üysrHdeu Lia Francke-Lous ffj (Hensenlinq.nl Verdrietig zijn we door het overlijden van onze lieve nicht 4 april 1956 1 april 2011 Wij wensen Peter, kinderen, haar moeder en verdere familie veel sterkte. Jo Louwerse Co en Jopie Coppoolse Tan Coppoolse Rien en Piet Baan neven en nichten Middelburg april 2011 Lia Wij zullen je opgewektheid en spontane lach nooit vergeten. Je blijft in onze gedachten uit de tijd dat je alles nog kon. Buurman Willem Bure Sien God stond aan het begin Hij was êr tot het einde Hij is van al het zijnde Oorsprong en doel en zin (naar: Gezang 1, LvdK) Na een lang bewogen leven is in zijn eigen vertrouwde omgeving overleden mijn man, onze vader, schoonvader en opa Reinder Hamminga Geboren te Haren (Gr.), Overleden te Heinkenszand, 11 augustus 1923 4 april 2011 Hij hield veel van ons en wij van hem. ...Je verstand zegt dat het goed is, maar in je ogen blinkt een traan Heinkenszand: Corrie Hamminga-Fraanje Haamstede: Jan en Els Vlissingen: Martin Heinkenszand: Maaike en Sjaak Saskia en Ibrahim Monique 's-Gravenpolder: RoelieenNico Anouk Wesley Van Schengestraat 20 4451 AS Heinkenszand De afscheidsdienst zal worden gehouden donderdag 7 april om 13.00 uur in de Barbesteinkerk, Clara's pad 6 te Heinkenszand, waarna aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats aan de Noordlandseweg te Heinkenszand. Na de begrafenis is er in de Barbesteinkerk gelegenheid tot condoleren. Wij willen iedereen bedanken die het mogelijk hebben gemaakt dat papa thuis kon worden verzorgd. Nu loop ik in m 'n eentje, want m'n opa loopt niet mee. En ik breng m'n kleine tranen naar die hele grote zee. Ik zie nog m'n opa liggen als een stille witte pop. Opa sloot voorgoed zijn ogen en hij slaat ze nooit mêer op (Marco Borsato) Dag lieve opa Rein, lieve opa Bobby Saskia Monique Anouk Wesley Op 4 april overleed in alle rust in zijn huis te Heinkens zand onze zwager en oom Rein Hamminga echtgenoot van onze zus, schoonzus en tante Corrie Fraanje We wensen Corrie en de kinderen en kleinkinderen veel sterkte bij het afscheid nemen van Rein en het leven met een lege plaats in hun familie. Namens de familie Fraanje Kees Fraanje, Zandkreekstraat 9, Lewedorp dinsdag 5 april 2011 familieberichten 131 Dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, delen wij u mee dat van ons is heengegaan onze geliefde, zorgzame moeder, oma en overoma Aaltje Cornelia Hollestelle-Minnaard sinds 28 augustus 1991 weduwe van Pieter Arnout Hollestelle Yerseke, 17 oktober 1914 f Yerseke, 4 april 2011 Vlissingen: B.P. Hollestelle T.H. Hollestelle-Korstanje Kats: Peter en Joyce, Steven Vlissingen: JanenYolanda Vlissingen: Aletta (in herinnering) Vlissingen: Janine en Bias, Nina en Anders, Yana Yerseke: J.D. van Wallenburg-Hollestelle I. van Wallenburg Yerseke: Lex en Elke, Anne-Wil en Maarten Lisanne en Evert Yerseke: Alma en René, Anouk, Chiel Leiden: Jolein en Frank, Briek, Myra, Simeon Zorgcentrum Moerzicht Correspondentieadres: Steeweg 21 4401 AN Yerseke De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. C. Baggerman, wordt donderdag 7 april om 13.30 uur gehouden in het verenigingsgebouw Molenlaan la te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in het verenigingsgebouw gelegen heid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Moerzicht en de huisartsen te Yerseke voor de liefdevolle verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Aaltje Cornelia Hollestelle-Minnaard Joh. Minnaard A. Minnaard - Herrebout Neven en nichten Dankbaar voor al haar zorgen en liefde gedurende een lang leven, maar verdrietig om het verlies, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder Christina de Kramer - Bosman sinds 1984 weduwe van Pieter August de Kramer Misse, 7 mei 1909 Goes, 4 april 2011 Alex en Yvonne de Kramer Een speciaal woord van dank voor hetpersoneel en de vrijwilligers van zorgcentrum Randhof, waar zij gedurende haar laatste levensjaren met veel plezier heeft gewoond. Zorgcentrum Randhof (kamer 264), 's-Heer Elsdorpweg 18, Goes Correspondentieadres: Aalbersestraat 8, 4384 HL Vlissingen Moeder is thuis. U kunt daar nog even bij haar zijn op donderdag 7 april van 19:00 tot 19:30 uur. De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op vrijdag 8 april om 15:00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de koffiekamer van het crematorium. Indien wij vergeten zijn u een rouwbrief te zenden, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. I fk- Toch nog onverwacht, is van ons heengegaan, mijn lieve man, zorgzame vader en allerliefste opa Piet van Lelieveld In de leeftijd van 77 jaar A- 26 maart 1934 te Dordrecht t 3 april 2011 te Goes Tini van Lelieveld-Zwang Fred, Marian, Roberto en Laura Peter, Lydia, Nathalie, Nanette en Juliëtte De crematie zal plaatsvinden op donderdag 7 april om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Verdrietig, maar dankbaar dat wij tijdens zijn laatste maanden nog zo van hem konden genieten, geven wij u kennis dat aan zijn laatste wandeltocht is begonnen onze lieve vader, opa en vriend Johannes Christiaan de Nooijer -Jan- Vlissingen, t Middelburg, 24 april 1938 3 april 2011 Ronnie de Nooijer Bea en Stephan de Wijs-de Nooijer Rens Mathia Max i' Nel Kolijn Sandra en Willem-Jan Franzen Sidney Shane Frans en Marijke van der Linden Frans en Annelie Anja en Bas Linda en Dennis en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Uitvaartceatrum Overtoom Groen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 7 april van 11.30 tot 12.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 13.00 uur de plechtigheid, voorafgaande aan de crematie, plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in Restaurant De Bourgondiër, Boulevard Bankert 280 te Vlissingen. Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Johannes Christiaan de Nooijer Jan Tannie en Lou Chris en Hanny Henk (in herinnering) Riek (in herinnering) Sjaan en Frits Nel en Rein Neven en nichten Intens bedroefd om haar te vroege afscheid, maar oprecht dankbaar voor alles wat zij tijdens haar leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat, na een langdurige strijd, rustig en kalm is ingeslapen onze dierbare moeder, zus, schoonzus en tante Nelly Houtekamer Oostdijk, 2 oktober 1948 Goes, 2 april 2011 Tilburg: William en Michel Kloetinge: Marcia en Reinier en verdere familie Correspondentieadres: Martinus Nijhofflaan 53 4481 DH Kloetinge Wij nodigen u uit om, samen met ons, afscheid van Nelly te nemen op donderdag 7 april om 14.00 uur in rouw- centrum 'De Bevelanden', Kitskinderscheweg 1 (op de algemene begraafplaats) te Kapelle. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleance en ontmoeting in bovengenoemd gebouw.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 31