zeeland 115 Extra battle Geen Jannes doen met bescheiden begin Kinderboerderij De Punt vernieuwd Vlissingse DJ Mischa GERARD Dronken fietser ingesloten Kitesurfers gewond op Westerschelde wint HooilKoorts maandag 4 april 2011 De juryleden kwamen er in hun eerste beraad niet uit wie tot winnaar moest worden uitgeroepen. Zij besloten de twee genomineerden een 'extra battle' op te leggen: bij eikaars nummer fungeren als achtergrondkoortje. Op de deelnemerslijst prijkten ook John en Joron. Zij zouden zich playback end manisfesteren als Jannes. Blijkbaar hebben ze de titel van het door hen gekozen lied wat te letterlijk opgevat: 'Ca maar weg'. verhuizingen en meubelopslag Middelburg 0118-626919 Goes 0113-217531 www.gerardbouwense.nl OOSTERLAND Een 33-jarige man uit de gemeente Schouwen Duiveland heeft zater dag iets te diep in het glaasje geke ken. De man fietste zonder licht door Oosterland en werd daarop aangesproken door surveillerende agenten. Hij trok de fiets uit handen van één van de agenten en ging er van door. Hij was erg dronken en agres sief en wilde niet meewerken. Uit eindelijk is hij meegenomen naar het bureau en ingesloten. BORSSELE Twee kitesurfers zijn zaterdag door de KNRM uit de Westerschel de gered. De twee, een Belg en een Fransman, raakten in problemen ter hoogte van de kerncentrale Borssele. Ze lagen zeker drie kwar tier in het zeven graden koude wa ter voor de reddingsboot hen aan boord kon nemen. Door de sterke stroming konden ze zwemmend de kust niet bereiken. De Belg is met tekenen van onderkoeling naar het ziekenhuis Goes gebracht. Executieverkoop Voor alle executieverkopen van de Belastingdienst regio Zuidwest Zie Veilingdeurwaarder.nl Belastingdienst mmmemmmsmsmm door Ali Pankow ZIERIKZEE - De geitenstal en de var kensstal zijn opgeknapt, informa tiebordjes wijzen de bezoekers be ter de weg, de speeltuin is ver plaatst en de ingang is verlegd. Om al die vernieuwingen té vie ren hield Kinderboerderij De Punt in Zierikzee zaterdag een feestelij- I ke opening. Het werd een behoor- I lijk druk bezocht informeel feestje,' waarbij de nadruk werd gelegd op de hechte samenwerking met de buren. Dat zijn de cadeauwinkel en lunchroom van Dagcentrum rugzicht voor mensen met een verstandelijke beperking. Cadeau winkel annex lunchroom waren tot voor kort gedurende tien jaar gevestigd in een pand aan de Melk markt in de binnenstad van Zierik zee. Bezuinigingen op het budget voor dagbesteding noopte Brug- zicht een creatieve oplossing te vin den. „Dat is uitstekend gelukt. Ciska Steenhorst en Annemiek van Oosterhout als The Weather Girls, winnaars van de Mega Playback Show. foto's Dirk-Jan Gjeltema Ook de mensen die aanvankelijk de verhuizing uit de binnenstad zeer betreurden, beschouwen de vestiging hier in het eigen cen trum nu als een mooie uitdaging", zegt unitmanager Greet Timmer man van Brugzicht. De hechte sa menwerking met de Kinderboerde rij, ook een dagbestedingsproject van dit centrum, draagt daar vol gens haar zeker toe bij. Evenals het mooie terras waar de lunchroom nu de beschikking over heeft. „We hebben zaterdag aardig wat nieuwe leden voor de Kinderboer derij kunnen noteren. Ik denk dat we nu op ruim 220 leden zitten", zegt Marike Sebregts van 'De Punt' tevreden. Zij begeleidt de maandelijks knutselmiddagen bij de Kinderboerderij en was ook be trokken bij de kleurwedstrijd rond deze heropening De officiële opening van de ca deauwinkel en de lunchroom staat op dinsdag 10 mei gepland. Geitjes voeren bij de hernieuwde kinderboerderij 'De Punt' in Zierikzee. foto Dirk-Jan Gjeltema VEERE - DJ Mischa uit Vlissingen is dit jaar de beste DJ van HooilKoorts, het Veers muziekcon cours voor jong talent De 17-jarige Vlissinger draaide in zaal Tramzicht een set eigen mu ziek met house-invloeden. Er waren zes deelnemers in de wedstrijd. De verschillen tussen hen waren 'minimaal', aldus de ju ry- Drogisterij Kruiderij De Rode Pilaren is er voor UW qemak! Cb Bestel online: N www.derodepilaren.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 41