m ilöru tl Maatje Fliers - Vogel Jaap Lokerse 44 familieberichten zaterdag 2 april 2011 O D1ensenlinq.nl Voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve, zorgzame vrouw en onze lieve, zorgzame moeder en oma Pieternella Johanna Bijnagte-Bolier zeggen wij u hartelijk dank. Het heeft ons erg goed gedaan. M. Bijnagte Kinderen en kleinkinderen Goes, april 2011 Onze oprechte dank voor de hartverwarmende blijken van medeleven die wij ontvingen na het overlijden van mijn man, onze vader, opa en mijn broer Daniel Boonman Het is een troost te weten dat wij niet de enigen zijn die hem missen. Dit zal ons ook tot steun zijn in de komende tijd. Namens de familie: J. Boonman - Rijk 's-Heerenhoek, april 2011 Marietje Buijsrogge-Farla Ma was geliefd. De hartelijkheid, bezorgdheid en liefde die onze ma voor iedereen had, kwam tot uiting in de enorme hoeveelheid kaarten die wij ontvangen hebben, het groot aantal mensen dat aanwezig was op de begrafenis en de vele telefoontjes. Wij moeten nu verder zonder haar. Via deze weg willen wij u hartelijk danken voor uw aan wezigheid, kaartje of andere blijk van belangstelling ten tijde van haar ziekte en het overlijden van onze ma. Charles-Jan, Jacky, Monique en Pierre Buijsrogge. Voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het ovelrijden van onze lieve zorgzame vader, opa en opi Pieter Boom betuigen wij u onze hartelijke dank. MiekeenAri Ira en Gert-Jan Patrick jldaléifa Marina Amemuiden, april 2011 Wij willen een ieder die met ons heeft meegeleefd na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder hartelijk bedanken. 1 Namens de familie, Nel Elshout - Fliers Frits Elshout Goes, april 2011 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven na het overlijden van onze lieve moeder en oma Adriana Geschiere - Wisse Uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Ko en Ria Geschiere Betty en Henri van Wijngaarden en kleinkinderen april 2011 Daar het voor ons onmogelijk is iedereen persoonlijk te bedanken voor de vele blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder en oma Betty Helma Hietkamp-Hage willen wij u op deze wijze hartelijk dankzeggen. Voor alle steun en betrokkenheid zijn wij u zeer dankbaar. Domburg, april 2011 H.W.Hietkamp Kinderen en kleinkinderen Ik wil iedereen die mij heeft bijgestaan, in welke vorm dan ook, tijdens het ziek-zijn en na het overlijden van mijn geliefde broer Adrianes Johannes de Jonge heel hartelijk dankzeggen. Het heeft mij ontzettend goed gedaan. A.A. Oosthoek-de Jonge April 2011 Wij willen u bedanken voor de vele bezoeken, bloemen, brieven, kaarten, telefoontjes, hulp en lieve woorden tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze fijne pa en trotse opa Nico Jongepier Dit alles en de aanwezigheid van zo velen bij de afscheidsdienst geeft ons moed en kracht om verder te gaan. Serooskerke, april 2011 Hannie Jongepier-Markusse Kinderen en kleinkinderen De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de wil om verder te gaan na het verlies van mijn lieve man, mijn vader en schoonvader Kees de Kok Met hem in ons hart en de fijne herinneringen aan de vele goede momenten in ons leven gaan we verder. Eline de Kok-Veerhoek Natalie de Kok Stefan Schijf We vonden de wanne belangstelling tijdens zijn ziekte en bij het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Leen de Kok hartverwarmend. We willen iedereen hiervoor hartelijk bedanken. Familie de Kok Nieuwdorp, april 2011 Wat was, is niet meer, wat is, wordt nooit meer wat het was. Wij zijn erg getroffen door de vele blijven van medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk, die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en onze lieve oma Johanna Lenstra-de Waardt Het is voor óns tot grote troost te weten dat Jo voor zo veel mensen iets heeft betekend. Klaas Lenstra Kinderen en kleinkinderen Veere, april 2011 In plaats van kaarten Niemand staat stil bij het woord samen Maar het is een groot gemis Als samen uitje leven verdreven is. Hartelijk dank voor uw medeleven na het onverwachte overlijden van mijn lieve man en maatje Het heeft mij erg goed gedaan, Tini lokerse- Epke Kapelle, maart 2011. Het is voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor de zeer vele en ontroerende blijken van medeleven tijdens het ziek-zijn en na het overlijden van mijn zeer geliefde man en onze (schoon)vader Jan Lokerse Uw aanwezigheid tijdens de condoleance, rouwdienst en begrafenis is ons tot grote steun geweest. Onze hartelijke dank hiervoor. H. Lokerse - Duvekot en kinderen Achterberg, april 2011 Wij willen alle die onze lieve broer, zwager en ome Laus Nijsse een bezoekje of een kaart gestuurd hebben, met de vele bemoedigende en lieve woorden, nadat hij op 19 januari te horen kreeg dat hij een ernstige ziekte had, heel hartelijk bedanken. Maar ook na zijn plotseling overlijden hebben wij als familie heel veel bemoediging en steun van u mogen ontvangen. Nogmaals daarvoor heel hartelijk bedankt. Familie Nijsse Yerseke, april 2011 Het gemis zal altijd blijven maar de steun en het medeleven na het overlijden van Corrie van Ouwerkerk-Contant heeft ons goed gedaan. Onze hartelijke dank daarvoor. Middelburg, april 2011 Fam. van Ouwerkerk DANKBETUIGING Wij willen u hartelijk bedanken voor uw hartverwarmende belangstelling en medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Dien de Reu-Vasseur Uw medeleven was en is voor ons een grote steun. Bennie de Reu en familie Hoek, april 2011 De ontelbare brieven, kaarten, telefoontjes, bloemen en de overweldigende belangstelling die wij mochten ontvangen na het overlijden en bij de uitvaart van Sarie de Smit - Bron hebben ons een enorme steun gegeven om haar verlies te verwerken. Anja en Johnny de Krijger - de Smit Mariska en Peter Oostburg, april 2011 in plaats van kaarten. Op 23 februari jongstleden hebben wij afscheid genomen van mijn dierbare man, vader en grootvader Cornells Antonius Smits Uw aanwezigheid, uw kaart of handdruk zullen voor ons een dierbare herinnering blijven. Hiervoor onze hartelijke dank. J. Smits - Oudeman Kinderen en Kleinkinderen Wemeldinge, april 2011. Hartelijk dank voor uw bewijs van medeleven, uw aanwezigheid b j de herdenkingsdienst en begrafenis van onze tante Martina Stroo Namens de familie K. Stroo

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 44