colofon I 1 Ineke Vijsma de Fouw De Uitvaart Informatie Hulplijn amilieberiehten (J IJlensenlinq.nl maandag 11 april 2011 familieberichten 121 Élk zal de halmen niet meer zien noch binden ooit de volle schoven maar doe mij in de oogst geloven waartoe ik dien... r S& Verdrietig öyer het verlies en dankbaar voor de goede herinneringen, geven wij u kennis dat voor ons onverwachts is overleden onze vader en opa Adrianus Versendaal Adrie gehuwd geweest met Tonia Pieternella Versendaal-Capelle f 2009 1 september 1930 it m j£ f t 8 april 2011 Ellen en Krijn Jaap en Coby Noor en Ad kleinkinderen en achterkleinkinderen Bruinisse, Dr. de Kockstraat 79-9 Correspondentieadres: Burg. Hagelaan 14 4311 CG Bruinisse De afscheidsdienstzal woensdag 13 april om 13.30 uur gehouden worden in het Stiltecentrum van "In 't Opper", Dr. de Kockstraat 13 te Bruinisse. Aansluitend zal de begrafenis omstreeks 14.30 uur plaatshebben op begraafplaats "Molenhof" aan de Molenweg te Bruinisse. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Stiltecentrum. Verdrietig delen wij u mee dat is overleden, mijn lieve zus, schoonzus en tante. Echtgenote van Dick Vijsma 5 aug 1930 7 april 2011 Ad en Marina, Annemarie Christiaan, Sander en Renate Andre, Will, Jacco, Kevin en Saskia, Jordy Femke en Anouk Met grote bewondering voor haar kracht, moed en levenslust hebben wij afscheid moeten nemen van onze zorgzame moeder,oma en overoma Catharina Hermanna van der Windt-Bonefaas weduwe van Johannes Cornelis van der Windt in de leeftijd van 94 jaar. Aruba: Henk en Marisela, Fabien, Stacey Goes: Joke en Willem, Martin en Linda, Veron, Lucas, Zoë, Tyrza, Jprgen Den Haag: Sylvia en Frank,Ludciana 8 april 2011 Correspondentieadres: Anthony Edenlaan 24 4463 JC Goes Onze moeder is overgebracht naar het rouwcentrum, Gelde- loozepad 20 te Goes. Aldaar geen bezoek. De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op donderdag 14 april om 12.30 uur in de aula van het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de condoleance ruimte van het crematorium. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van St. Maarten in de Groe te Goes voor de goede en liefdevolle verzorging. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Moeders gaan, maar sterven niet ze geven maar ze leven zolang men moeders kinderen ziet zolang zal moeder leven. Met veel verdriet omdat wij haar moeten missen, maar dankbaar voor wie zij voor ons is geweest, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zorgzame moeder, oma en overoma Gré Vreeke-Westdorp weduwe van Piet Vreeke in de leeftijd van 79 jaar. 's-Heerenhoek: René-Vreeke Patricia en René, Liam Goes: Dian en Ad Menheere-Vreeke Denise en Jopke 's-Heerenhoek:% Kees en Bea Vreeke-Raas Pietertje f Donna Tessa Lewedorp: Ageeth en Roel Raas-Vreeke Meivin en Kim Olde Silvion 's-Heerenhoek, 8 april 2011 Correspondentieadres: Dregmansstraat 20,4453 AZ 's-Heerenhoek Onze moeder en oma is thuis opgebaard. De uitvaartdienst zal worden gehouden woensdag 13 april om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op het R.K. kerkhof achter de kerk. Voor aanvang van de dienst is er in het mortuarium naast de kerk van 9.45 tot 10.15 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Na de begrafenis is er in de 'Jeugdhoeve' gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd zijn wij na het overlijden van onze zus en tante Gré Vreeke Familie Westdorp en Familie Faes Eenzaam en trouw. Bedroefd, maar ook dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze zorgzame broer, zwager en oom Leendert Pieter Wolse Leen Wissenkerke, 5 september 1934 Vlissingen, 9 april 2011 Kamperland: Piet Wolse Oud-Sabbinge: Ina Houtekamer-Wolse, in herinnering Ko Houtekamer, in herinnering Krabbendijke: Bas Wolse Klazien Wolse-de Nooijer Neven en nichten Onze dank gaat uit naar de medewerkers van zorgcentra 'TerReede', afd. Hospice en 'Weyevliet' voor de goede verzorging. Correspondentieadres: Rosierlaan 40 4413 HD Krabbendijke De afscheidsbijeenkomst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op donderdag 14 april om 14.00 uur in het 'Jhr. Mr. de Casembroothuis', Alexiaplein 3 te Kamperland. Aansluitend zal omstreeks 15.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Kamperland. Na de" begrafenis is 'er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in bovengenoemd dorpshuis. AA,., Constant vechtend voor het leven is na een moeizame strijd op 9 april 2011 een einde gekomen aan het leven van onze oom Leen Wolse Fred en Ellie van Aken Ronnie Christian en Samantha Sebastiaan en Vicky Joël Ricardo Gabriël Bel gratis 24 uur per dag 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Bijvoorbeeld met een van de volgende vragen: Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren? Kan ik een rouwreportage laten maken? Wat zijn de kosten voor een advertentie? Hoe stel ik een advertentie op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Kan ik van de as een diamant maken? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is mogelijk? Kan ik nu al een graf kopen? Wie kan ik bellen voor een uitvaart? Waar kan ik terecht voor rouwverwerking? Heeft u voorbeelden van urnen? Telefoon: 0800 - 44 44 000 Email: info@scu.nu Website: www.scu.nu Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www mensenlinq.nl Meer informatie opwww.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 21