Advertentie voor particulieren PZC m kleintjesmarkt 24 Grootse kunst op dvd! pzc.nl/webwinkel iJ PZC maandag 11 april 2011 Great artists 1 2 Great Artists is een unieke 4-dvd collectie waarin twee monumentale documentaireseries zijn samengevoegd. Aan de hand van de Britse kunsthistoricus Tim Marlow maakt u in 26 afleveringen kennis met leven en werken van de beroemdste kunstenaars uit de westerse wereld. Great Artists is een must voor elke kunstliefhebber! Totale speelduur 600 minuten. Adviesprijs €10,05 Lezersprijs 14,95* 'Exclusief 2,95 verzendkosten categorie dvd's en games The Power of Art Simon Schama's Power of Art vertelt het magistrale ver haal van hoe creatieve kracht tot ontplooiing komt en hoe individuen ons beeld van de wereld wisten te veranderen. U krijgt een beeld van hoe de visuele verbeeldingskracht zich in de loop der eeuwen ontwikkelde. Aan de hand van gereconstrueerde scènes en prachtige beelden ziet u hoe grote meesterwerken tot stand kwamen. 4 dvd's, speelduur 400 minuten. Adviesprijs 10,05 Lezersprijs 14,95* 'Exclusief 2,95 verzendkosten Voor meer informatie en bestellen ga naar de webwinkel. O""*" Zondag 19 juni Verschillende lo Wandeltocht 25 of 7 'r r' kê-%mm WWW.VERGETENDIERE 'Zi SiUi Puzzel ouderwets gezellig mee en maak kans op een geweldige MP3-speler van Ricatech! Kijk snel op www.lekkerpuzzelen.nl Een initiatief van Uw gegevens: Naam: Voorletters: Adres: Postcode: Plaats: Telefoon: Plaatsen onder rubriek:... Plaatsingsdatum: 3 regels 'adverteren €5,00 (per titel) elke regel meer kost u €2,- (per titel) Ik wil adverteren in: de Stentor DeTCTubantia De Gelderlander Brabants Dagblad Eindhovens Dagblad BN/DeStem PZC Machtiging: Ondergetekende machtigt Wegener Media éénmalig 2,50 (vul bedrag in) van zijn/haar bank-/girorekening af te schrijven Bank- of gironummer:! Ik ben abonnee Doorplaatsen a 5,- (incl. 19% BTW) Handtekening:. SUS 'T Opgave via deze bon kost minimaal 2,50 (incl. BTW) administratiekosten, naast eventuele advertentiekosten (zie voorwaarden). Deze worden geïncasseerd via een eenmalige machtiging kunt deze bon. invuller, en in een gefrankeerde envelop opsturen naar: Wegener Media, Rubrieksadvertenties, Postbus36,C500 DA Nijmegen Tel: 0900 - opgeven (6743836) Email: Rubrieks.daqbladen@wegenermedia.nl Gebruik voor ieder karakter één vakje. Zet het trefwoord in hoofdletters. Laat na elk woord een vakje open. Voorwaarden 1 Abonnees kunnen per kalenderjaar 3 advertenties plaatsen a 2,50 inci. BTW (3 regels). 2 Niet-abonnees betalen minimaal 7,50 incl. BTW incl. administratie kosten per advertentie (3 regels). 3 Per regel betaalt u 2,00 incl. BTW per krant - _4; Betaling altijd via eenmalige machtiging 5 De bon dient uiterlijk 2 werkdagen voor plaatsing voor 14.00 uur të zijn aangeleverd. 6 Uw gegevens dienen volledig te zijn ingevuld. Onvolledig ingevulde bonnen worden niet in behandeling genomen. 7 De algemene verkoopvoorwaarden van Wegener Media zijn van toepassing. 8 Deze bon niet gebruiken voor Contactadvertenties, Van Harte advertenties en acties zoals Vaderdag en Moederdag. Bovenstaande tarieven geiden voor particuliere adverteerders. Voor zakelijke adverteerders gelden andere tarieven. Zakelijke adverteerders kunnen bellen met 0900 - opgeven (6743836).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 24