Bram de Smit Bram van de Velde Jan van der Valk Opa Rilland 20 I familieberichten maandag 11 april 2011 O IHenseniinq.nl Met diepe droefheid delen wij u mede dat, na een moeite volle levensavond, door de Heere uit ons midden is wegge nomen mijn innig geliefde, zeer zorgzame man, onze liefdevolle, zorgzame vader en opa Jozias van der Endt in de leeftijd van 90 jaar. Sterke de Heere ons in dit grote verlies en heilige Hij deze roepstem aan ons aller hart. Yerseke: J.M. van der Endt - van der Maas Yerseke: Jan van der Endt Marianne van der Endt - van der Poel Mamella en Huibert Jozian Jeanne Kattendijke: Marja van de Wege - van der Endt Wim van de Wege Juriaan Maurice 8 april 2011 Rozenlaan 25 4401 HD Yerseke De rouwdienst wordt D.V. donderdag 14 april om 10.00 uur gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oude Boogaert 2 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerksters van Ter Weel te Krabbendijke, afd. C en Moerzicht te Yerseke, woning 75 voor de goede en liefde\>olle verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heden nam de Heere, na een periode van afnemende krachten uit onze familiekring weg onze geliefde zwager en oom. (ozias van der Endt echtgenoot van J.M. van der Endt-van der Maas Sterke de Heere Jannie, de kinderen en kleinkinderen met dit verlies en heilige Hij deze roepstem aan ons aller hart. Tholen: M. J. van den Dorpel-van der Maas M. van den Dorpel (in herinnering Geersdijk: P. van der Maas L.C. van der Maas-Tollenaar Colijnsplaat: N.M. Breure- van der Maas N.J. Breure Kamperland: J.M. van der Maas (in herinnering) M.G. van der Maas-van de Ree 's-Gravenpolder: P.A. Meijers-van der Maas J.N. Meijers Geersdijk: A. van der Maas (in herinnering M. van der Maas-Schot Hoek: A.P. van Cadsand-van der Maas (in herinnering) I.A. van Cadsand L.van Cadsand-van der Steeg Neven en nichten ferscïke, 8 april 2011 Je handen hebben voor ons gewerkt, je hart heeft voor ons geklopt, je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Nu je handen ons niet meer aan kunnen raken, raak je ons hart nog duidelijker aan. Moegestreden is, door onze liefde omringd, van ons heen gegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader, opa en mijn broer Abraham Jan de Smit Bram echtgenoot van Neeltje Adriana Hoogesteger Colijnsplaat, 14 mei 1930 Goes, 8*april 2011 Nellie de Smit-Hoogesteger Bram en Renske Johnny Armand en Saskia 'Marie van der Moere-de Smit Onze dank gaat uit naar het personeel van Allévo en het Admiraal de Ruy ter ziekenhuis, alsmede naar dokter Van Delft voor de goede verzorging. Correspondentieadres: Beatrixstraat 23 4486 AE Colijnsplaat Er is gelegenheid om nog even bij Bram te zijn op dinsdag 12 april van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. De afscheidsbijeenkomst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op woensdag 13 april om 13.00 uur in de ontmoetingsruimte bij de kerk, Havelaarstraat 30 te Colijnsplaat. Aansluitend zal om plm. 14.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Colijnsplaat. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in bovengenoemde ontmoetingsruimte. Verdrietig zijn wij door het overlijden van mijn broer en onze oom. M.v.d. Moere de Smit, en kinderen. Wij wensen de familie veel sterkte toe. Vol verdriet om de leegte die hij achterlaat, maar dankbaar voor de liefde en de zorg die hij ons geschonken heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn dierbare man, onze pa, schoonvader, opa en opa van de stad Abraham 11 06-06-1919 Vlissingen t 08-04-2011 Zijn doorzettingsvermogen en optimisme zijn ons tot voorbeeld. Wij zullen zijn humor missen. Sjaan van de Velde - Gommans Bram Erwin Gerben Janneke m Paula en Jan Jeroen Nathalie, Bo Saskia Marcel, Sanne, Jari Louis en Ellen Sander Patricia Werner Eline Schutterijstraat 1, 4381 GKVlissingen Er is gelegenheid óm afscheid te nemen op woensdag 13 april van 12.00 tot 12.30 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De samenkomst waarin wij zijn leven willen gedenken zal om 12.45 uur worden gehouden in de aula van het uitvaartcentrum. Aansluitend zal de begrafenis omstreeks 14.00 uur plaatsvinden op de Noorderbegraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in Racketcentrum Vlissingen, Gildeweg 10. Wij willen de medewerkers van Zorgstroom, verpleeghuis de Vliedberg en zorgcentrum Ter Reede, woning 16, hartelijk danken voor de goede en liefdevolle begeleiding en verzorging. Het laatste beetje is nu op, veel was er te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Met veel verdriet en in liefde gedenkend, geven wij u kennis van het overlijden van mijn zus, schoonzus en onze tante Jannetje van de Velde Ar Heinkenszand, 19 september 1925 f Goes, 9 april 2011 Goes: M.M. van de Velde 's-Gravenpolder: B.C. van de Velde-Huijzen Neven en nichten Onze bijzondere dank gaat uit naar het verzorgend en verplegend personeel van Zorgcentrum Ter Valcke', voor de goede en liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Nassaulaan 94,4461 SX Goes De afscheidsdienst zal worden gehouden donderdag 14 april om 14.15 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend omstreeks 15.00 uur de begrafenis zal plaats vinden op de Algemene Begraafplaats aan de Noordlandse weg te Heinkenszand. Voor aanvang van de dienst is er in bovengenoemd rouw centrum van 13.45 tot 14.15 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Na de begrafenis is er in het rouwcentrum gelegenheid tot condoleren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve dan deze advertentie als zodanig te beschouwen. In het huis mijns Vaders zijn vele woningen. Moegestreden en uitziende naar het Huis met de vele woningen, is na een gelukkig huwelijk van 68 jaar, van ons heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader, opa en overopa Jan van der Valk in de leeftijd van 91 jaar. Rilland: C.A. van der Valk-Minnaard Oost-Souburg: Annie Reuper-van der Valk Otto Reitsma (in herinnering) Horst Reuper (in herinnering) Krabbendijke: Leen van der Valk Tonny van der Valk-de Jonge Klein- en achterkleinkinderen Krabbendijke, 8 april 2011 Zorgcentrum "Ter Weel" Correspondentieadres: Oostkilhoek 16 4411 DZ Rilland De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. A. van de Beid, wordt woensdag 13 april om 13.30 uur gehouden in "De Levensbron", Valckenisseweg 12 te Rilland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Rilland. Vooraf is er vanaf 13.00 uur in "De Levensbron" gelegen heid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is daar de mogelijkheid om de familie te condoleren. Op verzoek van de overledene geen bloemen. Geen bezoek aan huis. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met veel verdriet in ons hart hebben wij afscheid moeten nemen van Bewonderswaardig was zijn levenskracht. Wij zullen hem vreselijk missen Westkapelle Familie Reitsma Edwin Anne Yoram Fienke

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 20