Badjassen weer op voorraad! Het mooiste van Rusland www.pzc.nl/webwinkel rw* tl 8-/ll-/12-daagse compleet verzorgde riviercruise van Moskou naar St. Petersburg Veel plezier met de PZC badjas! en folkloreshows, maken we een wandeling met een heerlijke picknick-lunch. Dag 9 10: we komen aan in de imposante stad St. Petersburg, waar o.a. een stadstour en een bezoek aan de Hermitage op het programma staat. Dag 11: u vliegt vandaag terug naar Düsseldorf. Indien u een 12-daagse reis heeft geboekt, heeft u een dag extra in St. Petersburg. Indien u de 8-daagse reis heeft geboekt verblijft u een dag korter in Moskou en St. Petersburg en brengt u geen bezoek aan Yaroslavl. Vertrekdata LR 32.400 8 dagen (16/5*) vanaf 899,- 11 dagen (25/7*, 15/8*) vanaf 1.099,- 12 dagen (4/8,25/8) vanaf 1.149,- Prijzen zijn persoon, o.b.v. 2 personen in een 2-persoonshut hoofddek. reis in omgekeerde volgorde Inclusief: vlucht Düsseldorf-Moskou en St. Petersburg-Düsseldorf, lucht havenbelastingen, transfer luchthaven-schip v.v., verblijf aan boord van het MS Rublev of het MS Anastasia in een 2-persoonshut hoofddek o.b.v. volpension, beschreven excursiepakket inclusief entreegelden o.l.v. een Engelstalige gids, Nederlandssprekende gids tijdens de diverse excursies in Moskou en St. Petersburg. Exclusief: niet genoemde maaltijden en drankjes, fooien, optionele excursies, visum Rusland en reis-en annuleringsverzekering. Toeslagen: reserveringskosten€ 17,50 per boeking, bijdrage Calamiteiten fonds 2,50 per boeking van max. 9 personen (beide verplicht). Visumkosten (verplicht) ca. 59,- p.p. Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel, of bel met KRAS.NLtel 0900 - 9697 (15 cpm) o.v.v. reisnummer LR 32.400 waarom zou je meer betalen 44 I maandag 4 april 2011 categorie reizen cruises Cruise mee langs de mooiste steden van Rusland! Vanuit de metropool Moskou nemen wij u mee door het Russische platteland naar de prachtige tsarenstad St. Petersburg. Onderweg proeft u de sfeer van de steden van de legendarische Gouden Ring en wandelt u tussen het werelderfgoed van Kizhi. Tijdens deze zeer complete 8-/ll-/12-daagse riviercruise zijn uw vlucht vanaf Düsseldorf, verblijf aan boord van het comfortabele MS Rublev**** of het MS Anastasia****, alle maaltijden aan boord, de excursies genoemd in het vaarprogramma én de entreegelden al inbegrepen! U boekt deze reis al vanaf 899,- per persoon. En, als lezer van deze krant kunt u deze reis exclusief boeken t/m 18 april 2011! Uw vaarprogramma Dag 1: u vliegt vanaf Düsseldorf naar Moskou. Aansluitend volgt de transfer en inscheping op het schip. Dag 2 3: op dag 2 maken we een stadstour door Moskou. We rijden o.a. langs het Rode Plein, het Lenin Mausoleum en nog veel meer interessante bezienswaardigheden. Op dag 3 bezoeken we het Kremlin grondgebied en een kathedraal o.l.v. een Nederlandssprekende gids. Dag 4: de Wolga voert ons naar Uglich, waar we o.a. de Transfiguratie Kathedraal kunnen bekijken. Dag 5: tijdens een stadstour door Yaroslavl bewonderen we de talrijke bezienswaardigheden, waaronder de beeldschone Profeet Elias-kerk. Dag 6: we zetten koers naar het oud-Russische stadje Goritsy, waar we een bezoek brengen aan het 14e-eeuwse klooster van Kirillo-Belozersky. Dag 7: we meren aan bij het eiland Kizhi, gelegen in het Onegameer. Bekijk hier het openluchtmuseum met een indrukwekkende collectie houten architectuur. Dag 8: vandaag komen we aan in Mandrogi. In dit typisch Russische dorpje, bekend om haar prachtige natuur d3 De lijst met verkooppunten heeft u ontvangen bij de brief met waardemunt. Abonnees die nog in het bezit zijn van een PZC waardemunt kunnen deze vanaf nu weer inleveren bij de deelnemende winkeliers en zo de gratis badjas afhalen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 78