, dan kunt u deze kennisgeving als zodanig beschouwen. Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze lieve Wim en Alies Jaap, Anco Janneke en Laurens Jaap, Corianne, Bart Heieen en Willem Noëlle Adriaan en Marga Senn Marius en Anja Wim en Ria 'Niels, Rick Ad en Hanneke Jan Nieuwerkerk, 11 april 2011 Verdrietig, maar vol goede herinneringen nemen we afscheid van onze zwager en oom Gerrit Capello Fam. Raas Helaas hebben wij moeten vernemen dat onze altijd voor een ieder klaarstaande buurman Jan Hogerheide is overleden in de leeftijd van 73 jaar. Donderdag 14 april 11.50 uur wordt hij begraven op de Algemene Begraafplaats aan de Boutlaan te Scharendijke. Jan we zullen je heel erg missen en dankbaar zijn voor hetgene wat je voor ons hebt gedaan in Scharendijke. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw An Hogerheide en naaste familie Namens de diep bedroefde buren in de Akkerbloemstraat en Kamillestraat: Familie: M. Bul Familie: O. Pool Familie: A. Ramdjan Familie: H. Van der Bie Familie: C. Louwerse Familie: G. De Lange Familie: J. Van der Voordt-Kik Familie: J.C. v.d. Linde Mijn blond - omduind Zeeuwsch eiland, als het ligt Voor mij voorgoed in den mystieken glans Van al de zonnen die dit leven brengt P.C. Boutens Wij nemen afscheid van onze vader en opa. Zijn leven werd gekenmerkt door vrijheid en vitaliteit. Wij zijn dankbaar voor alles wat hij voor ieder van ons heeft betekend. Gilles Geertse Hij is 82 jaar geworden. 's-Hertogenbosch: André Geertse Yvonne Welings Lucia Amersfoort: Carien Geertse Richard Huisman Anne Sietse Hiske 's-Heer Arendskerke: Eveline de Zwarte-Geertse Peter de Zwarte Manon Lars Domburg, 10 april 2011 Correspondentieadres: Aanloop 39 4357 HK Domburg Gelegenheid tot condoleren is op 15 april om 12.00 uur in Verenigingsgebouw Het Schuttershof, Kanonwei- straat 30 te Domburg. Aansluitend zal om 13.00 uur de herdenkingsdienst gehouden worden. Hierna zal de begrafenis plaatsvinden om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Domburg. 10 april is overleden Gilles Geertse Wij waren dertig jaar samen Als leven niet meerwaardig is brengt de dood uitkomst Bep

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 35