Biutwi&i BUuten dinsdag 12 april 2011 opwachting in mei tijdens de French Open zon. Welke kleuren het worden blijft nog even geheim. Zeker is dat ook deze kleuren prima zullen passen bij het zomerse weer. Toch gaat het niet alleen om fashionable kleur tjes en vormen. Ie prettig voelen in je eigen lijf is zeker zo belangrijk. Mooie, goed verzorgde handen en voeten kunnen daaraan bijdragen. Bij Glance kun je ook terecht voor diabetes- en reumabehandelingen. Daarnaast zijn er nog tientallen andere behandelingen te noemen zoals verschillende massages, harsen, verven, lichaam- en gelaatsverzorging en make-up. „Het gaat niet alleen om mooi zijn maar ook om je fijn voelen." te laten zetten. „Wat de trend van dat seizoen ook voorschrijft." Maar als we de fashionwereld mogen geloven zet geel de toon en gaan we massaal aan de 'inperfecte' nagellak. „Het was al een tijdje in beeld maar in 2011 wordt de 'crack' nagellak- wederom aan ons voorgesteld." Het merk O.P.I heeft een ludieke reeks lanceringen gepland voor hun nieuwe craquelé-lak, Niemand minder dan tennisster Serena Williams neemt deze taak op zich. Bij elke opening van een groot tennistoernooi worden er twee kleu ren gelanceerd. De eerste kleuren bestaan uit een limegroene basis in combinatie met een zwarte craquele-lak. Deze werden gepresen teerd tijdens het Australian Open in januari van dit jaar. De volgende twee maken hun Nagelstudio's en voetverzorgingspraktijken komen er ook mensen binnen die misschien zijn een erg specifieke business, waardoor nog nooit aan een behandeling hebben het moeilijk is om er een boterham mee te gedacht." Marianne laat weten dat het vaak verdienen. Dat is de reden waarom hand- en voorkomt dat moeders (en vaders natuurlijk) voetverzorging vaak ondergebracht wordt in in de tijd dat hun kinderen sporten even langs beautysalons. Beautysalon Glance in Goes is komen. zo'n praktijk en wordt gerund door Marianne „Ook de mensen die zelf actief aan sport doen Petie. Marianne volgde haar opleiding aan de komen geregeld langs. Niet alleen om lekker gerenommeerde particuliere opleiding Esthe- te relaxen of voor een nagellakje, maar ook om tica in Breda en is nu eigenaar van beautysalon likdoorns en eelt te laten wegnemen Glance. „De eerste jaren werkte ik vanuit huis maar nu heb ik al een tijdje mijn eigen plekje „Het klinkt cliché maar het blijft toch heel in het Sportpunt Zeeland-complex", vertelt ze. persoonlijk wat de klanten willen." Marianne Die eigen plek blijkt voldoende klandizie op te legt uit dat sommige mensen nu eenmaal leveren. „Hier ben ik gemakkelijk te bereiken liever lange nagels hebben dan korte of dat ze en parkeren is gratis. Daarnaast komt hier een liever voor rondgevijld gaan dan voor vierkant verscheidenheid aan publiek langs. Hierdoor or liever naturel blijven in plaats van nailart Iris Kalkman foto's Lex de Meester

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 61