36.000 zeeland 125 Boete voor eigenaar coffeeshop Miami Wakeboard Battle sterft zachte dood Groen De wethouder Vlijtig liesje Hortensia Kruiden Klein fruit woensdag 13 april 2011 euro trekt de gemeente Veere tot 2013 jaarlijks uit voor het stimule ren van sporten en bewegen. 'We moeten wel extra aandacht geven aan de wat oudere scholieren. Je ziet dat die vaak afhaken als ze eenmaal van de basisschool afzijn en op het voortgezet onderwijs zitten'. Chris Maas door Wout Bareman terneuzen - De veroordeling van de eigenaar van coffeeshop Miami in Terneuzen heeft geen gevolgen voor de exploitatie van de shop. Het gerechtshof in Den Haag leg de hem gisteren twee weken ge vangenisstraf en een boete van 25.000 euro op voor drugsbezit en handel daarin. De eigenaar (38) zat de opgelegde celstraf overigens al uit in voorarrest. Burgemeester Jan Lonink van Ter neuzen verklaarde gisteravond dat de opgelegde straf geen bestuurs- rechterlijke gevolgen heeft. „Bij Checkpoint moest ik optreden en overgaan tot sluiting omdat in de shop zelf structureel een veel te grote voorraad aanwezig was. In het geval van Miami werden de drugs buiten de shop gevonden, al is natuurlijk duidelijk dat ze be stemd waren voor de shop." Bij een inval in september 2008 in panden in de Westkolkstraat, de Dijkstraat en de Beukenlaan in Ter neuzen - stuk voor stuk eigendom van de coffeeshophouder of mede werkers - trof de politie 40 kilo hennep, 6 kilo hasj en 700 joints aan. De rechtbank in Middelburg veroordeelde hem daarvoor tot 180 uur werkstraf en drie maan den voorwaardelijk. De Terneuze- naar ging in beroep, vooral omdat de gemeente na de sluiting van Checkpoint juist druk op hem had uitgeoefend om Miami open te houden, vooral om de lokale markt te bedienen. Lonink: „Dit is een voorbeeld van de beruchte achterdeur-problematiek en het kromme gedoogbeleid. De over heid weet dat je, om te verkopen, ook voorraad zult moeten opslaan, maar dat mag dan weer niet." Woordvoerder Hans van As van Miami wil pas reageren als de argu mentatie van het gerechtshof be kend is. -V.- stimuleren en intensiveren. archieffoto Lex de Meester door Frank Balkenende KORTGENE - De jaarlijkse Protest Wakeboard Battle op het Veerse Meer bij Kortgene sterft een zach te dood. Organisator Jacco Jansen komt door zijn drukke werkzaamheden voor voetbalclub NAC niet meer toe aan de organisatie van het eve nement, dat elk jaar drie- tot vier duizend bezoekers trok. „Het is met pijn in het hart, maar het evenement kost maanden voorbereiding. Die tijd heb ik niet, want ik werk tegenwoordig fullti me voor NAC. Bovendien heb ik sinds januari een dochtertje." Hij zegt al veel reacties te hebben gehad op zijn aankondiging met het evenement te willen stoppen. „Mensen bleken mijn inzet te waarderen." Volgens lansen, die ook een wake- boardschool in Kortgene heeft, is de organisatie niet zomaar over te dragen. Het evenement werd de afgelopen jaren gesteund door tal van spon sors. Ook kreeg de Wakeboard Battle subsidie van provincie en de gemeente Noord-Beveland. Jansen heeft overheden verzocht toegezegde subsidies weer in te trekken. Het Noord-Bevelandse college deed dat dinsdag. Uit het exploot dd. 07-04-2011 van gerechts deurwaarder A.A.A.M.G. van Damme te Terneuzen, blijkt dat ten verzoeke van Snezhanka llieva Sasheva, wonend te Middelburg, aan Marcus Theodorus Maria van Eijk, thans zonder bekende woon- of verblijfplaats in Nederland en daarbuiten, is betekend een afschrift van het vonnis dd. 30-03-2011 gewezen door de Rechtbank Middelburg, sector civiel recht, in de zaak: van requirante als eiseres en gerequireerde als gedaagde. Van dit exploot kan belanghebbende afschrift verkrijgen op onderstaand adres: VAN CAMME C.S. GERECHTSDEURWAARDERS Axelsestraat 12 4537 AJ Terneuzen T: 0115 613651 E: deumaarders@vandamme-holland.nl Impatiens 'Nieuw Guinea' Diverse kleuren. Potmaat 13 cm. Perstuk Hydrangea Everbloom. Diverse kleuren. Bolbloemige door- bloeiende hortensia. Winterhard. Bloeit van juli t/m september. Potmaat 23 cm. Perstuk van 1 Diverse soorten. Potmaat 9 cm. Excl. sierpot. Per stuk 0,99 Braam, framboos, kruisbes of bes. Potmaat 17 cm. Per stuk Ma. t/m vrij. 10:00 - 21:00 uur Za 09:00 - 17:00 uur Zo. 12:00 - 17:00 uur CroenRijk Middelburg Mortiereboulevard 2 Middelburg 0118-470400 www.groenrijk.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 25