Superstunt Barolo PZC De koning onder de Italiaanse wijnen pzc.nl/webwinkel Zakelijk abonnement voor ondernemers woensdag 13 april 2011 <&o WIJNWINKEL ""N Beperkte voorraad Op=op! categorie wijnen In de Italiaanse streek Piëmonte wordt een uitzonderlijk krachtige wijn gemaakt: de Barolo. Deze wijn staat internationaal bekend als de koning onder de Italiaanse wijnen. Wijnen met een dergelijke reputatie hebben dan ook een torenhoge prijs. Wij mogen u echter de schitterende Barolo van het gerenommeerde wijnhuis Scanavino aanbieden voor - een prijs die nauwelijks valt te geloven. De druiven komen van wijngaarden in de heuvels van La Morra, een van de beste gebieden op een hoogte van ongeveer 300 meter. Dit is een eenmalige kans om uw wijncollectie te verrijken met een internationale grootheid voor een spotprijs. Scanavino Barolo DOCG 2007 Deze grootse krachtige wijn uit Piëmonte wordt gemaakt van de Nebbiolo druif. Overweldigende geur met hinten van truffel en cederhout. In de smaak fijne kruidige tonen en duidelijke accenten van gerijpt fruit. Begint heel langzaam op dronk te komen maar kan nog zeker 20 jaar bewaard worden. Een grootheid zoals deze wijn moet zeker enkele uren voor het drinken gedecanteerd worden. Indrukwekkend! Adviesprijs 23,50 Lezersprijs 11,95 Betalen en bezorging De levertijd bij bestelling met de onderstaande bon is 10 werkdagen.Levertijd bij bestelling via onze webwinkel is 5 werkdagen. Vanafvier dozen betaalt u geen verzendkosten. Bij minder dan vier dozen draagt u 5,95 bij. Bij vragen over uw bestelling kunt u bellen met de Klantenservice op telefoonummer: 0900 - 2021352 0,45 per gesprek). Het is helaas niet mogelijk uw bestelling telefonisch of per e-mail door te geven. >5 Bon superstunt Barolo 1 Hierbij bestel ik: (aantal) x dozen (6 flessen) Scanavino Barolo DOCG 2007 a 11,95 per fles. I VOORLETTERS VOORNAAM OmOv GEBOORTEDATUM Hierbij machtig ik Buckeroo Payment Service om i.o.v. Wegener NieuwsMedia BV eenmalig het verschuldigde bedrag af te schrijven. BANK-/GIROREKENING I HANDTEKENING Stuur de volledig in blokletters ingevulde bon in een envelop naar Webwinkel, ovv 'Wijnen', Postbus 1090,5004 BB Tilburg. I De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens Op alle informatie die u aan ons verstrekt is I de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op I www.pzc.nl treft u nadere informatie aan. Heeft u een onderneming? Kies dan voor een zakelijk abonnement en ontvang 250,- korting op uw advertentie in PZC! De aanbieding geldt niet voor rubrieksadvertenties of wanneer u al een abonnement heeft lopen. Wel indien u al abonnee bent, maar kiest voor een extra abonnement (bijvoorbeeld voor in uw ontvangstruimte). Bij ingang van het abonnement ontvangt u een brief waarmee u uw korting kunt verzilveren. Ik wil een zakelijk abonnement op mijn: O privé-adres en ik ontvang een advertentiecheque t.w.v. €250,- O zakenadres en ik ontvang een advertentiecheque t.w.v. €250,- O privé- en zakenadres en ik ontvang een advertentiecheque t.w.v. €500,- Ik betaal per jaar d.m.v.: O automatisch afschrijving €274,95 O acceptgiro €277,95 Naam bedrijf Contactpersoon Dhr/Mevr Straat (privé) Postcode Plaats Straat (zakelijk) Postcode Plaats Straat (factuuradres) Postcode Plaats Telefoon E-mail Ik verleen tot wederopzegging toestemming het abonnementsgeld automatisch af te schrijven van mijn: Bankrekening Handtekening Vul de bon in, knip deze uit en stuur de bon in een open envelop zonder postzegel naar: PZC Afdeling Lezersservice 3A 0 Antwoordnummer 27 5200 VC 's-Hertogenbosch ment! z O Bellen kan ook: 088 - 0139910 (lokaal tarief) Q of kijk op pzc.nl/zakelijkabonnement PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. In het colofon en op de website van de krant treft u nadere informatie aan. Prijswijzigingen voorbehouden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 34