Exclusief Zuid-Hollandse Kust zonder onderwijs blijft het kinderspel Kun je blind, ook professor worden? SMS Genieten aan de... m KRAS.NL f U edukans Geef op of doneer online bartiméus sonneheerdt www.steunbartimeus.nl maandag 11 april 2011 voor de lezers van deze krant! I Normaal v.a. 59, nu met actiecode... 20 korting wii 2 persone": zien van een receptie (met kluisjes), lift, bar, restaurant en tuin met terras. Uw kamer is voorzien van telefoon, televisie, radio, koffie-/theezetfaciliteiten, minibar en een badkamer met douche, toilet en haardroger. AANKOMSTDATA LR 17.600 9 mei 2011 t/m 31 oktober 2011 3 dagen normaal vanaf nü vanaf 49 4 dagen normaal vanaf €^^93"" nü vanaf 85 5 dagen normaal vanaf nu vanaf €115 Prijzen zijn per persoon, o.b.v. 2 personen. Inclusief: verblijf in het Fletcher Hotel-Restaurant Carlton en ontbijtbuffet. Exclusief: vervoer, niet genoemde maaltijden en reis- en annuleringsverzekering. Toeslagen: reserveringskosten 17,50 per boe king (verplicht), toeristenbelasting 2,50 p.p.p.d. (verplicht, ter plaatse te betalen) 3-gangendiner of buffet p.p. 29 p.p. per dag (optioneel). Voor meer informatie en boekingen: Typ in uw internetbrowser www.kras.nl/LR17600 Kies uw vertrekdatum, klik hierop, bekijk de prijsbereken ing, ga naar BOEK NU en voer de actiecode WEG40002 in bij stap 1 'Uw Vakantie' van het boekingsproces. Of bel met: 0900 - 9697 (15 cpm), o.v.v. reisnummer LR 17.600, actiecode WEG40002 Ead waarom zou je meer betalen l Boek nü deze voordelige voorjaarsaanbieding naar de Zuid-Hollandse kust! Naaldwijk ligt nabij de histo rische stad Delft en op slechts 6 km van het strand van Hoek van Holland. In de directe omgeving zijn volop mogelijkheden om te wandelen en te fietsen door de duinen en bossen. Naaldwijk is ook een ideale uitvalsbasis voor een bezoek aan de steden Den Haag en Rotterdam. Wij selecteerden voor u een 3-/4-/5-daagse autovakantie naar het 4-ster- ren Fletcher Hotel-Restaurant Carlton in Naaldwijk. Vanuit uw hotel kunt u een heerlijk lange strand wandeling maken over één van de vele stranden van Zuid-Holland. U boekt deze 3-daagse autovakantie inclusief ontbijt al vanaf slechts 59 per persoon. Bovendien ontvangt u, als lezer van deze krant, met de speciale actiecode WEG40002 ook nog eens een exclusieve korting van 20 bij 2 personen! Uitstapjes in de omgeving Het strand van Hoek van Holland wacht op u! Vanuit Naaldwijk bent u er zo! Maak een stevige strandwande ling of fietstocht door de duinen en bossen. Houdt u van cultuur? Breng dan zeker een bezoek aan Oranjestad Delft! In de stad vindt u nog vele overblijfselen van de Gouden Eeuw terug. Neem een kijkje op de Markt waar de Nieuwe Kerk staat met onder andere het mauso leum van Willem van Oranje en natuurlijk de grafkelders van de Koninklijke familie. En wat dacht u van Den Haag? U kunt een kijkje nemen bij het Vredespaleis en het bekende Torentje! Zin om te winkelen? Dan bent u in Den Haag aan het juiste adres! Neem ook eens een kijkje in het Omniversum. Hier kunt u de mooiste films bekijken alsof u er zelf in meespeelt! En wat dacht u van Scheveningen? U kunt hier heerlijk wandelen over de pier, een gokje wagen in het casino en genieten van een drankje in één van de gezellige bars. Fletcher Hotel-Restaurant Carlton**** Het Fletcher Hotel-Restaurant Carlton is centraal gelegen op ca. 4 km van het strand. Het hotel is voor V. A omdat onderwijs écht helpt Met aangepaste lesprogramma's en hulpmiddelen kan blind en slechtziend talent de eerste stappen zetten naar een toekomstige carrière. VERENIGING oog voor blinden en slechtzienden «—I I mm www.edukans.nl girosis

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 18