321 sport Tussen willen en kunnen zit Aardenburg komt op eigen ve d weer VIJFDE KLASSE ZONDAG De topper in de vijfde klasse van het zondagvoetbal eindigt zonder winnaar. De twee titelkandidaten Het verschil tussen phil'ppine en Philippine en Hulsterloo blijven op 1-1 steken. speelde wei twee duels minder. Invallers Coban en Constancia belangrijk RCS wint voor het eerst een uitduel Axel laat het liggen tegen Internos: 2-1 Jong Ambon houdt de druk op RIA W. Zelzate maar één zege verwijderd van titel maandag 4 april 2011 mMMmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmMmmmmmmmmmmmmmmmiiimmm mmmsmtm. raai a Hulsterloo is vijf punten. Hulsterloo Maarten van Hecke (rechts) loopt juichend weg, nadat aanvoerder Timmy Goossens (bij de paal) heeft gescoord namens Philippine. De topper in de vijfde klasse eindigde daardoor in een 1-1-gelijkspel. foto Camile ScheiStraete VLISSINGEN VC Vlissingen was gistermiddag op eigen veld met 2-1 te sterk voor koploper Brabantia. De Terneuze- naren Sinan Coban en Jonathan Constancia kwamen na rust als in vallers in het veld en lieten zien be langrijk te zijn voor de zondag-eer steklasser. Met Coban in de ploeg werd de druk opgevoerd en zorgde Denny ter Steege voor de gelijkma ker (1-1). Constancia, in de 69e mi nuut ingevallen, verzorgde vlak voor tijd de assist bij de winnende treffer van Saïd Bouzambou: 2-1. MIDDELBURG RCS won gisteren eindelijk weer eens een uitwedstrijd. Lorenzo de Groot werd de matchwinnaar te gen Theole, dat zes plekken hoger staat in de eerste klasse van het zondagvoetbal. Voor de ploeg van trainer Michel Leonhart was het pas de eerste uitoverwinning van dit seizoen. Door de zege heeft RCS nog een kleine kans om degra datie te voorkomen. „Ik ben heel blij met deze overwinning. Op een onbespeelbaar veld hebben we goed verdedigd en we hebben we eens de nul gehouden." ETTEN-LEUR Axel moest gistermiddag een ne derlaag slikken. Op bezoek bij Inter nos verloor de zondag-derdeklas ser met 2-1. Het was een onnodige nederlaag. Axel kwam goed uit de startblokken, maar zag de thuis ploeg Ilie Kodra op voorsprong ko men (1-0). Ook het begin van de tweede helft was Axel, maar het verzuimde de kansen te benutten. Een snelle aanval van de thuis ploeg leidde vervolgens tot de 2-0 van Rachid Moesant. In de 88e mi nuut kon Jaimy de Visser uit een strafschop pas tegenscoren: 2-1. 's-HEERENHOEK De resterende 25 minuten van de eerder dit seizoen gestaakte wed strijd tussen Patrijzen en Jong Am- bon waren boeiend. Een doelpunt van de thuisploeg werd vanwege buitenspel afgekeurd. De bezoekers scoorden wel en pakten daardoor de drie punten. De enige treffer kwam op naam van Levi Waisapy. Jong Ambon steeg daardoor naar plek twee, op drie punten van kop loper RLA W. De ploeg uit Westdor- pe heeft echter wel één duel min der gespeeld dan Jong Ambon. AALTER Niek van Sprundel en Daryl Rawid- jan kunnen zondag in het thuis duel met Bazel kampioen van de tweede klasse provinciaal worden met KW Zelzate. „Als we winnen zijn we kampioen", zei Van Sprun del gisteravond. „Lovendegem kan nog wel op gelijke hoogte komen, maar wij hebben meer wedstrij den gewonnen." Van Sprundel maakte gisteren tegen Aalter (1-1) uit een strafschop zijn 38e competi tietreffer. Rawidjan speelde even eens de hele wedstrijd bij Zelzate. door Jurgen Naeye AARDENBURG - De carnavalsmu ziek galmde enkele minuten na het laatste fluitsignaal luid over het sportpark, maar er was bij de thuisploeg geen enkele speler die zich, na de kansloze 3-0-nederlaag tegen Moerse Boys, geroepen voel de om de polonaise in te zetten. Sterker nog, laatste man Dwight van Hulle stapte witheet en tie rend van ongenoegen van het veld. Gevraagd om een reactie was zijn antwoord kort maar bondig: „Sorry, nu even niet!", waarmee hij zichzelf in bescherming nam. De oud-voetballer van Terneuzen, die bekend staat om zijn winnaars mentaliteit, had zich negentig mi nuten geërgerd aan het optreden van zijn ploeg. Niks lukte. Passes over vijf meter kwamen niet aan, miscommunica tie vierde hoogtij en tot overmaat van ramp keek zijn ploeg, na een makkelijk gegeven strafschop, na 35 minuten tegen een achterstand aan. Toen in de tweede helft, na slap optreden in de defensie van Aardenburg, de bezoekers uitlie pen naar een 3-0-voorsprong, was bij Van Hulle het kookpunt be reikt. Aanvoerder Steven de Croock was na afloop wel bereid om commen taar te geven. De ervaren midden velder kon zich goed verplaatsen in de emoties van Van Hulle. „Het is misschien maar beter dat hij de pers niet te woord staat. Dwight is zwaar teleurgesteld en zo kort na de wedstrijd flapt hij er misschien woorden uit, waarvan hij later spijt krijgt." De Croock had zich eveneens ver baasd over het matige spel van zijn team. „Het is triest wat wij ons thuispubliek voorschotelen. Uit spelen we goed voetbal, thuis gaat het bijzonder moeizaam en spelen we erg verkrampt. Op zich vreemd, want daar is geen enkele reden voor. We staan in het linker rijtje, we kunnen vrijuit voetbal len, maar het lukt ons maar niet om op eigen bodem een goede wedstrijd te spelen. Ik ga me niet verschuilen achter het slechte veld, maar het speelt denk ik wel een rol. Het veld in een uitwedstrijd ligt er vaak veel beter bij en dat komt ons spel ten goede", aldus De Croock. De bezoekers profiteerden dank baar van de onzekerheid bij de thuisploeg. Stefan Luyten zette zijn ploeg vanaf elf meter op voor sprong. In de tweede helft kopte Niek Voermans de 2-0 binnen en schoot Joris Goossens van dichtbij de derde Zundertse treffer binnen. De thuisploeg kreeg bij een 2-0-achterstand kansen op de aan sluitingstreffer, maar Jelle de Vreeze, Dwight van Hulle en Ste ven de Croock vonden de uitste kend keepende Rob van Overveld op hun weg. Het verweer van Aar denburg kwam veel te laat, vond ook trainer Robbie de Muynck. „In de tweede helft hebben we wat druk op de tegenstander kun nen uitoefenen en enkele kansen gecreëerd. Maar toen stond het al 0-2 en was het duel eigenlijk al ge speeld." Ondanks het teleurstellende resul taat, en het feit dat zijn elftal nog tweemaal tegen koploper Goes speelt, maakt De Muynck zich geen zorgen over het lijfsbehoud in de tweede klasse. „Ik ga er van uit dat we met dertig punten veilig zijn. Dit betekent dat we nog één keer moeten winnen." Aardenburg-Moerse Boys 0-3 (0-1). 35. Stefan Luyten 0-1, 53. Niek Voer mans 0-2, 65. Joris Goossens 0-3. Scheidsrechter: P. van Turenhout (Go- rinchem). Gele kaart: Hylke Stroo (Aar denburg), Stefan Luyten, Koen Brait (beiden Moerse Boys). Aantal toeschou wers: 125.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 32