sport 133 Zwaluwen Hoedekenskerke blijft één punt voor Rodelantaarndrager Smerdiek stunt tegen verlate koploper Bevelander leidt SPS naar zege op Kruiningen Nog meer spelers blijven Patrijzen maakt pas op de plaats maandag 11 april 2011 Doelman Jaco van der ScheeMichel Maaskant, Sofyan Azzagari, Timo Jan sen en Arjan van der Smissen voetballen ook volgend seizoen in het groen wit van Kloetinge. Eerder zegden al zes selectiespelers toe bij Kloetinge te blijven, en gaf Mats Willemse aan over te komen van Bruse Boys. Aanvoer der Corné Schilperoort geeft waarschijnlijk deze week zijn jawoord. door Tom Vennink middelburg - Hekkensluiter Smer diek stuntte in de derde klasse B door koploper The Gunners met 3-0 van de mat te vegen. Klundert is de nieuwe lijstaanvoerder dank zij een 5-1-zege op Rillandia. In de strijd om de derde plek verloor Noad'67 zaterdag van SVG (2-1) en liep WHS een punt in door een ge lijkspel tegen FSV (1-1). Krabben- dijke stuitte op Tholense Boys en droop af met een 3-0-nederlaag. Smerdiek-The Gunners 3-0: Hek kensluiter Smerdiek zette de koplo per in zijn hemd. The Gunners ar riveerde door files veel te laat in Sint-Maartensdijk en moest koud het veld op. Na een kwartier sloeg Martijn Lindhout al een bres in de futloze Bredase defensie. Smerdiek stoomde door in de tweede helft: Andreas Vroegop scoorde na een prachtige solo van Leroy Pors (2-0) en hij maakte het feest compleet met de 3-0. FSV-WHS 1-1: Een spannende pot eindigde zonder winnaar. WHS was wel dicht bij de zege. Want na de 1-0 van Edward de Rooij en de gelijkmaker van Robin van Dijke brak er een kansrijke fase aan voor de ploeg uit Sint-Annaland. Ar mando van de Repe raakte de paal. Maar WHS kwam ook goed weg, toen FSV niks deed met een kans in de slotfase. Het gelijke spel brengt WHS een punt dichter bij de derde plek, nu bezet door Noad'67. SVG-Noad'67 2-1: Noad'67 liep al snel tegen een tegengoal aan. Die kwam van de voet van Pierre van den Berg. Jeroen Reijngoudt maak te nog voor rust gelijk, maar het was duidelijk dat Noad z'n dag niet had. Tien minuten-voor tijd viel de beslissing: Maarten Jansen schoot een strafschop binnen voor de Tilburgers. Klundert-Rillandia 5-1: Zo mak kelijk als dé eindstand doet ver moeden, was het zeker niet voor door Klaas Verspoor zich niet aan de kant laten zetten door Sanny Monteiro. foto Willem Mieras middelburg - SPS houdt in de vier de klasse B van het zaterdagvoet bal uitzicht op deelname aan de nacompetitie. De ploeg klopte Kruiningen overtuigend met 4-1 en profiteerde van het verlies van de nummer vier op de ranglijst, DVO'6o. Stavenisse verloor op ei gen veld met 3-2 van Chrislandia. SPS-Kruiningen 4-1: Willem Be velander was met drie goals de gro te man bij de thuisploeg. In de 22e minuut kopte hij SPS naar 1-0 en twee minuten na rust kopte bij uit een hoekschop opnieuw raak. In de 62e minuut leidde een uitbraak tot Bevelanders derde goal. Kruiningen kwam via Edwin van Houte op 3-1. In de 76e minuut kreeg SPS, na een overtreding op Ramon Voshol, een strafschop. Hilbert van Akkeren bepaalde de eindstand op 4-1. Stavenisse-Chrislandia 2-3: Stave nisse verspeelde een 2-o-voor- sprong! Jacco Knuist bracht Stave nisse met een mooie goal op 1-0 en uit een strafschop zorgde hij ook voor 2-0. Voor rust bracht Martijn de Jong Chrislandia terug tot 2-1 en verzuimde Stavenisse een aantal keer om de score uit te breiden. Dat kwam de ploeg van trainer Jaap Knop na rust duur te staan. Goals van Remon Heinsius en Arie Huitkar leidden tot de 2-3. Kogelvangers-WIK'57 4-0: Koen Knook 1 -0, Anne-Willem de Rooij 2-0 en 4-0, Sietse Vissers 3-0. Brouwershaven-Mevo 3-1: Clement van Splunder 1-0 en 2-1, Arjan Kik 1-1, Patrick Berrevoets 3-1 I IN 11»—M l ill! I 1' «1 ■II» 1'IH Ml Hl' llHI^BWi door Tom Vennink middelburg - Hoedekenskerke ver dedigde zaterdag de koppositie in de vierde klasse A met verve door Wolfaartsdijk met 4-2 te kloppen. De titelstrijd blijft bloedstollend spannend, want Wemeldinge ver sloeg SVD met 1-2 en volgt op één punt achterstand. De nummers drie en vier wonnen ook: Arends- kerke was te sterk voor Apollo (2-0) en Bevelanders overrompelde Cadzand (1-6). Het duel om de vijf de stek werd na een hevige strijd met 3-1 gewonnen door ZSC'62. Hoedekenskerke-Wolfaartsdijk 4-2: Hoedekenskerke trapte sterk af en leidde binnen tien minuten met 2-0. Jermo Stoel schoof de eer ste binnen en zag Sebastiaan la Grand de tweede in het net wer ken. Wolfaartsdijk schudde wak ker, raakte de lat en kwam op 2-1 via Wilfred van den Dries. De ge lijkmaker hing in de lucht, maar de beslissing viel aan de andere kant: met een lob tekende Ronald Zuijd- wegt voor 3-1. Jermo Stoel maakte er nog 4-1 van en in blessuretijd zette Tom Kloet de eindcijfers op het bord: 4-2. Cadzand-Bevelanders 1-6: Niels Bouterse had met vier goals het grootste aandeel in de ruimste sei zoenszege van Bevelanders. Voor dat hij zijn pijlen afschoot had Mi chel Verburg voor 0-1 gezorgd. Leo Koole was met de 1-6 de laatste in de rij. Door een tekort aan wisselspelers voetbalde trainer Jacques Blijlevens zelf nog een kwartier mee. Peter Nieskens had ondertussen de ne derlaag van Cadzand enigszins we ten te beperken. Voor Bevelanders lijkt het kampioenschap er niet meer in te zitten, want het gat met Hoedekenskerke (vier punten) is met nog drie wedstrijden te gaan groot. ZSC'62-Borssele 3-1: Toon van Lie re opende namens Borssele de sco re in de verhitte strijd om de vijfde plaats. ZSC had het moeilijk, maar kwam op gelijke hoogte via Jos Era des. Na rust sloeg de vlam in de pan. Opstootjes volgden elkaar snel op en voordat het duel in een vechtpartij uitliep, legde de arbiter de wedstrijd een kwartier stil. ZSC pakte de draad daarna goed op en legde beslag op de punten door goals van Jos Erades en Arjan Smal- heer. SVD-Wemeldinge 1-2: Wemeldin ge blijft in de titelstrijd door een krappe zege op 'SVD. Pieter Bolle zette de nummer twee van de com petitie op voorsprong uit een straf schop. Remy Bruijnooge schoot de 0-2 binnen. Op slag van rust scoor de Bas de Kraker tegen. In de tweede helft had Wemeldin ge veel kansen, maar hield doel man Rens Groefsema de schade be perkt voor SVD. MZVC-Waarde 2-1: MZVC stond al twee maanden droog, maar pak te zaterdag weer eens een driepun ter. Daar leek het in de eers.te helft niet op, want Comé van Liere schoot de 0-1 binnen voor Waarde en Davy de Booij kon na twee gele kaarten vertrekken. Na rust gingen tien Middelburgers effectiever om met hun kansen. Alexander Bom knalde de gelijkma ker binnen en nam in de slotfase het winnende doelpunt voor zijn rekening. 's-Heer Arendskerke-Apollo'69 2-0: Arendskerke domineerde de eerste helft, maar kwam niet ver der dan een doelpunt van Walter de Kok. Apollo'69 zette de num mer drie van de ranglijst onder druk na rust, maar verzuimde twee opgelegde kansen te verzilve ren. Arendskerke nam het roer daarop weer over en pakte uiteinde lijk probleemloos drie punten. Tien minuten voor tijd mikte Dan ny Nieuwenhuijze de 2-0 binnen. Klundert. Rillandia had bij een tus senstand van 3-1 nog volop kans. Want na de drie goals van de Bra banders (Leon Hollemans, Eric Fuanani en Rob van Baren) en de 3-1 van Arjan Koopmans hadden de Rillanders menige mogelijk heid op de aansluitingstreffer. Maar een door Eric Fuanani verzil verde counter gooide roet in het eten. Peter van Wingerden zette de eindstand op het bord. Tholense Boys-Krabbendijke 3-0: Tholense Boys dankte zijn ze ge op naaste concurrent Krabben- dijke vooral aan invaller Ronnie de Graaf Hij kwam in de tweede helft in het veld en scoorde twee keer: eenmaal uit een voorzet van Joey Deuloo en een tweede maal op aangeven van Matthijs van Stee. Voor rust had Joris van Dijke al voor 1-0 gezorgd. Krabbendijke kreeg in het duel nauwelijks kan sen. Voor Tholense Boys beteken de de zege de derde thuisoverwin ning op rij. door Jos van Belzen middelburg - In de vierde klasse A van het zondagvoetbal boekte Wal cheren, dat nog niet zeker is van lijfsbehoud, tegen Biervliet de vier de overwinning op rij (6-1). Omdat Patrijzen met 1-3 verloor in Oost burg is de ploeg van Dennis de Nooijer nu de nieuwe koploper in de strijd om de derde-periodetitel. Voor Robur- is degradatie na de 0-5-nederlaag bij koploper RIA al leen in theorie nog geen feit. Luctor'88 kwam in de vierde klasse B in een erg harde wedstrijd op ei gen veld niet verder dan een 2-2-ge- lijkspel tegen De Schutters. Oostburg-Patrijzen 3-1: Een fout achterin bij de bezoekers stelde Ar jen Versluijs in staat om na een kwartier de score te openen. De beste kansen waren hierna tot aan de rust voor de gasten. Na een kwartier in de tweede helft rondde Peter van de Linde een uitval be kwaam af: 2-0. Aleksandar Veljanos- ki bracht in de 75e minuut de span ning nog wel terug, maar tien mi nuten later velde Van de Linde met zijn tweede treffer Patrijzen defini tief RIA W.-Robur 5-0: Pas op slag van rust werd het 1-0 door Salim Hamidi, waardoor de ploeg uit Goes in het tweede bedrijf meer ri sico's moest gaan nemen. Hierdoor ontstond voor de aanvallers van RIA meer ruimte, waarvan vooral Ludovico Cantoro profiteerde. Na de 2-0 van Derek de Booij bepaal de Cantoro met een puntgave hat trick de eindstand op 5-0. Luctor'88-De Schutters 2-2: Bij de thuisploeg was men bepaald niet gelukkig met de leiding van scheids rechter Koen, die slechts één keer de gele kaart trok. De drie aanval lers Rutger van Rossum (knie), Jo- ren Krekelberg (enkel) en Jeroen Kedde (duizelig) verlieten alle drie na overtredingen het veld. Tussendoor werd er ook nog ge scoord: 0-1 door Jeroen Kuijpers en 1-1 door Pieter van den Dries. In de tweede helft werd het 2-1 door Ar no de Jonge, waarna Mark Malfait in de slotfase de eindstand op 2-2 bepaalde.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 27