m Chris van Zweden Koos van Zweden v/d Hart ÜysrJsilsn Peter Bril Joop Dekker ft (Hensenlinq.nl dinsdag 12 april 2011 familieberichten TJ Ji irjffPi Vandaag zijn onze lieve opa en oma 60 jaar getrouwd Leliestraat 54,4461 PH Goes Hartelijk gefeliciteerd van al uw klein- eri achterkleinkinderen! Èr zijn geen klanken meer, er is geen lied, slechts in het dorre riet een vroom geprevel... Intens verdrietig, maar dankbaar voor alle fijne jaren die we samen mochten beleven, delen wij u mede dat is overleden, mijn lieve, zorgzame man, onze vader, schoon vader en opa Adriaan Frans Blok echtgenoot van Janna Blok-Dekker 20-3-1921 t 10-4-2011 Krabbendijke: Janna Blok-Dekker Sassenheim: Rinus en Marijke Blok-van der Moere André en Sylke 4413 BW Krabbendijke Morlodehof 6 De crematiedienst zal gehouden worden op vrijdag 15 april om 14.00 uur in crematorium Zoomstede te Bergen op Zoom, ingang Mastendreef 5. Samenkomst in het crematorium. Mijn man, onze vader en opa is opgebaard in het mortuarium van Nieulande te Krabbendijke. Gelegenheid tot condoleren aldaar donderdag 14 april van 19.00 tot 20.00 uur. Ingang mortuarium via de Nieulandestraat. Na de crematiedienst is er ook gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Met ontroering hebben wij kennis genomen van het over lijden van onze oom Adrie Blok Vele jaren hebben wij prettig samengewerkt, later hebben wij vooral genoten van verhalen over vroeger en over zijn vakanties in zijn geliefde Frankrijk. Wij zullen hem missen. Fam. Adri en Lian Visser Op 10 april is overleden, onze goede vriend Arjaan Blok Wij zullen zijn warme belangstelling en vriendschap missen. Janna, Rinus en Marijke, André en Sylke, van harte sterkte toegewenst. Oostdijk: JoenStienNieuwenhuijse Kinderen en kleinkinderen Met ongeloof namen wij kennis van het overlijden van de vader van onze medewerker Davey, Wij wij wensen Marion, Davey en Carmen, Cassie en Denny heel veel sterkte bij het dragen van dit grote verlies. Groede Dimitri Annika Maud Gwen Britt en collega's Restaurant De Deining Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze broer en zwager Gilles Geertse Oud-Vossemeer: André en Nel Vlissingen: Jaap en Rie 's-Gravenpolder: Adri en Matti Wat zo diep in je hart zit kun je door de dood niet verliezen Veel te vroeg, maar omringd door liefde, is overleden mijn lieve man, onze lieve vader en opa Johannes Marinus Dekker -Joop- Echtgenoot van Neeltje Dekker-de Bruijn ★Ruurlo, 27-03-1945 Goes, 09-04-2011 N.M.A Dekker-de Bruijn Jagulien en Wim Johan Mariëtte en Mario Elvira Rudy en Brenda Nicole Robbie Antonet Koosje Senimy Trever p Correpondentieadres: Reigerstraat 41 4302 XA Zierikzee Joop is thuis opgebaard, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden, woensdag 13 April om 13.00 in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Lieve Pa Alles is voorgoed gedaan, als jij er klaar voor bent, Ik heb aan je zijde gestaan mijn god ik heb je graag gekend, Ik blijf nu hier jij gaat naar daar en daar is niet zo ver van hier We spreken af ik weet niet waar maar daar ontmoeten wij elkaar. Zonder jou tikt de klok even snel maar de tijden veranderen wel dus ik neem afscheid jij moet nu gaan weet datje in mijn hart altijd blijft voortbestaan. Slaap zacht je hebt het verdiend, je vocht tot aan je laatste zucht, ga, ga nu mijn vriend en droom voor eeuwig opgelucht. Net zoals vroeger kom je wel terecht ik weetje vindt een thuis heel gauw. En ik herhaal wat jij me ooit hebt gezegd in mijn hart blijf ik je trouw. Zonder jou tikt de klok even snel maar de tijden veranderen wel dus ik neem afscheid jij moet nu gaan maar weet datje in mijn hart altijd blijft voortbestaan. Ik weet ik zou dankbaar moeten zijn maar precies daarom doet het zo'n pijn. Pa ik hou van jou voor altijd een dikke kus vol liefde van je eigen Dikken V V V Na een liefdevolle verzorging in zorgcentrum "Nieuw Sandenburgh" is nog onverwacht overleden onze jongste broer, zwager en oom Abraham Dekker Serooskerke 16-4-1928 r Veere 10-4-2011 Vrouwenpolder: C. Dekker-Schout N. Dekker-Schout Grijspskerke: E. Willemse-Dekker P. Willemse Veere, 10 april 2011 Diepbedroefd zijn wij door het overlijden van onze zwager en oom in de leeftijd van slechts 66 jaar Burgh-Haamstede Leo de Bruijn t Hilda de Bruijn - Hoogmoed Jacolien de Meij - de Bruijn Jaap de Meij Zijn handen hebben voor ons gewerkt Zijn hart heeft voor ons geklopt Nu heb je rust met lichaam en geest Vaak zullen we denken aan wat is geweest... Diep ontroerd door de moed en de kracht waarmee hij tot het laatst heeft gevochten om bij ons te blijven en intens dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend en gedaan, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa Gerardus Capello - Gerrit - Echtgenoot van Jozina Raas 25 juli 1927 - 1 11 april 2011 's-Heerenhoek: Sien Capello-Raas 's-Heerenhoek: BertusenTrudi Capello-Lauret Ankie en Marius Saskia en Patrick Evelien Heinkenszand: Elly en Jaap van der Does-Capello Wilco Maike en Patrick 's-Heerenhoek: René Capello (in herinnering) Ovezande: Annemieke en William Harthoorn-Capello Niels Elise Prins Hendrikstraat 114453 CJ 's-Heerenhoek Onze Pa en Opa is thuis. Op woensdag 13 april en donderdag 14 april is er gelegenheid om afscheid van ~hem te nemen van 19.00 tot 20.00 uur. De uitvaartdienst zal worden gehouden op vrijdag 15 april om 10.30 uur in de H. Willibrordus kerk te 's-Heerenhoek. Na de dienst is er gelegenheid een laatste groet te brengen in de kerk en is er gelegenheid tot condoleren in de Jeugdhoeve. De crematie zal daarna in besloten kring plaatsvinden. Wanneer u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Het mag blijvend nacht worden, het zou een nacht vol licht zijn. fa, het donker zeifis dan licht als de dag. Bedroefd zijn wij om het heengaan van onze lieve moeder en oma Wilhelmina Damen Middelburg, 27 januari 1935 t Veere, 9 april 2011 Zoetermeer: Arthur en Caroline Faber Charlotte en Merel Correspondentieadres: Uitvaartverzorging H. Jobse Bachweg 2 4337 XD Middelburg De uitvaartplechtigheid wordt gehouden vrijdag 15 april om 13.00 uur in de aula van het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Aansluitend zal om 14.00 uur de teraardebestelling plaats vinden op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van de begraafplaats. Willemien hield erg veel van bloemen. Hierbij geven wij u kennis dat na een bewogen leven is overleden onze lieve nicht Wilhelmina Damen Willemien Middelburg, 27 januari 1935 r Veere, 9 april 2011 Frans Hoek t Ina Hoek-Smilde t 's-Hertogenbosch: Ko Hoek Kitty Hoek-Laihard Zwolle: - Fred Hoek Sipco Bosman Lelystad: Paula van de Put-Hoek jan van de Put t

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 27