ABRAHAM DE VISSER 2o I familieberichten maandag 4 april 2011 (H mensenlinq.nl Dankbaar voor haar liefde en zorg die zij in haar leven heeft gegeven, hebben wij met een hart vol verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw en zorgzame moeder Willemina Reiniera Hoffman - Kalshoven echtgenote van J.H.J. Hoffman 1 juni 1910 2 april 2011 Ze was altijd een rots in de branding J.H.J. Hoffman Hendrik Jan Correspondentieadres: Uitvaartverzorging Jannie Hulsbergen t.a.v. dhr. J.H.J. Hoffman Postbus 808 4600 AV Bergen op Zoom De afscheidsdienst voor familie, vrienden en belangstellenden zal worden gehouden op woensdag 6 april om 11.00 uur in kerkgebouw De Ark, gelegen op het terrein van GGZWNB, voorheen Vrederust, Halsteren. Er is gelegenheid tot condoleren vanaf 10.30 uur voorafgaande aan de dienst in de kerk. Na de afscheidsdienst zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden op de begraafplaats van Vrederust. Dank aan allen die in de afgelopen tijd ons nabij waren met liefde, vriendschap en zorg. Bedroefd, maar dankbaar voor het geluk dat zij in haar leven heeft mogen ervaren, is na een moedige strijd van ons heengegaan, onze moeder, schoonmoeder en oma Ali Lok-Hania weduwe van Roelof Marianus Johan Lok in de leeftijd van 83 jaar. Hans en Irene Marja en Aad David en Sarah Maarten Thomas Goes, 2 april 2011 Dinsdag 5 april zal om 12.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop ontmoeten we elkaar in de ontvangkamer van het crematorium. - Correspondentie naar: Scheepstimmerdijk 39,4301 LR Zierikzee - Diepgeschokt hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van ons zeer gewaardeerd lid Leni Reijnoudt-Baljeu Leni heeft zich jarenlang ingezet voor onze vereniging. Wij zijn daar erg dankbaar voor. Wij wensen Jan, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Postduivenvereniging Zeelandia, Middelburg Diep bedroefd melden wij (J dat vredig in haar slaap is overleden onze lieve en zorgzame zuster, schoonzuster, tante en oudtante Fransina Roelse 14 augustus 1942 t 2 april 2011 Haar overlijden betekent het einde van een werkzaam leven, waarin zij meer dan vijftig jaar haar winkel dreef aan deZuidstraat in Westkapelle. Westkapelle: Bram Roelse Piet en Loes Roelse-Lous Zoutelande: Wim en Evelien Tara, Loïs Haarlem: Jan en Marijke Westkapelle: Elizabeth Zuidstraat 43 4361 AB Westkapelle Voor familie en vrienden is er thuis gelegenheid om van haar persoonlijk afscheid te nemen op woensdag 6 april van 19.00 uur tot 20.00 uur via Zuidstraat 39. De afscheidsbijeenkomst zal gehouden worden op donderdag 7 april om 11.00 uur in verenigingsgebouw Westkapelle Herrijst, Markt 79. Hieraan voorafgaand is er nog gelegenheid tot afscheid nemen van 10.30 uur tot 10.50 uur. Om 12.00 uur vindt de teraardebestelling plaats op de Algemene Begraafplaats te Westkapelle. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in verenigingsgebouw Westkapelle Herrijst. Onze dank gaat uit naar de doktoren en verpleegkundigen van het Erasmus Medisch Centrum in Rotterdam, De Admiraal de Ruy ter ziekenhuizen in Vlissingen en Goes, alsmede huisarts van Eede voor de goede zorg. Na een vriendschap van 62 jaar hebben wij afscheid moeten nemen van onze vriendin Sien Roelse We wensen Bram, Piet Loes en verdere familie veel sterkte met dit grote verlies. Westkapelle: Nel Minderhoud Jo van Sluijs-Minderhoud Jan van Sluijs Westkapelle, april 2011 Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze goede buurvrouw Sientje Wij wensen de familie veel sterkte toe. Coba Minderhoud Frans en Lottie de Hoop, Sanna en Nora Ko Gabriëlse Bram en Hannie Minderhoud en kinderen Jan Wuite,Thomas en Nadine Bep Jobse Ramon en Linda de Witte Adrie en Dieneke Huibregtse Na een ernstige ziekte is overleden onze lieve bure "Sien" We zullen haar erg missen Kees en Nee Westkapelle, 2 april 2011 Bestuur en leden van de NBvP Vrouwen van Nu, afd. Wstkapelle betreuren het verlies van hun trouw lid Sien Roelse We wensen de familie veel sterkte toe. Westkapelle, 2 april 2011 'Cr - Met verdriet geven wij u kennis dat na een leven van toewijding en zorg voor allen die haar lief waren, God op Zijn tijd tot Zich heeft genomen onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en vriendin Leuntje van de Velde-Neele sinds 8mei1999 weduwe van Marinus Anthonie van de Velde 21 februari 1930 t 1 april 2011 Wij zijn de verzorgenden van Verpleeghuis 'Cornelia afd Polderland dankbaar voor de liefdevolle zorg aan haar besteed. De Bilt: RiesenToos Ruth, Anniek, Mijke St. Philipsland: Peter en Anne Janneke, Bart, Sanne Noordeloos: Jan en Mariana Eva en Bas Willemijn en Coen Marijn, fohanne, Dorian Renesse: Wim en Karin Sven, Matthijs Renesse: Henk Verwijs Lindelaan 1-37 4325 ED Renesse De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal gehouden worden D.V. woensdag 6 april om 10.00 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente aan de Anker- weg 10 te Burgh-Haamstede. De begrafenis zal aansluitend, om 11.30 uur, plaats hebben op de algemene begraafplaats te Renesse. Na de begrafenis is er in de zaal van genoemde kerk gelegenheid de familie te condoleren. Geen bloemen. Heden, 2 april 2011 overleed na een kort ziekbed onze geliefde broer en zwager echtgenoot van M.A. Slager ★Ritthem, 28-07-1921 t Dronten, 02-04-2011 Australië: C. de Visser N. de Visser-Roelse t Apeldoorn: M. de Visser R. de Visser-Joosse Geersdijk: M. Walraven-de Visser t Iz. Walraven

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 20