7 Niet fit genoeg om voor een 241 sport Rafael twijfelgeval bij Manchester United Blessure Toivonen niet verergerd Bakx trefzeker voor Den Bosch Opnieuw remise voor Martijn Rentmeester Schweertman staat geen game af EK JUDO Judoka Elisabeth Willeboordse meldt zich af voor de Europese titelstrijd. De voormalig inwoonster van Middelburg is niet fit genoeg om te judoën. Tafeltennisteam Schrijf nU In VOOr TTCM dreigt uiteen te vallen de PZC FcHTIlllcloOp familieloop 2011 Zeeuwse rallyrijders op het podium dinsdag 12 april 2011 MANCHESTER Rafael mist vanavond mogelijk de tweede wedstrijd van Manchester United in de kwartfinale van de Champions League tegen Chelsea. De Braziliaanse vleugelverdediger heeft last van een knieblessure. John O'Shea en Wes Brown keren terug in de selectie van de koplo per van de Premier League. Darren Fletcher ontbreekt wegens een virusinfectie. Manchester United verdedigt op Old Trafford tegen Chelsea een voorsprong van 1-0. EINDHOVEN PSV hoeft niet te vrezen dat Ola Toivonen opnieuw lange tijd ont breekt. De 'Zweedse schaduwspits kreeg zondag tijdens de wedstrijd tegen sc Heerenveen weer last van zijn hamstring. Uit onderzoek bleek dat de schade niet al te groot is. Toivonen liep twee weken gele den een scheurtje in zijn ham string op. „De blessure is in ieder geval niet verergerd", aldus een woordvoerder van PSV. „Ola volgt de komende dagen een aangepast programma. Het is niet te zeggen wanneer hij weer kan spelen." LEEUWARDEN ïstvan Bakx maakte gisteravond in de Jupiler League zijn zevende tref fer van dit seizoen. De aanvaller zette Den Bosch na tien minuten in Leeuwarden op voorsprong te gen Cambuur. Het was niet vol doende voor de zege, want de wed strijd eindigde in 2-2. Mark de Vries stelde in blessuretijd een punt veilig voor de thuisploeg. De Friezen, vijfde op de ranglijst, staan er goed voor in de race om een plekje in de play-offs. Den Bosch maakt daar met een elfde plek ook nog kans op. WAPENVELD Op het Nederlands damkampioen schap heeft Martijn Rentmeester gisteren voor de vierde keer remi se gespeeld. Tegen Martin Dolfing, de Nederlands kampioen van 2002, liet de 23-jarige informaticastudent al vroeg in de partij een damcombi- natie toe. Nadat hij de dam weer had afgepakt verdedigde hij met succes een verre voorpost en slaag de er in naar een gelijkwaardige re mise af te wikkelen. Rentmeester staat na zes ronden op een gedeel de negende plaats. Alexander Balja- kin en Pim Meurs leiden. ALPHEN AAN DEN RIJN Squasher Piëdro Schweertman heeft zondag zonder problemen het Open Alphen 2011 in Alphen aan den Rijn op zijn naam geschre ven. De Koudekerkenaar won zijn drie partijen met 3-0. In een eenzijdige finale zette hij Frank Hartkoren met 11-5 11-6 11-6 opzij. Bij de vrouwen eindigde de Middel burgse Karin Thiel op de derde plaats. Elisabeth Willeboordse deed tussen 2004 en 2010 zeven keer mee aan een EK. In 2005 en 2010 pakte ze goud, in 2006 was er brons. Judoka Elisabeth Willeboordse juicht nadat ze in Wenen Europees kampioen is geworden. De Zeeuwse kan haar titel niet verdedigen, door Roeland van Vliet MIDDELBURG - Hoewel judoka Elisa beth Willeboordse (32) volledig hersteld is van een enkelblessure, heeft ze besloten niet deel te ne men aan het Europees kampioen schap van volgende week. Door de kwetsuur liep ze namelijk ook een flinke trainingsachterstand op en dus heeft het voor haar geen zin om af te reizen naar Istanbul. „Ik ben niet fit genoeg om voor een prijs te gaan", legde ze gisteren uit. „En de tijd van alleen maar mee doen heb ik allang gehad." De consequentie van haar afzeg ging is dat de voormalige Middel burgse haar vorig jaar in Wenen verdiende titel niet kan verdedi- MIDDELBURG - Het tafeltennisteam van TTC Middelburg dreigt uit el kaar te vallen. De drie spelers van de ploeg uit de eredivisie twijfelen of ze volgend seizoen nog wel voor TTCM zullen spelen. Kopman Tan Aran en John Scott praten met clubs uit de Randstad over een overgang. Wouter van der Mark gaat in Utrecht studeren en overweegt voor een club uit die omgeving te gaan spelen. „De situatie is duidelijk, maar er is nog niets zeker", stelt trainer Peter Boon. „Pas na het weekend zal er meer zekerheid zijn." TTCM speelt zaterdag thuis zijn laatste wedstrijd tegen kampioen FVT. MIDDELBURG - Vanaf vandaag kunt u inschrijven voor de PZC Familie loop. De hardloopdag met start en finish bij het Arsenaal in Vlissin- gen is op zaterdag 18 juni. U kunt kiezen uit de afstanden 3, 10 of 21,1 kilometer. De kosten be dragen respectievelijk 4, 6 of 8 eu ro. Vorig jaar stonden er duizend deelnemers aan de start, dit jaar is er plaats voor maximaal 1500 lo pers. De start van de 3 kilometer is om 10.30 uur, de start van de 10 en de 21,1 kilometer is om 11.15 uur. Aan de 10 kilometer is ook een bedrij- venloop verbonden. Het gaat om teams van vijf, waarvan de beste vier tijden tellen. Ook deze deelne mers (m/v) worden in de indivi duele uitslagen opgenomen. Indivi dueel inschrijven kan via www.in- schrijven.nl. Wilt u met uw team meedoen aan de bedrijvenloop, ga dan naar www.inschrijven.nl/2011 familie- loopvlissingen gen. Voor Nederland komen nu Anicka van Emden, die al geselec teerd was, en invalster Esther Stam in actie in de klasse -63 kilo. Willeboordse liep de enkelblessure eind februari op tijdens een trai ningskamp in Düsseldorfj waar ze MIDDELBURG - Peter van de Wege (Supenöoo), Mandy Kasse (Tou ringcars) en Sjakko de Visser (For mula RallyRacing Sprinters) scoor den - elk in hun klasse - in de ope ningsrace voor het Nederlands kampioenschap rallycross een tweede plaats. Marcel Snoeyers werd derde in de Superi6oo. Zuiddorpenaar Van de Wege legde met de snelste tijd in zijn klasse, in de eerste van de drie te rijden heats, de basis voor zijn goede re sultaat. Enkele meters achter Van de Wege stuurde de uit Tholen af komstige Marcel Snoeyers zijn Renault Clio naar plaats drie in de Supen6ooklasse.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 24