321 sport Vader heeft zoon wel eens Noad'67 kan weer niet winnen Achterstand Vosmeer loopt op Smerdiek-voetbalster Anne Hage maakt tweede hattrick op rij Voor de tweede keer dit seizoen staan Jos en Mitchell van Belzen met Nieuwdorp en SSV'65 tegenover elkaar. Dit keer wint de vader. maandag 4 april 2011 door Tom Vennink Winst Nieuwdorp was historische zege www.pzc.nl/blog/rudy boogert/ middelburg - Noad'67 maakt een moeilijke fase door in de derde klasse B van het zaterdagvoetbal. Na drie nederlagen bleef de num mer drie van de ranglijst steken op 0-0 tegen FSV. Door het puntver lies slonk de voorsprong op WHS tot twee punten. WHS won soeve rein van Rillandia: 0-3. Tholense Boys was in eigen huis met 3-1 te sterk voor Beek Vooruit. FSV-Noad'67 0-0: De klad zit erin bij Noad'67. Op bezoek bij de num mer negen creëerde de derde van de competitie wel kansen, maar geen doelpunten. Arjan Moerland was in de tweede helft het dichtst bij een treffer, maar zijn inzet werd van de lijn gehaald. FSV kreeg ook mogelijkheden en was met de kopbal van Ed de Rooy ook niet ver van de 1-0. Rillandia-WHS 0-3: Al na vijf mi nuten keek Rillandia tegen een fors nadeel aan: een rode kaart en een tegengoal. De kaart was voor Bud Aschman na het vasthouden van een doorgebroken speler en de goal kwam van Patrick van Schetsen. Toen Tom van Elsakker en Laurent Roeland grote kansen op de 1-1 lieten liggen, was de wed strijd voorbij. WHS liep eenvou dig uit naar 0-2 via Arvin de Wit te. Tot slot schoot Hans van den Ouden de 0-3 in het net. Tholense Boys-Beek Vooruit 3-1: Tholense Boys had de geroutineer de ploeg van Beek Vooruit in de tang. Vijf minuten voor rust was Freddy Simons de verdediging van de Brabanders te snel af en maakte hij de 1-0. Nick ter Lang stond aan de basis van de tweede en derde goal van de Tholenaren. Vanaf de cornervlag bediende hij Matthijs van Stee bij de 2-0 en Freddy Sim ons bij de 3-1. Het doelpunt van Beek Vooruit werd tussentijds ge maakt door Johan Gabriels. Een smetje op de zege was de rode kaart voor Laurens Bovenberg. Ook Beek Vooruit kwam in de slot fase met tien man te staan. DUEL TUSSEN VADER EN ZOON SSV'65-verdediger Mitchell van Belzen jaagt de bal naar voren. foto's Johan van der Heijden mmwommBh door Klaas Verspoor middelburg - In de vierde klasse B van het zaterdagvoetbal eindigde het duel tussen SPS en Vosmeer in een 3-3-gelijkspel, waardoor Vos meer nu vijf punten achterstand heeft op koploper Halsteren. Wel heeft de ploeg nog één duel tegoed. Kruiningen had een offday tegen Brouwershaven, want de bezoekers wonnen op De Kruse Mat met 3-1. SPS-Vosmeer 3-3: Vosmeer was voor rust beter en kwam via Nor- din Benjilali op voorsprong. In de 42e minuut kregen de bezoekers een strafschop, die door Rachid Bouhoudane verzilverd werd. Vlak voor rust bracht Willem Bevelan der de spanning terug: 1-2. Door een treffer van Adderahin El Fadili leek Vosmeer toch weer op weg naar een 'overwinning. Een domme overtreding van een Vos meer-verdediger op lohan Uijl le verde SPS twee minuten later ook een strafschop op. Hilbert van Ak keren zorgde voor 2-3. Even later ging Van Akkeren zelf in het straf schopgebied naar de grond. De toe gekende strafschop werd door hem gemist. Vosmeer-speler Nordin Benjilali werd in de 88e minuut wegens schelden richting een tegenstander uit het veld gestuurd. In de 91e mi nuut revancheerde Van Akkeren zich voor zijn misser, nadat scheids rechter Pijnenburg de thuisploeg een vrije trap gaf omdat in zijn ogen de Vosmeer-doelman de bal vasthield. De indirecte vrije trap kwam via Bevelander bij Van Akke ren terecht, die voor de 3-3 zorgde. Na afloop liep ook Monaim El Bousaksaki, eveneens van Vos meer, nog tegen een tweede gele kaart op. Krumingen-Brouwershaven 1-3: Ivo Fonteine kopte Brouwershaven na dertien minuten naar 0-1, maar daarvoor had Arno van de Berge de score namens Kruiningen al moeten openen. Na de 0-1 werd een inzet van Gert-Jan van de Pol door Clement van Splunder van de doellijn gered. Brouw-doelman Melvin van Ast ronselde daarna een vrije trap van Jimmy Fens uit de kruising. In de 31e minuut stond Van Ast aan de basis van de 0-2. Zijn uittrap werd door Kruinin- gen-verdediger Thomas Paauwe verkeerd geïnterpreteerd, waardoor Nicolai Vos als winnaar uit het duel kwam en de tweede Brouwse goal maakte. Na rust onderscheidde Van Ast zich nog een paar maal, maar in de 85e minuut leidde zijn enige foutje tot de 1-2 van Edwin van Houte. Waar Kruiningen nog probeerde aan te dringen, besliste Brouwersha ven met een counter het duel. Pie- ter Kristalijn onderschepte de bal op het middenveld en stuurde met een sublieme pass Patrick Berre- voets weg. Hij maakte de 1-3. Mevo-DVO'60 1-5: Ben de Lange 0-1 en 1-5, Martijn van Steen 0-2 en 0-3, Matthijs Heeres 1-3, Robin Simons 1-4. door Tom Vennink middelburg - De voetbalsters van Smerdiek zijn bezig aan een sterke eindsprint in de eerste klasse. Za terdag werd RCL met 2-4 versla gen. Oostkapelle won met 3-0 van RWH 2. RCL 2-Smerdiek 2-4: Anne Hage maakte furore met een hattrick. Na haar eerste goal voorkwam keepster Agnita Nouwen tot twee maal toe een tegendoelpunt. Met een geplaatst schot en een lob zorgde Hage voor een 0-3-rust- stand. RCL miste in de eerste helft een penalty, maar kwam via een vrije trap alsnog op 1-3. Nog een vrije trap later stond het zelfs 2-3. Marieke Goetee smoorde de we deropstanding van RCL in de kiem met een schitterend afstands schot. Voor Hage was het de tweede hat trick op rij. Tegen Wartburgia (8-0) maakte ze er op 19 maart ook eentje. RWH 2-Oostkapelle 0-3: De Wal- cherse vrouwen waren na vorig weekend al zeker van promotie naar de hoofdklasse en ze blijven dankzij de winst van zaterdag ook in de strijd om de titel. In de uitwedstrijd tegen RWH 2 maakte Annelien van Hecke twee doelpunten in de eerste helft. Oost kapelle kwam geen moment in de problemen en liep via een prachti ge vrije trap van Shamila Hamers uit naar 0-3. Dat Savannah Bozkurt en Mieke Nieuwenhuijse kansen lieten liggen, mocht niet baten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 56