Degradatiespook waart rooid 321 sport B-e Comité een Steenpoorte Nieuwe nipte nederlaag zip ouderwets op dreef voor voetbalsters ZSC Bruse Boys verliest op eigen veld met 3-2 van Oranje Wit. De Bruse ploeg ziet mededegradatiekandidaat °pde slotdag de comPetitle Terneuzense Boys tot op één punt naderen. strijd temeuzense Boys. Croeneveld en Vogel doen een stapje terug FC Dauwendaele nu officieel gedegradeerd maandag 4 april 2011 EERSTE KLASSE C ZATERDAGVOETBAL ontvangt Bruse Boys in de 26e wed- BRUINISSE - Na het vertrek van Mats Willemse - naar Kloetinge - raakt Bruse Boys nog twee spelers kwijt. Thomas Groeneveld en Ge rard Vogel hebben aangegeven dat zij volgend seizoen niet meer be schikbaar zijn voor het eerste elf tal. Vogel was tegen Oranje Wit niet van de partij. Hij was een week endje weg. Thomas Groeneveld, die in Rotterdam woont, infor meerde deze week trainer Ronald van Oeveren. „Ik werk veertig uur per week. Het is heel anders dan wanneer je stu deert. Ik kan het voor mezelf niet meer opbrengen om twee keer per week te komen trainen. Ronald moet met gemotiveerde spelers verder. Ik ben al zes jaar bezig in een eerste elftal en er is meer dan voetbal alleen. Het heeft niets met de trainer of de groep te maken. Ik wil nu alleen de rust bewaren bin nen de groep", reageerde Groene veld na afloop van het duel met Oranje Wit. MIDDELBURG - FC Dauwendaele is officieel uit de eerste klasse C van het zaterdagvoetbal gedegradeerd. Met nog vijf wedstrijden te gaan zijn de andere ploegen niet meer te achterhalen voor de Middelbur gers. FC Dauwendaele verloor za terdag met 4-2 van Zaamslag. Ter neuzense Boys won met 4-1 bij Ni- vo Sparta en hield de hoop op lijfs behoud levend. FC Dauwendaele-Zaamslag 2-4: Na een kwartier kopte Joris Rade makers zijn ploeg naar 0-1. In het tweede bedrijf was Zaamslag heer en meester en besliste de wed strijd door doelpunten van Jordy Bakker, Peter Dieleman en Ivo Verstraeten. FC Dauwendaele zorg de tussentijds nog wel voor de aan sluitingstreffer via Bram de Jong. Stefan Joosse bracht kort voor tijd de eindstand op het bord: 2-4. FC Dauwendaele-Zaamslag 2-4 (0-1). 37. Joris Rademakers 0-1, 53. Jordy Bak ker 0-2, 54. Bram de Jong 1-2, 56. Peter Dieleman 1-3, 78. Johan van Rumst 1-4, 83. Stefan Joosse 2-4. Scheidsrechter: De Jong (Hummelen). Nivo Sparta-Terneuzense Boys 1-4: Na drie minuten werd de score geopend door Ruud Hoogesteger. Nivo Sparta probeerde het spel te maken, maar gebruikte voorname lijk de lange bal. In de tweede helft was het al snel 0-2: Tim Faassen rondde een vlotlopende aanval sim pel af. Niet veel later maakte Marco Faassen de 0-3 na een identieke aanval als bij de vorige goal. Door een foute terugkopbal wist Niels de Haan van Nivo Sparta de score wat dragelijker te maken. De thuisploeg zette hierna veel druk naar voren en probeerde de 2-3 te forceren, maar dankzij goed keeperswerk van Nick Heyman bleef het 1-3. Ze ven minuten voor tijd besliste Mar co FaaSsen de wedstrijd. Nivo Sparta-Terneuzense Boys 1-4 (0-1). 3. Ruud Hoogesteger 0-1, 55. Tim Faassen 0-2, 60. Marco Faassen 0-3, 75. Niels de Haan 1-3, 83. Marco Faassen 1 -4. Scheidsrechter C. Prooi (Hellevoetsluis). MIDDELBURG - Duiveland nam in de tweede klasse E van het zater dagvoetbal afstand van de onder ste plaatsen. De Oosterlandse for matie won verrassend met 5-2 bij DFC. Duiveland heeft nu na negentien wedstrijden 24 punten en bevindt zich op de negende plaats. Het ver schil met de onderste ploegen is in middels zes en vier punten DFC-Duiveland 2-5: Na drie ne derlagen op rij won Duiveland nu overtuigend bij DFC. Uitblinkers voorin waren Barry Steenpoorte en Dennie le Comte. Steenpoorte scoorde 0-1, zijn compagnon Le Comte zette de 0-2 op het bord. DFC stond in het eerste halfuur onder druk, maar kwam vlak voor rust op 1-2 via Appie Güler. Na rust was Duiveland opnieuw de baas in Dordrecht, al kwam DFC na de tweede goal van Le Comte nog tot 2-3. Steenpoorte en Le Comte zorgden met een één-tweetje voor 2-5: Steenpoorte schoot de 2-4 binnen en Le Comte sloot af met z'n derde van de mid- dag. Oostkapelle-Zwaluwe 2-2. Gijs van der Made 0-1, Giacomo Wattel 1-1, Bart Martha 1-2, Ruben Cop- poolse 2-2. SSV'65-Nieuwdorp 1-4. Niels Mul der 0-1, Turan Dogan 0-2, Ferhan Topal 0-3, Christiaan Boon 1-3, Per ry Lükus 1-4. Noormannen-AZW 3-2. Gert-Jan Kolijn (e.d.) 1-0, Ruben van Sluijs 2-0, Gert-Jan Kolijn 2-1, 72. Mustafa Yilmaz 2-2, Mark Min- derhoud 3-2. Arnemuiden-Serooskerke 5-2. Alex de Visser 0-1, 35. Marinus Baas 1-1, Maikel Moerings 2-1 en 3-1, Marinus Baas 4-1, Marlo Janis- se 4-2, Leon van Belzen II5-2. door Tom Vennink middelburg - De voetbalsters van Zierikzee en ZSC slaagden er zater dag niet in om punten te pakken. Zierikzee mpest in GJS zijn meer dere erkennen (5-2) en ZSC kwam voor de derde achtereenvolgende wedstrijd een doelpunt tekort voor een gelijkspel: Patrijzen won in Scharendijke met 0-1. De wedstrijd tussen Bruse Boys en Jong Ambon werd uitgesteld naar komende woensdagavond vanwege een spelerstekort bij de Middelburgers. GJS-Zierikzee 5-2: Zierikzee ver loor voor de tweede keer op rij. GJS was in Gorinchem met 5-2 te sterk. Na de 1-0 bracht Ellen Bijzet Zierikzee nog op gelijke hoogte, maar daarna liepen de Zuid-Hol landers uit naar 3-1. Tot een echte achtervolging kwam het niet. Zelfs niet na de 3-2 van Bianca van der Helm (op aangeven van Tamara Ja- cobusse). Coach Hans Schreurs weet na afloop de nederlaag aan een gebrek aan overtuiging bij de speelsters. ZSC'62-Patrijzen 0-1: En weer luk- te het net niet bij ZSC. Voor de derde keer op rij verloor de ploeg met één doelpunt verschil zonder onder te doen voor de tegenstan der. Ditmaal ging Patrijzen er met de punten vandoor. Veel kansen om te scoren creëerde ZSC niet. Van de paar mogelijkheden dat de da mes kregen, was Elène van Opstal het dichtste bij met een pegel op de kruising. Ook Patrijzen kwam tot weinig grote mogelijkheden. Tot tien mi nuten voor het einde, toen de Be- velandse ploeg uit een vrije trap voorgoed de benen nam. tÊÊttsê Een verbeten Thomas Groeneveld in actie tijdens het duel met Oranje Wit. De speler van Bruse Boys maakte afgelopen week kenbaar dat hij zich na dit seizoen niet meer beschikbaar stelt voor het eerste elftal van Bruse Boys. foto Dirk-jan Gjeltema Bgggggasasan^sg v.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 46