erfenis leeft spectrum Zaterdag 2 april 2011 Sabrina Meijer is momenteel 23 jaar, woont in Amsterdam en ze runt één van de meest succesvolle Nederlandse modeblogs op afterDRK.com. Hieronder stelt zij zich voor. Waarom besloot jij om je blog op te zetten? Ik ben begonnen, omdat ik van andere bloggers veel inspiratie kreeg en ik wilde kijken of ik een beetje inspiratie terug kon geven. Daarnaast is het voor mij een creatieve uitlaatklep. Welke mogelijkheden zijn al op jouw pad gekomen door het bloggen? rf\ Fashion Weeks (onder andere in New York), banen die ik aangeboden krijg, een reisje naar Flo- Qjn rence om het 10-jarig bestaan van LuisaViaRoma te vieren en sinds augustus is het voor mij ook echt mijn baan. Is er onderling enige haat en nijd tussen de Nederlandse bloggers? Ik heb het wel ooit gemerkt, overigens niet met een Nederlandse blogger en niet specifiek met mij, maar ik geloof dat het gros van de bloggers elkaar niet als concurrentie ziet en ik vind ook dat je het zo niet kunt zien. Wat zijn de voordelen van het bloggen? Het grootste voordeel is dat het snel is, ik hoef niet te wachten tot volgende maand mijn nieuwe uit gave uitkomt, om maar een voorbeeld te noemen. Daarnaast is het heel persoonlijk, ik denk dat veel meisjes het idee dat ik hun buurmeisje had kun nen zijn, erg fijn vinden. De boodschap achter deze fotoserie was het vertalen van de streekdracht naar de tegenwoordige tijd; welke invloeden van vroeger zijn nog terug te vinden in kleding van nu en ziet die kleding van nu, door deze invloeden, er dan niet ongelofelijk ouderwets uit? Wij wilden graag het tegendeel bewijzen! Met deze serie foto's hebben we dat naar voren proberen te brengen. Voor het maken van de foto's hebben we het zo goed als verlaten Vlaamse dorp Doel als décor gebruikt. Doel moet verdwijnen voor uitbreiding van de Ant werpse haven. De overgebleven bewoners, niet meer dan dertig, strijden dapper door voor het behoud van hun dorp. Zo kan ook deze fotoserie worden gezien, als een strijd voor in elk geval het behoud van elemen ten van een belangrijke Zeeuwse erfenis, de kleder dracht die na honderden jaren op het punt staat te verdwijnen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 83