28 familieberichten dinsdag 12 april 2011 (D IDens9nlinq.nl Het is tijd ik moet nu gaan. Ik zal geen afscheid nemen. Zoek me in de sterren en regenbogen. Kijk naar me uit over de horizon. Pratend over tijd Tijd, wat is tijd. De tijd lijkt stil te staan. Nog steeds niet beseffend, wat ons is overkomen, delen wij u met droefheid mede dat plotseling uit ons midden is weggenomen mijn man en onze papa Marco Duinhouwer 18 oktober 1966 t 10 april 2011 Miranda Sinco Gidy Dijk van Bommenede 22 4316 AS Zonnemaire Marco is thuis opgebaard, waar gelegenheid is tot afscheid nemen, dagelijks van 11.00 uur tot 20.00 uur. We willen afscheid nemen van Marco vrijdag 15 april om 13.00 uur in het Tonnenmagazijn te Brouwershaven, Haven Noordzijde 38, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene begraafplaats van Zonnemaire, Christinastraat. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in bovengenoemd Tonnenmagazijn We zouden het fijn vinden als jullie allemaal 1 bloem meebrengen voor Marco. Totaal onverwacht is uit ons leven weggerukt mijn geliefde zoon, onze broer, zwager en oom Marco Duinhouwer op de leeftijd van 44 jaar. Zonnemaire: Jo Duinhouwer - Hillebrand Zonnemaire: Stoffel Anetta Monique Marcel Kevin, Owen Miranda Ronald Jim en Sem Brouwershaven: Kees Conny Raymond Soraya Ralf Christa Benny Zonnemaire: Anita Jaco Zonnemaire, 10 april 2011 Wat kun je zeggen, over iets wat niet valt uit te leggen. Waar gewoonweg de juiste woorden niet voor bestaan Marco jij bent veel te vroeg van ons heengegaan Verdrietig zijn wij om onze schoonzoon, zwager en oom op zo'n jonge leeftijd te moeten missen Ferry en Trijntje Danker - van Westerhoven Ferry, Erika, Mitchell en Quinten Danker Zonnemaire, 10 april 2011 Vol ongeloof moesten wij zondag horen dat onze neef Marco veel te vroeg is overleden. Wij wensen Jo, Miranda, Sinco, Gidy en andere naasten heel veel sterkte in deze moeilijke dagen. Scharendijke, M. Hillebrand-van Tiggelen Zierikzee, G. Beije-Hillebrand H.J. Hillebrand L.M. Hillebrand C. Romijn Neven en nichten Zonnemaire11 april 2011 Verbijsteringongeloofen verdriet wat rest Het kan niet waar zijn Afscheid van een goede vriend en muziekvriend Marco, we gaan je vreselijk missen maatje RiniGisela de Looze en kinderen Erg geschokt zijn wij door het plotselinge overlijden van onze vriendelijke, behulpzame, muzikale buurman Marco Duinhouwer Wij wensen Miranda, Sinco, Gidy en verdere familie veel sterkte toe. De buren van de Dijk: Leendert en Jerina Pieter, Ronald Frank en Alette, Nicky, Sanne Chiel Joep en Janneke Rien en Ineke Rob en Ingrid Anne en Petra Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons lid Marco Duinhouwer Wij wensen Miranda, Sinco, Gidy en zijn familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Bestuur, leden en dirigenten Harmonievereniging Nut Uitspanning Zonnemaire Zonnemaire, 10 april 2011 LIEVE MARCO NOOIT meer: Je vrolijke klanken Je droge humor Samen een biertje Je gulle lach Lie verierAsTuus zal nooit meer hetzelfde zijn Geschokt en verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden van Marco Duinhouwer Marco was een trouwe en zeer gewaardeerde gastspeler in ons orkest. Wij zullen zijn betrokkenheid, muzikaliteit en humor enorm missen. We wensen Miranda, Sinco en Gidy, en verdere familie alle sterkte toe in dit grote verlies. Bestuur, dirigent en leden Muziekvereniging Con Amore Noordgouwe Ontroerd namen wij kennis van het overlijden van de vader van ons C-lid Sinco Marco Duinhouwer Wij wensen Miranda, Sinco en Gidy en naaste familie veel sterkte toe. Bestuur en leden ASV Brouwershaven Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze zwager en oom Sas We zullen ons zijn hartelijkheid en opgewektheid dank baar herinneren. Krabbendijke (Ter Weel): M. van Stee L. van Stee-van der Endt (in herinnering) Yerseke: Jan en Wilma van Stee-Sinke en kinderen Vlissingen: Marjo en Lex Hoogstrate Want niemand weet wat leven is, alleen dat het gegeven is en dat van dit geheimenis God het begin en het einde is. Huub Oosterhuis Na een lange periode van afnemende gezondheid is overleden mijn zorgzame man, onze lieve vader en opa Jan Geene Ridder in de Orde van Oranje-Nassau 13 juli 1924 f 10 april 2011 Dien Geene-Mol Ellen Geene en Gijs Post Marijn en Joost Pim en Kimberley Sjoerd en Myrthe Dank aan Zorgstroom en 't Gasthuis voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Hof ter Veste 141 4333 HJ Middelburg De herdenkingsdienst zal worden gehouden donderdag 14 april om 15.30 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Liever geen bezoek aan huis Jan hield van bloemen, maar geen grote stukken s.v.p. Verdrietig, maar dankbaar dat wij hem zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze Pa en Opa Cornelis Hendrikus van Lavieren Cor Kapitein ter zee-arts b.d. Officier in de Orde van Oranje Nassau Tjimahi (Ind.), f 's-Gravenpolder, 18 augustus 1924 7 april 2011 's-Gravenpolder: Joke van Lavieren-de Graaf Scarperia (I): Joke en Andrea Claudia en Giovanni Silvia Hilversum: Margreet Korrein Jananka Overveen: Wouter Merlijn Goesestraatweg 40 4431 CD 's-Gravenpolder Onze dank gaat uit naar het verplegend personeel van Buurtzorg. Cor is thuis, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden, donderdag 14 april om 11.00 uur in het Crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condo leren in de ontvangkamer van het crematorium. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Na 27 jaar vriendschap is heengegaan: onze altijd vriendelijke en zeer meelevende buurman Cor van Lavieren Wij wensen Joke veel sterkte toe. Familie van Koeveringe-Nijsse 's-Gravenpolder, 7 april 2011

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 28