de bouw gebroken zeeland 119 Hotelboot is weg, maar komt 'gewoon' terug /TXAutoTeam L3 cX voel je v r i j Slagwerkschool houdt korte cursussen Kaapse Pracht en Seahorse winnen race Gasthuiskerk viert 75-jarig jubileum Thuis in... Hypotheken Verzekeringen Pensioenen officieel Opel Dealer Wir leben Autos. VERAF OF DICHTBIJ ACTIE vanaf tilroeoptiek walstraat 81 vlissingen 0118-412370 www.tilroe.nl AutoTeam Vlissingen Bedrijfsweg 2 (naast het Vrijburgbad) (0118) 46 17 10 www.autoteam.nl Aantal opgeleverde woningen in gemeente Middelburg nog onderzocht worden. Hoe ver der in de tijd, des te optimistischer de cijfers worden voor de nieuwe uitbreidingswijken. In de Mortiere is tot en met 2021 nog ruimte voor 723 woningen, in Sint Laurens 180, in Essenvelt 150, in Arnemuiden (Hazenburg) 93. En dan zijn er nog de 'inbrei- dingslocaties, waaronder de veelbe sproken locatie Zuidsingel, de bouwput. In de planningslijst wo ningbouw gaat de gemeente nog uit van het bestaande plan voor 19 eengezinswoningen en 64 apparte menten. Als bouwjaar wordt 2014 genoemd. Tot en met 2021 heeft Middelburg 2334 nieuwe huizen op de plan ningslijst staan. door Wendy van den Hurk VLISSINGEN - Voor wie de Liberty Ann, het hotelschip voor arbeids migranten, al miste in de Vlissing- se Binnenhaven: het is inderdaad weg, maar komt ook terug. Volgens Gerard van Wijngaarden van eigenaar Scaramouche Hotel- ships was de boot nu even ergens anders nodig. Hij wil om commer ciële redenen niet zeggen waar. „Maar, zodra het schip weer in Vlissingen nodig is, komt het te rug. Of een ander schip. Dat hoeft niet per se een kleinere te zijn. Het kan ook een grotere zijn. Dat is het mooie van dit concept: je kunt steeds van grootte wisselen, naar gelang de vraag." Tot vorige week zaten de 144 hut ten van de Liberty Ann aldus Van Wijngaarden 'aardig vol'. „Maar vanaf vrijdag niet meer en toen hadden we elders weer een op dracht. Dat kwam eigenlijk wel mooi uit. Voor de komende tijd hebben we nog genoeg lopen in Vlissingen, maar er ligt nog niks vast." Scaramouche gooit dat nog steeds op de recessie, 'die in ande re delen van het land al voorbij is.' Ook de gemeente Vlissingen zegt er 'gewoon' vanuit te gaan dat het schip terugkomt. „Maar we betreu ren het dat het tijdelijk weg is." dinsdag 12 april 2011 W foto Izaak Verkeste MIDDELBURG Slagwerkschool Rondomtrom houdt vanaf donderdag 14 april tot aan de zomervakantie drie soorten korte cursussen: Sambaband, Djembé-en- semble en Wereld-ensemble. Het doel is om belangstellenden ken nis te laten maken met de instru menten die in Brazilië, Cuba en Afri ka gebruikt worden bij het maken van de verschillende muziekstijlen. De lessen worden gegeven op don derdagavond van 20.30 tot 21.30 uur aan de Breeweg 100 in Middelburg. VLISSINGEN De jaarlijkse Gevangentorenrace, een sloeproeiwedstrijd voor de boulevard van Vlissingen, is afgelo pen zaterdag bij de dames gewon nen door team Kaapse Pracht uit Ritthem en bij de heren door Seahorse uit Kortgene. Tweede werden De Paardekreek uit Kortge ne (dames) en De Schone Waardin uit Vlissingen (heren). In totaal deden dit jaar vijftien teams mee aan de zeven kilometer lange Gevangentorenrace voor de Vlissingse kust. MIDDELBURG De Christelijke Gereformeerde Kerk in Middelburg bestaat vrijdag (15 april) 75 jaar. De gemeente, die bijeenkomt in de Gasthuiskerk in de Lange Delft, houdt daarom ko mende zondag, palmzondag, een herdenkingsbijeenkomst met dien sten en een maaltijd voor de kerkle den. Zaterdag 18 juni worden ter ge legenheid van het jubileum tussen 11.00 en 16.00 uur tal van activitei ten in en rond de kerk georgani seerd. Er zal onder meer een ten toonstelling zijn en er worden kor te concerten gegeven. ACTIE MULTIFOCAAL vanaf 195,00 incl. glazen en montuur RISICOBEHEER Stationsstraat 2-4, 4331 JB Middelburg Tel.: 0118-615151 www.donrisicobeheer.nl Johnny de Jonge Planning voor de komende drie jaar 212 2011 2012 2013 2005 2006 2007 2008 2009 Nieuwe appartementen in de Dokstraat in Arnemuiden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 19