Colofon :amilieberishten 32 Ifamilieberichten donderdag 7 april 2011 O IDensenlinq.nl Zij had de seizoenen lief Na een zorgzaam en intens'medelevend leven is .van ons heengegaan onze speciale zus, schoonzus, tante en oudtante Greta van der Ende 12 juni 1931 - 5 april 2011 Namens de familie: J. S. Karels-van der Ende Correspondentieadres: Nagtglasstraat 27 4331 WK Middelburg De plechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Met grote verslagenheid, maar dankbaar voor wat zij voor ons comitato heeft betekend, hebben wij kennis genomen van het overlijden van Helen Faber Zij was gedurende vele jaren de stuwende kracht van onze vereniging, wij zullen haar betrokkenheid en enthousiasme missen. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar haar man Bob en verdere familie. Wij wensen hen veel sterkte bij het verwerken van dit immense verlies. Bestuur en leden van Dante Alighieri Zeeland Mijn genade is u genoeg Diep bedroefd, maar dankbaar dat ze zolang in ons midden heeft mogen zijn, delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze lieve zuster, tante, oudtante en oud-oudtante Martina Catharina van Iwaarden Ar Heinkenszand, 11 november 1912 t Goes, 6 april 2011 in de leeftijd van 98 jaar. Heinkenszand: C.M. van Iwaarden in herinnering Kapelle: H.H. van Maldegem-van Iwaarden J. van Maldegem (in herinnering) Kapelle: H.H. van Iwaarden Wemeldinge: Oelegem (B): Wemeldinge: 's-Gravenpolder: Rotterdam: Breda: 's-Gravenpolder: Hannie en Adrie Patrick en Chantal Ewan en Ailin Michel en Joyce Myrthe, Keivin en Jordy Jaap en Carolien Martijn Esther Erik Correspondentieadres: Park Beukenhof 15 4421 BV Kapelle Een dienst van Woord en Gebed, voor familie en belangstel lenden, zal worden gehouden zaterdag 9 april om 11.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoofkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend omstreeks 12.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Noordlandseweg te Heinkenszand. Na de begrafenis is er in het Rouwcentrum te 's-Gravenpolder gelegenheid tot condoleren. Liever geen bezoek aan huis. Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Zorgcen trum Cederhof te Kapelle voor de goede en liefdevolle verzorging. Volkomen onverwachts is overleden onze collega Rinus van der Maas Rinus was werkzaam bij de montageafdeling van De Zuid- oek en deed zijn werk heel nauwgezet. De verslagenheid v\ de collega's is groot. We zullen Rinus erg missen. V' ij wensen de familie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Directie en personeel De Zuidhoek Zierikzee We moeten je laten gaan... Verslagen delen wij u mede dat is overleden mijn zorgzame man, onze bijzondere vader en opa Adrianus Johannes Anna de Nooijer Adrie 26-04-1946 t 05-04-2011 Amsterdam Vlissingen Rini de Nooijer-Meijer Cynthia en Paulo Ricardo Marco Jim Kyra Koudekerkseweg 57, 4382 EH Vlissingen Adrie is in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen, alwaar geen bezoek. Op zaterdag 9 april zullen we hem om 12.00 uur herdenken in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er de mogelijkheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de condoleanceruimte van het crematorium. Wanneer u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan vragen wij u om deze advertentie als zodanig te beschouwen. Als het lichaam niet meer wil en het leven wordt een lijden, kan men voor het sterven dankbaar zijn, omdat het komt als een bevrijden. Verdrietig, maar dankbaar wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze moeder, oma en overoma Johanna Remijnse-de Pree sinds 15 juli 2002 weduwe van Adriaan Remijnse in de leeftijd van 80 jaar. Roosendaal: Nellie en Johan van der Veeken-Remijnse Anita Stefanie, Ricardo Jeffrey Oudelande: Marius en Ineke Remijnse-Moerdijk Sven - Danique en Martin Kapelle: Johan en Eelke Remijnse-Dekker Femke en Duncan Anne en Glenn Wij willen het verzorgend personeel van Zorgcentrum 'TerValcke', afd. Palliatieve Zorg hartelijk dankzeggen voor de liefdevolle verzorging. Goes, 5 april 2011 Correspondentieadres Dijkwelseweg 10a, 4421 PP Kapelle De afscheidsdienst wordt gehouden maandag 11 april om 13.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal omstreeks 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Oudelande. Na de begrafenis is er in het rouwcentrum te 's-Graven polder gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze oud-collega en lid van de Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit P.C. Vos (Pieter) Wij wensen de nabestaanden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit J.J.M. van Berlo, voorzitter M.C.T. van Ravesteijn, secretaris Regionale Loodsencorporatie Scheldemonden F.J.A. Kuipers, voorzitter J.W.M. Siewe, secretaris Vlissingen, 6 april 2011 De zon schijnt, de bloemen bloeien, de vogels fluiten maar de stilte zal altijd blijven. Het is een jaar geweest van nog steeds niet te begrijpen, ongeloof, verbijsteringWe moeten verder zonder jou. Koos Bolle 7 april 2010 7 april 2011 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermeldemen uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 32