Zorgeloos in Zandvoort! PZC Drielanden Fietsreis tussen Maas en Rijn 3 dagen onbezorgd genieten van zon, strand zee! pzc.nl/webwinkel pzc.nl/webwinkel donderdag 7 april 2011 Zin in een afwisselend weekend aan zee met alle ingrediënten, zoals strand en shoppen, voor een gegaran deerd heerlijk verblijf? Ga dan eens naar Zandvoort aan Zee. Gratis entree voor Holland Casino op de boulevard in Zandvoort Gratis plattegrond van Haarlem/Zandvoort U kunt heerlijk wandelen langs het strand, in de duinen of bos of breng een gezellige avond door in het Casino van Zandvoort. Om het verblijf nog aangenamer te maken kunt u de sfeervolle winkelstad Haarlem met z'n gezellige grachten, boetiekjes, proeflokalen en leuke eettentjes bezoeken. Na een dagje in de stad of op het strand is het heerlijk thuisko men in uw hotel, het Best Western Palace Hotel Zandvoort dat direct aan de boulevard gelegen is. Best Western Palace Hotel Zandvoort Uw hotelkamer in dit viersterrenhotel is klein, maar comforta bel en van alle gemakken voorzien. Zo is er telefoon, radio, televisie, minibar, 2 stoelen, een bureau en een badkamer met douche, toilet en föhn. In het restaurant Grand Palace geniet u 's morgens van een uitge breid ontbijtbuffet. Arrangement "Zorgeloos in Zandvoort"; 2x overnachting 2x een uitgebreid ontbijtbuffet lx 3-gangen diner in het hotel restaurant op dag van aankomst lx "lunch 2 go" om mee te nemen tijdens een strandwandeling Mini tube zonnebrandcreme categorie reizen hotelovernachtingen Het arrangement is te boeken op basis van beschikbaarheid in de maanden april t/m oktober. De "lunch 2 go" bestaat uit twee belegde broodjes, een stuk vers fruit en iets te drinken. Meer informatie en boeken Bezoek voor meer informatie onze webwinkel. Voor boekingen e-mail naar reserveringen@dutchandmorehotelarrangementen.nl of bel met Dutch More hotelarrangementen +31 (0)70 89192 54 (bereikbaar van ma-vrij. van 9.00 uur tot 17.00 uur.) MORE HOTEL HGEMl WEN WEBWINKEL Lezersprijs* 99,- prijs per persoon o.b.v. een 2-persoonskamer. Voorwaarden; prijs is exclusief toeristenbelasting a 2,55 p.p.p.n op basis van een tweeper soonskamer. Aankomst is dagelijks. Adviesprijs* 119,- WEBWINKEL Een week fietsen in Nederland, België en Duitsland Beleef een onvergetelijke vakantie-ervaring in het Groene Hart van Europa. De fietsreis volgt o.a. knooppuntenroutes in de Duitse "Kreis" Heinsberg, in de Belgische Oostkan tons, in Nederlands en Belgisch Limburg en de geheel bewegwijzerde 'Rur Ufer Radweg' in de Eifel. De tocht gaat via uitgekiende routes over fietspaden en rustige weggetjes langs water, door bossen, over heuvels en doorschil derachtige dorpjes, waaronder Stevensweért, Limbourgen Monschau. Het bezoek aan Maastricht en de routes door drie Na tionale Parken zijn zeer bijzonder. Neem rustig de tijd; iedereen met een sportieve instelling en een redelijke conditie zal ten volle van deze, deels heuvelachtige, fietstocht genieten. Deze reis kan individueel geboekt worden. Maak bij voorkeur gebruik van een toerfiets (géén racefiets) met minimaal 21 versnellingen. Dagprogramma: Dag 1: Op eigen gelegenheid reist u naar uw startlocatie: Fletcher Landhotel Bosrijk Roermond**** in Roermond. Indien u een fiets heeft gehuurd, kunt u deze hier in ontvangst nemen. U wordt ontvangen met koffie en vlaai. Tijd voor een trainings rondje? Dan lekker slapen. Dag 2: Fietstocht (67,5 km) naar Genk door het Roerdal, het Maasdal en Nationaal Park Hoge Kempen. U overnacht in NH Hotel Genk**** in België. Dag 3: Fietstocht (50 km) naar Maastricht, met o.a. op de route de eerste heuveltjes en landcommanderij Alden Biesen, het grootste kasteelcomplex tussen Loire en Rijn. U overnacht in NH Hotel Maastricht Dag 4: Fietstocht naar Eupen (60 km): via de prachtige Voer streek naar het Land van Herve met o.a. bezoekjes aan de Abdij van Val Dieu, de plaatsjes Clermont en Limbourg. U overnacht in Best Western Ambassador Hotel Bosten**** in Eupen (België). Dag 5: Fietstocht (50/60 km) naar Heimbach, nabij de Rursee. Hoogtepunten: de route door het Natuurpark De Hoge Venen, het stadje Monschau, route langs de Rur naar de Rursee en categorie reizen hotelovernachtingen de boottocht op dit prachtige meer (optioneel). U overnacht in hotel Der Seehof***, Heimbach (Duitsland). Dag 6: Fietstocht (52,5/75 km) naar Hiickelhoven. Door het schilder achtige Rurtal naar Hiickelhoven. Vandaag kunt u een deel van de route afleggen in de Rurtalbahn. U overnacht in Hotel Am Park***, Hiickelhoven (Duitsland). Dag 7: Voortzetting fietstocht (40 km) langs de Rur en daarna door het Nationaal Park 'De Meinweg' terug naar Roermond. Dag 8: Na het ontbijt is het arrangement ten einde! Inhoud: Ontvangst met koffie/thee en Vlaai op dag 1 7 x overnachting en ontbijt Gratis parkeerplaats bij het hotel Bagagetransport van hotel naar hotel Kaartmateriaal, routebeschrijving, informatie Assistentie in geval van nood Unieke 'fietsjes' pasta in vrolijke 'pastel' kleuren voor mee naar huis Lezersprijs* 499,- p.p prijs is op basis van een 2 persoonskamer. Exclusief toeristen-bprijs p.p. o.b.v. een 2/3-persoonskamer met douche en toilet. Toeslag alleen- gebruik: 246,- Huurfiets: Hybride fiets met 21 versnellingen 77,- per reis of E-bike (Sparta/Batavus) op aanvraag. Excl. toeristenbelasting. Géén reserveringskosten. Dit arrangement is geldig van 15 mei t/m 15 sept, met aan komst op zaterdagvan 1 juli t/m 31 aug. ook aankomst op vrijdag mogelijk. Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of neem telefonisch contact op met Marrea Hotelarrangementen op telefoonnummer 0571-277744.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 25