Ovsrlailsii Lia Francke-Lous Lia Lia Lia Francke-Lous 0 (T1ens9nlinq.nl maandag 4 april 2011 familieberichten 119 Waar jij verscheen scheen de zon met je mee Geen tijd voor verdriet maar elke dag omarmt en altijd vrolijk Hoe jij dat voor elkaar kreeg... met oneindig veel moed Het leven is niet fair. Je had nog zoveel plannen... Met heel veel pijn in ons hart, verdriet, onmacht en onbegrip, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw en onze geweldige en zorgzame moeder en schoonmoeder 4 april 1956 11 april 2011 Lieve Lia, Grote bewondering hebben wij voor de manier waarop jij drie jaar lang, met al jouw levenslust, positiviteit en wilskracht, de oneerlijke strijd tegen de ziekte die je overkwam hebt gestreden. Jouw optimisme zal ons blijven inspireren. Love you! Peter Stephanie en Harry Malou en Rens Beatrixstraat 68 4361 EG Westkapelle De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 7 april om 15:00 uur op de algemene begraafplaats te Westkapelle, waarna aansluitend gelegenheid is tot condoleren in het Jeugdgebouw aan de Markt 65 te Westkapelle. Kom zoals je bent. De komende dagen willen wij samen met Lia doorbrengen. Zij die wij liefhebben en verloren zijn niet meer waar zij waren maar zijn altijd waar wij zijn. Vol van verdriet moet ik afscheid nemen van mijn lieve dochter Je liefhebbende moeder W. Lous-Coppoolse (In herinnering) je vader L. Lous Zoveel moed getoond, zo intens gestreden. Niet eens voor zichzelf, liefde was de reden. Met veel verdriet moeten wij afscheid nemen van mijn lieve zus en onze tante De herinnering aan jouw liefde voor ons gezin en de gezelligheid die je bracht, dragen wij voor altijd in ons hart mee. Karin Johan Moniek Rick Verdrietig zijn wij door het overlijden van ons nichtje Lia Francke-Lous Wat heeft ze gevochten tegen haar ziekte om bij haar gezin te kunnen blijven. Toch de strijd verloren. We wensen haar dierbaren veel sterkte toe. Mimi en Adri Lien en Pierre Leni Annie en Pier Lineke en Jan Jan en Jeanine Verdrietig zijn we door het overlijden van onze lieve nicht 4 april 1956 1 april 2011 Wij wensen Peter, kinderen, haar moeder en verdere familie veel sterkte. Jo Louwerse Co en Jopie Coppoolse Familie Coppoolse Rien en Piet Baan neven en nichten Lieve Lia, Rust zacht na deze zware strijd. Wij wensen Peter, Malou en onze lieve vriendin Stephanie veel sterkte toe. Liefs, Marja en Linda Verdrietig zijn wij door het overlijden van Lia Francke-Lous Malou Rens, Stephanie Harry, Peter en familie, we wensen jullie veel sterkte met dit zware verlies. We denken aan jullie. Wim Corrie Ella Tonny Oma Tine Bastiaan Nadien Lieve Lia We zullen je nooit vergeten. Rust zacht. Wanne en Joost Na een dappere strijd en een liefdevolle verzorging door haar gezin is veel te jong overleden onze lieve buurvrouw LiaFrancke Ze heeft deze strijd helaas niet mogen winnen. We wensen Peter, Stephanie, Malou, Harry, Rens en verdere familie heel veel sterkte toe om dit grote gemis een plaats te geven. Aly en Johan (in herinnering) Huijsen Familie Faasse Familie Huibregtse Familie Coppoolse Familie Hoogesteger Familie Huibregtsen Familie Peene Familie Janse Verdrietig zijn wij door het overlijden van Lia Francke De moeder van onze vriendin Malou We wensen de familie veel sterkte toe. Emma, Marliek Tobias, Malou, Leoni, Valerie Bart, Linda Sebas, Mijke Niek Verdrietig zijn wij door het overlijden van de moeder van ohze collega Malou en ex-collega Stephanie Lia Francke Wij wensen Peter, Stephanie en Malou heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Wouter, Angela en Fenna Medewerkers Grandcafé de Fiets en restaurant het Verschil Diepbedroefd zijn wij door het overlijden van Lia Francke echtgenote van onze gewaardeerde collega Peter Francke. Wij wensen Peter, Stephanie, Malou en familie heel veel sterkte toe. Sandra, Marjo, Jolina, Anita, Ines, Eva, Kees, Jan, Addy, Yvonne, Floor, Jacqueline, Marjon, Mieke, Sandra, Rianne, Johan, Irene, Sonia, Joram, Derek, Tessa, René, Joost, Jan, Helène, Hanneke, Ger, Gerard, Koen, Jan, Igno, Saskia, Therèse, Anita, Katy, Herlinde, Ben, Nicolette, Noor, Suzanne, Koos, Joost, Albert, Lydia, Marloes, Suzanne Toch nog onverwacht bereikte ons het droevige bericht dat onze medebewoner Lodewijk Johannes Antonides is overleden. Wij wensen Truus, kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Namens medebewoners "Residence Plaza" I'amor che move il sole e Valtre stelle Dante Alighieri Verdrietig heb ik afscheid moeten nemen van mijn geliefde meisje Elisabeth Levina Faber-van Daalen Helen A Vlissingen 21-11-1949 t Vlissingen 2-4-2011 Vlissingen: Robert Jan Adrianus Faber Correspondentieadres: Vrijdomweg 64,4382 BD Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen donder dag 7 april van 13.30 tot 13.45 uur in uitvaartcentrum Monuta de Voorzorg, Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 14.00 uur een korte overdenking worden gehouden in het uitvaartcentrum, waarna we haar om 14.30 uur naar haar laatste rustplaats zullen begeleiden op de algemene begraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Daarna is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in boven genoemd uitvaartcentrum. Na een moedige maar oneerlijke strijd is veel te vroeg van ons heengegaan ons schoonzusje en tante Helen We wensen haar man Bob alle sterkte, om dit verlies te verwerken. Helen, Vaarwel en bedankt voor de mooie en gezellige tijd en in zoveel herinneringen blijf je altijd bij ons. Heinz Schmitz Ilse Schmitz Heinz Schmitz jr. Martine Goedvree Kim Schmitz Met ontroering hoorden we van het overlijden van Neeltje Hoevers-de Visser Ze was onze lieve en trouwe vriendin en hartelijke tante Neel. Wij denken aan haar met dankbaarheid en respect. Domburg: L. Wisse-de Visser A. Wisse (in herinnering) Chris en Martha Johan en Marianne Ab en Jeanet Annelies en Jan Eii kinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 19