Pullens en De Kok trotseren 381 sB°rt Tafeltennissers Arnemuiden houden deur naar eerste divisie op een kier Sterke start van turner Pauwels Schweertman in eerste ronde onderuit Ina Colijn sjoelt het best in Zuid-Bokaal Bol grijpt eindzege Goofies Race Jeugd X-treme zeven keer op het podium Michel Pullens komt naar Goes om te trainen voor een kwalificatiewedstrijd voor de triatlon van Hawaii. De Ossenaar neemt meteen de hoofdprijs mee naar huis. Snelle tijd Michel Schrier in Brunssum maandag 4 april 2011 ZUIDWOLDE Mathieu Pauwels heeft een uitste kende start gemaakt in de kwalifi catiewedstrijden voor het NK tur nen. In Zuidwolde won het lid Thor uit Sas van Gent de wedstrijd bij de senioren derde divisie. Goede uitvoeringen van zijn ver nieuwde brugoefening, voltige, maar ook strak geturnde rek- en vloeroefeningen zorgden voor een voorsprong van 1,75 punten op nummer twee Max Frissen uit Sit- tard. Pauwels' clubgenoot Stijn van Driessen werd gehinderd door een blessure en werd vijftiende. BAILLARGUES De als vierde geplaatste squasher Piedro Schweertman (27) is al in de eerste ronde van het PSA-toernooi in Baillargues (Frankrijk) uitgescha keld. .De voormalige inwoner van Koude- kerke, die op de wereldranglijst op geschoven is naar de 99e plaats, ver loor zaterdag verrassend van de En gelsman Ben Coleman:. 7-11 6-11 9-11. De partij duurde ruim veertig minuten. Hoofddorper Frank Hartkoren kwam in Baillargues niet door de kwalificaties. ANTWERPEN Bij de achtste wedstrijd voor de Zuid-Bokaal hebben de volgende le den van Zeeuwse sjoelverenigin gen prijzen behaald. Ina Colijn (Schijf 83) werd winnaar van de E-klasse, Dies Wezepoel (De Goese Schuivers) werd daarin der de. Dineke Geerligs (De Goese Schuivers) greep de zege in de F-klasse, haar clubgenote Jenny van den Broek werd tweede in de I-klasse. De finalewedstrijd vindt plaats op 14 mei in Goes. COLIJNSPLAAT Onder prachtige weersomstandig heden zijn de Goofies zeilraces van het seizoen 2010-2011 afgesloten. In de klasse ORC 2-5 streden Bas van Dijkhuizen uit Kamperland met de Elyxir en Johan Bol uit Goes met de Aboen om de eindze ge. Bol had een goede start en hield 'de voorsprong tot het eind vast. Het leverde hem de overall-zege op. Bij de ongemeten boten kleiner dan 10 meter greep de Lecas van Declercq uit Merksem (B) verras send de eindzege. ALKMAAR Bij de tweede landelijke wedstrijd voor mountainbikers haalde de jeugd van het Goese X-treme zeven podiumplaatsen. Eerste plaatsen waren er in Emma Verloop (Wis- senkerke) in de categorie 2 en Lin- dey van Anrooy (Kapelle) in catego rie 7. Tweede werden Shirin van Anrooy (Kapelle, cat 1), Aimee Schoe (Vrouwenpolder, cat. 4) en Didi de Vries (Wilhelminadorp, cat. 5). Bij de jongens werd Mick van Dijke (Wissenkerke) eerste, zijn broer Tim werd tweede. OOSTERSCHELDÊLOOP Michel Pullens is met zijn winnende tijd van 1.12.12 ruim drie minuten langzamer dan het parkoersrecord. Carlo Pullens en Sjaak Brouwer gaan aan de leiding in de beginfase van de Oosterscheldeloop. Alwin Vermeulen (uiterst rechts) en Martijn de Kok (links naast hem) achtervolgen. foto Willem Mieras door Kim 't Hooft MIDDELBURG - In de eerste divisie haalde TTC Middelburg in en te gen Dordrecht een gelijkspel. Arne muiden kroop in de derde divisie dichter naar koploper Bijmaat toe. In Dordrecht bleek Tan Anran voor TTC Middelburg de man in vorm. Hij bleef ongeslagen. De ove rige punten kwamen uit het dub belspel en van John Scott. Arnemuiden boekte in Eindhoven een 1-9-overwinning op het lastige Renata. Jan Henk Bomhof en Frank Boute bleven ongeslagen. Jeroen de Heide moest een wed strijd afstaan aan Sergei Choule- pov. Het verschil met koploper Bij- maat bedraagt met nog twee wed strijden te gaan vijf punten. Jeroen de Heide ziet nog kansen. „Als we volgende week met 10-0 winnen van Shot dan kunnen we in de laatste wedstrijd tegen Bijmaat nog wel voor een stuntje zorgen." Bij het Limburgse Cevelum boek ten de mannen van SAR een klei ne 4-6-overwinning. Johan 't Hooft, Simone de Klerk en Dennis Verdurmen wonnen ieder twee wedstrijden. Het seizoen zal voor de Kloosterzandenaren waarschijn lijk worden afgesloten met een tweede plaats in de derde divisie, of er moet volgende week tegen koploper Falco gestunt worden. De vrouwen van SAR bleven in en tegen Bergeijk steken op een gelijk spel. Stefanie Fassaert bleef onge slagen. Chantal Remorie won twee keer. Lindsey Boerdam speel de haar eerste wedstrijd na haar bevalling en bleef zonder succes. In het jeugd landelijk B stevent TTC Middelburg af op een tweede plaats. In Bleiswijk werd gelijkge speeld tegen Combat. Miquel de Witte bleef ook voor de achtste keer op rij ongeslagen. Jordin Hei- jens versloeg Adriaan Bout. Het dubbelspel zorgde voor het vijfde punt. Ook de jongens van Scaldina worden in hun landelijk B-poule tweede omdat concurrent Taverzo uit het zich is verdwenen. In Kam pen boekten de Zierikzeenaren een keurige 3-7-overwinning op Kampenion. In de hoofdklasse A verloor favo riet TTCM 2 de eerste wedstrijd in de halve finale van Irene: 6-4. So- ren de Witte verloor voor het eerst een wedstrijd. Michel Sper ling en Emiel de Rijke wonnen één maal. TTCM 3 plaatste zich op het nip pertje voor de halve finale en kon het niet bolwerken tegen Irene 2: 6-4. Kim 't Hooft en de van een blessure teruggekeerde Jeroen Louws wonnen tweemaal. BRUNSSUM - Michel Schrier heeft gisteren in de Parelloop in Bruns sum een goede tijd op de 10 kilo meter gelopen. De Vlissinger klok te in de sterkbezette wedstrijd een tijd van 31.22. Anjolie Engels-Wis se noteerde 37.00. De wedstrijd werd voor de derde keer gewonnen door de Keniaan Micah Kogo. Hij finishte in 27 mi nuten en 15 seconden. Bij de vrou wen zegevierde de Duitse Irina Mi- kitenko in 32.06. In Dordrecht won Schriers trai ningsmaatje Tim Pleijte Dwars door Dordt. De tijd van de inwo ner van Zoutelande was 31.44. Wim van Sparrentak uit Sint Lau rens liep 35.16, zijn plaatsgenoot Marius Besuyen 38.38. Pascal van Troost, afkomstig uit Sluiskil, won in Hoofddorp de Rhenus Logistics Run. Ook deze wedstrijd ging over 10 kilometer. Van Troost noteerde 31.50.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 72