zeeland 115 Theedoeken Krukels hun best om op te vallen Grote oogst aan overtredingen bij politieactie Toewijding voor jubilerend showkorps beloond met een lintje GERARD N Jongeren ruilen uit hun verzamelingen Zwaargewonde bij ongeluk in Koewacht Oorlogsmonument voor Wolfertsplein maandag 4 april 2011 'Er is geen groter geluk dan kalmte' - theedoekenspreuk van Tanny Jasperse, mede-borduurster van de expositie DDDD in Historisch museum De Bevelan- den in Goes „Hoe krijg je dat eruit? Met een knopspeld? Wat grappig! Hee, er zit een soort dekseltje op? En nu? Gewoon prikken? Huuul Een larf!" - Rotterdamse bezoekster krijgt krukelinstructie in Oosterscheldemusem in Yerseke. goes - Negen beschonken automo bilisten, een inbeslagname van ille gaal vuurwerk, vier openstaande boetes en een portie softdrugs; dat hoorde bij de vangst die de Politie Zeeland afgelopen nacht deed bij een controle-actie 'In Goes uit'. De actie werd voor de 23-ste maal gehouden. De politie controleerde voertuigen en inzittenden op de 's Heer Hendrikskinderendijk, Patijn- weg, A. Fokkerstraat, A. de Ruyter- laan, Wulfertstraat, A. Joachimka- de en de Westerstraat. In totaal zijn 385 voertuigen gecontroleerd en blaastesten afgenomen. De poli tie trof ook nog een bestuurder met ongeldig rijbewijs en iemand met onverzekerd voertuig. zsmmmmmm 'Z" SR kapelle - Het 75-ste bestaansjaar van showkorps Jonge Kracht Kapel- le-Biezelinge was nooit gevierd zon der de kracht van toegewijde vrijwil ligers. Reden voor het korps om bij de reünie van oud-leden, zaterdag in De Vroone, een bijzondere kracht te eren. A.C. Oele kreeg uit handen van burgemeester Anton Stapelkamp de eretekenen behorend bij de Orde van Oranje Nassau. Oele is benoemd tot Lid van die orde om zijn grote in zet voor het korps en voor zijn me demens. Oele is sinds 1979 actief als bestuurder, oud papierophaler en uniform- en instrumentenbeheerder en sinds 1996 doet hij er ook de schoonmaak van het clubgebouw bij. Hij was bestuurslid van de buurt vereniging Molenwater in zijn dorp Biezelinge. Daarbij is Oele al ruim vijftig jaar een behulpzame buurman en verzorgt hij sinds vijfjaar zijn vrouw. foto Willem Mieras l Het Oosterscheldemuseum tracteerde bezoekers op krukels en krentenbrood. Het gepriegel met de speld was soms onwennig. fotografie Willem Mieras verhuizingen en meubelopslag Middelburg 0118-626919 Goes 0113-217531 www.gerardbouwense.nl HEINKENSZAND Voetbalplaatjes, postzegels, speld jes, go-go's, munten, stripboeken, speelgoed of autootjes: jongeren die hun verzameling compleet wil len maken of die hun dubbele ver- zameldingen willen ruilen voor aanvullingen kunnen woensdag 6 april terecht in De Stenge in Hein- kenszand. Handelaren worden ge weerd. Kinderen tot vijftien jaar zijn welkom. Toegang: een euro. Van 13.30 tot 15.30 uur. KOEWACHT Bij een ernstig eenzijdig ongeval op de Wouterij in Koewacht is vrij dagavond een 25-jarige scooterbe stuurder uit de gemeente Terneu- zen zwaargewond geraakt. Hij ver loor door nog onbekende oorzaak in een flauwe bocht de controle over zijn voertuig en botste fron taal tegen een geparkeerde auto. De man is overgebracht naar het ziekenhuis in Gent. Over zijn toe stand is nog niets bekend. Executieverkoop Voor alle executieverkopen van de Belastingdienst regio Zuidwest Zie Veilingdeurwaarder.nl Belastingdienst WOLPHAARTSDIJK Het Oorlogsmonument voor de ge vallenen van Wolphaartsdijk en Oud-Sabbinge wordt vrijdag 8 april geplaatst op het Wolfertsplein. De vereniging Gemeenschap Wolf- aartsdijk werkte sinds 2008 aan de realisatie van het gedenkteken voor de inwoners die stierven voor de vrede. Het monument wordt vrijdag 15 april officiëel onthuld tussen 14.45 uur en 15.00 uur. Vanaf 14.00 uur is er een bijeenkomst in dorpshuis De Griffioen. Drogisterij Kruiderij De Rode Pilaren is er voor UW qemak! Bestel online; 1 www.derodepilaren.nl |lnfo:0113-250515

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 51