PZC 'Hij is gewoon heel erg knap...' Popidool Justin Bieber MEEST GELEZEN OP WWW.PZC.NL Rijk pakt Zeeland Vogelgriep treft minder hard kippenbedrijf Schore Bizar 'ongeluk' in Kamperland Huur sociale woningen stijgt Meisje bevalt op schooluitje Schoonzoon gecastreerd 12 zaterdag 2 april 2011 IN BEELD Ze kon het bijna niet geloven, maar het was toch echt waar. Jennifer Scheffer (13) uit Vlissin- gen zou op 30 maart naar het concert van haar idool Justin Bieber gaan. Niet in Ahoy Rotterdam, maar in het Ant werpse Sportpaleis. Samen met haar vriendin Deliana Cannoo (14) uit Oost-Souburg. Eveneens een groot fan van Bieber. „Toen ik hoorde dat wij kaar ten hadden bemachtigd, heb ik wel even gegild van blijdschap. Ik heb het meteen Justin Drew Bieber is een 17-jarige Canade se popzanger. Bieber is bekend geworden van zijn mu ziekfilmpjes, die hij op het online televisie kanaal YouTube heeft geplaatst. In 2008 tekende hij zijn eerste platencon tract bij Island Records. Bekende hits van de zanger zijn: Baby, One Time en Never Say Never. door Karen Hagen tegen mijn zusje verteld, die is ook fan", zegt Scheffer glimlachend. Het kwam dan ook totaal onverwacht. Haar vader wilde aanvankelijk kaartjes voor het concert in Nederland regelen. Dat bleek niet zo mak kelijk. „Hij had een account aangemaakt en zat 's ochtends al voor de computer. Alleen liep die vast." De moeder van haar vriendin heeft het uiteindelijk kunnen re gelen. Dat was ook een kwestie van veel geluk hebben, vertelt Scheffer. „We ston den eerst op een wachtlijst, maar toen kregen we een mailtje dat twee mensen de kaartjes niet hadden betaald; of we nog interesse hadden." Nou, dat hadden de meiden nog wel! Ze togen afgelopen woensdag naar Antwerpen om Bieber li ve te bewonderen. Trots showen ze hun T-shirts. „Die heb ben we gekocht bij het concert, ze zijn nergens anders te koop." Achterop de shirts zijn alle concertdata van Bieber te vinden. Lotte Rommers (12) is ook fan van Bie ber, maar is niet bij zijn concert geweest. „Ik wilde wel, maar mocht niet van mijn moeder." Wel heeft ze vier posters van hem op haar kamer hangen. „Zijn mu ziek is leuk, maar ik vind hem ook ge woon knap." Scheffer beaamt dit.: „Vooral zijn haar is leuk, maar zijn liedjes ook. En live zingt hij echt heel mooi." Scheffer is nu onge veer één jaar fan. Via een meidenhyve hoorde ze van Bieber. Rommers heeft hem via een vriendin 'ontdekt'. „Zij zei tegen mij dat ik op YouTube moest kij ken naar zijn filmpjes." De meiden vin den eigenlijk alle liedjes van Bieber leuk. Dat Justin al een vriendinnetje heeft, deert de meiden niet. Ze zijn er nuchter onder. „Hij heeft zijn eigen leven en moet het zelf weten. Ik ga ook echt niet huilen als ik hem zie", vertelt Cannoo. Wel hebben de concertbezoeksters gegild toen Bieber het podium betrad. „Maar ik ging niet huilen en viel ook niet flauw." Lotte Rommers, Deliana Cannoo en Jennifer Scheffer zijn Bieber-fans. foto Marcelle Davidse ra jVIDEO VAN DE WEEK Patrouilleschip De Holland maakt proefvaart www.pzc.nl/video reacties: 644 De huren kunnen best met 120 euro omhoog eens 17% tÊÊÊÊ^^^^BÊÊÊÊM 83% 1. Dode vrouw Kamperland is slachtoffer familiedrama 2. Cecilia Kuin uit Ouwerkerk wint miljoen 3. Groot onderzoek na vondst dode man in auto Kamperland IN BINNEN-EN BUITENLAND 'Hij zou ons kapot maken, we gingen er allemaal aan. Cruijff is hier een halve god of misschien wel een hele' Voorzitter Uri Coronel kondigt zijn vertrek bij Ajax aan. Zeeland hoeft vanaf 2012 acht miljoen euro minder in te leveren. Het Rijk geeft de provincie daarmee meer lucht. Al betekent het nog niet dat Zeeland nu ook minder hoeft te bezui nigen. Minister Piet Hein Donner (Binnenlandse Zaken) heeft dinsdag de nieuwe verdeling van het provin ciefonds bekendgemaakt. Een dode en een gewon de in een Volkswagen Po lo zijn dinsdag gevonden op de Banjaardweg tegen over hotel Amadore bij 1 Kamperland. Omdat het er niet op lijkt dat dit een ongeluk was, is een opspo ringsteam op de zaak ge zet. Of het om een mis drijf gaat, wil politie be vestigen noch ontkennen. Bij het pluimveebedrijf Ekoz in Scho re is de lichte variant van de vogel griep ontdekt. Alle 127.500 legkippen moeten worden geruimd. Deze variant van de vogelgriep kan muteren tot een zeer besmettelijke en voor kippen dodelijke variant. Er is geen direct gevaar voor de volksge zondheid. Minister Donner (Wonen) wil alle huren van sociale huurwoningen in een klap met 120 euro verhogen. Dat gebeurt door wo ningen in het puntensysteem extra punten toe te kennen. Veel woningen ontstijgen daardoor de sociale sector. Dit melden de Amsterdamse woningcorporaties. IS9^r-"r-~ -- De Raad voor de Kinderbescherming heeft bij de Groningse politie aangifte gedaan we gens een ernstig zedenmisdrijf, naar aanlei ding van de plotselinge, onverwachte beval ling van een twaalfjarig meisje uit Gronin gen tijdens een schooluitje. Het meisje was elf jaar toen ze zwanger werd. In Bielefeld (D) is het proces begonnen te gen een Duitser (47) die de vriend van zijn dochter heeft gecastreerd. De man kon het niet aanzien dat zijn 17-jarige dochter een relatie aanging met de opa (58) van een schoolvriendin. De relatie is niet strafbaar zolang er geen sprake is van misbruik. De stadsraad Aardenburg pre senteert de uitkomsten van een enquête onder inwoners. DINSDAG 5 APRIL De raad Kapelle besluit of in Wemetdinge een jongeren- ontmoetingsplek komt. In diverse regio's beginnen de voorrondes van het jaarlijkse schoolvoetbaltoernooi. Uitspraak in zaak van fraude verdachte ex-penningmeester bolclub uit IJzendijke. (H)ulster indoor quiz in café De Ster. De opbrengst gaat naar een goed doel. ZATERDAG 9 APRIL Nationale bondsfinale turnen met Zoë de Wilde van turnver eniging EMM uit Terneuzen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 94