Jayden Van Wezel 32 familieberichten vrijdag 8 april 2011 Dvaifeilax) Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij in haar leven voor ons heeft betekend, delen wij u mee dat de Heere van ons heeft weggenomen onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Tannetje de Ridder-Besuijen sinds 16 juli 1993 weduwe van Jacob de Ridder in de leeftijd van 80 jaar. Middelburg Jaap de Ridder Mattie de Ridder-Schuit Middelburg Koos Peene-de Ridder Bram Peene Klein- en achterkleinkinderen 7 april 2011 Nassaulaan 197 4332 XS Middelburg Correspondentieadres J.J. Peene-de Ridder Veersesingel 39 4332 TA Middelburg Er is gelegenheid tot condoleren aan huis, Nassaulaan 197, op zaterdag 9 april van 16.00 tot 17.00 uur. Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen op dinsdag 15 april om 13.45 uur in de Ontmoetingskerk, Oosterscheldestraat 1 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg om 15.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van de begraafplaats. Geen bloemen door haar dierbaren omringd op weg gegaan met in de prille nacht haar laatste ademtocht is vredig van ons heengegaan onze lieve moeder en oma Elizabeth de Kan-Vlot weduwe van Anthony de Kan 5 juni 1923 2 april 2011 Rien (in liefdevolle herinnering) en Joke Arie, Eva, Loes Wim en Yolanda Marieke en Rens, Bob en Bibiche Romko en Margriet Marja en Pieter-Jan, Norah, Anton en Marieké Albert en Gerda Correspondentieadres Burgemeester Luijerinksingel 30, 3135 KK Vlaardingen Lief klein mannetje voor jou laten wij een traan want jij bent als een sterretje van ons heen gegaan wij houden van jou allebei evenveel dus bij deze onze zoon, Zielsveel Dikke kus Papa Mama 05-04-2011 t 05-04-2011 Zoutelande Gilles van wezel Kim schorsij Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde zuster, schoonzuster en tante T. de Ridder-Besuijen Middelburg W. Besuijen" P.M. Besu ij en-Wisse Veere Joh. Poppe-Besuijen t Jac. Poppe t A.A. Poppe-Molenbrugge Middelburg J. Blanker-Besuijen J.A. Blanker Neven en nichten Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze altijd meelevende en belangstellende Mevrouw Karelse Ze heeft veel voor ons betekend. Jo en Rieneke Ce vaal Kinderen en kleinkind Ritthem, april 2011 Bedroefd maar dankbaar voor de mooie jaren, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve moeder, onze altijd meelevende oma, mijn partner en onze allerliefste Nelly Pieternella Johanna Karelse-Schaalje Nelly Weduwe van Marinus Jacobus Karelse A Nisse, 20 april 1928 f Goes, 6 april 2011 Oostkapelle: Paula Karelse Utrecht: Mirjam Maas Roel Crooijmans Veere: Friso Maas Luanda, Angola: Stephanie Maas Raimon Alfaro Oostkapelle: Jan in vt Veld Vleuten: Astrid in "t Veld Jos Post Hanneke Jacqueline Oud-Beijerland: Ingrid in Nt Veld Zuid-Beijerland: John in Y Veld Petri van der Zanden Luuk Eva Irislaan 17,4356 JH Oostkapelle Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 12 april van 13.30 uur tot 14.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, (afslag Amestein) Aansluitend zal om 14.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden. Nadien is er gelegenheid tot condoleren. Bedroefd hebben wij afscheid genomen van onze op 3 april jl. overleden broer, zwager, oom en oudoom Jan Dierkx echtgenoot van Corrie de Meester Oostburg: Maatje en Cor f Verplanke Cadzand: Jannie en Piet van Akker Cadzand-Bad: Izaak t en Marietje Dierkx Goes: Bram en Betty Dierkx Oostburg: Piet en Lies Dierkx Oostburg: Bob en Arba Dierkx Goes: Henk en Tineke Dierkx Almere: Els en Fons Navarro Goes: Marijke en Ab Oonk neven en nichten Correspondentieadres: Corrie Dierkx-de Meester Scaldisstraat 24,4694EP Scherpenisse 0 IDenseniinq.nl De avond is altijd mooi als de dag goed was. Kom, grijp mijn hand ga met mij mee, Heer naar de morgen van een nieuwe dag. Na een kortstondig ziekbed is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Jacoba Elisabeth van der Linde-Blomaard tante Koos weduwe van Matthijs Cornelis van der Linde Kloetinge, 8 juli 1915 f Goes, 5 april 2011 Nellie en Henk Keesje, in liefdevolle herinnering Kees en Tonny Ad en Helma Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres Ad van der Linde Smalle Slagen 1 4823 LE Breda U heeft op vrijdagavond 8 april van 19.00 tot 19.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen in het uitvaartcentrum aan de Fluitekruidstraat 8 te Goes. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 11 april om 11.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condo leren in de ontvangkamer van het crematorium. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. M |M|i|jimi .Mui]' üafikbarutëina En als ik doodga, huil maar niet Ik ben niet echt weg, moet je weten 't is maar een lichaam dat ik achterliet dood ben ik pas, als jij mij bent vergeten Hartverwarmend waren de vele, vaak heel persoonlijke, blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve moeder, oma en omi Lena den Dikken-van den Berg Alle steun en belangstelling nemen het verdriet niet weg, maar geven ons het gevoel dit niet alleen te dragen. Hiervoor betuigen wij u onze oprechte dank. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Ouddorp, april 2011 Na het overlijden van onze vader, schoonvader en opa Stoffel den Boer hebben velen hun blijk van medeleven en deelneming betoond. Wij willen u hiervoor langs deze weg onze welgemeende dank betuigen. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Dreischor, april 2011 Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 32