SCp Colofon to De Uitvaart Informatie Hulplijn :antilieberi€hte'n 0 IDensenlinq.nl dinsdag 12 april 2011 familieberichten 129 In plaats van kaarten. De zee waarvan je hield, is een beetje als het leven. Soms onstuimig, soms rustig kabbelend, nemen en geven. I\lu jij er niet meer bent, zou de zee even stil moeten staan, maar zij zal net als het leven altijd met bewegen doorgaan. Verdrietig geven wij u kennis dat toch nog onverwachts op natuurlijke wijze is overleden Richard Moes in de leeftijd van 46 jaar. M. Moes W.Moes-Bronke Theresa en Peter Marcel en Inge neven en nichten Correspondentieadres: Bereklauwerf 36, 4341 KJ Arnemuiden We zullen Richard op woensdag 13 april om 1115 uur met woorden en muziek herdenken in strandpaviljoen "Panta-Rhei", Nolledijk 1 te Vlissingen. Aansluitend zal de crematie in stilte plaatsvinden. April 2011 Richard Moes Hopelijk ben je nu in een beter plaats. Maar hier, geen alwetende meer. Ik wou dat ik als Yazoo had kunnen schreeuwen: 'Don't Go' Jouw mafkezen, Esther Kyra. Verdrietig ben ik door het overlijden van mijn zwager Bram de Smit Westkapelle, Hoogesteger-Ova Na een tragisch ongeval aan boord van de N 28 is sinds 1 maart vermist onze buurman Chris de Ridder en zijn broer Mark en zwager Eric Wij wensen Miijam, Perry en overige familie veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Arnemuiden Fam. Moerdijk Fam. Koers Fam. Vendelbosch Fam. Grootjans Fam. d' Huy Fam. P. van Belzen Fam. W. Schroevers Dhr. Th. Bosgaard Met grote verslagenheid hebben we vernomen dat de man, broer en zwager van onze collega Mirjam De Ridder na een tragisch ongeval worden vermist op zee. Chris de Ridder Eric Tange Mark de Ridder We wensen Mirjam en familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Collega's Mediq apotheek Hamann, Terneuzen Bijna 6 weken geleden ontvingen wij het trieste bericht dat de "Nieuwpoort 28" voor de Franse kust was omgeslagen met aan boord Eric Tange oud student van het ROC Zeeland, cluster Techniek en sinds 2010 student aan het Maritiem Instituut De Ruyter Christiaan de Ridder Oud student van Maritiem Instituut De Ruyter en Christiaan's broer Mark de Ridder Zij worden nog steeds vermist. Wij wensen de families Tange en De Ridder heel veel sterkte, moed en ondersteuning toe in deze moeilijke en droevige tijd. Studenten, college van bestuur, directie en personeel ROC Zeeland, Cluster Techniek Maritiem Instituut De Ruyter Al 30 jaar een begrip in Zeeland: uitvaartverzorging de Groot-de Kam bv REQUIEM tel. 0118-612868 Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden info@scu.nu www.scu.nu c! Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar opwww.mensenlinq.nl Meer informatie opwww.pzc.nl Verdrietig delen wij u mede, dat na langdurig ziek zijn, mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Wim Veenhof Drager van het Draaginsigne Veteranen is overleden in de leeftijd van 85 jaar. Annie Veenhof-Kramer Herman in herinnering Auke en Joke Herman en Bejka Jeroen Anne Jan en Anj a Jelmar Jasmijn Michiel en Marian Sharon en Eric Denise en Pim Vlissingen, 10 april 2011 4382 BL, Wielingenlaan 10 Wim is thuis, alwaar gelegenheid tot afscheid nemen, woensdag 13 april van 19.00 tot 20.00 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden, vrijdag 15 april om 15.00 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop ontmoeten we elkaar in de ontvangkamer van het crematorium. Onze bijzondere dank gaat uit naar alle medewerkers van Verpleeghuis Pablo Picasso, Zorgstroom en Hospice TerReede voor de liefdevolle verzorging die hij heeft mogen ont\>angen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 29