zoeken-^vinden «-reageren <1 (Ilensenlinq.nl (J) fT1ensenunq.nl zaterdag 2 april 2011 familieberichten 143 Woorden kunnen niet beschrijven hoe ontroostbaar en verslagen wij zijn. Je was de spil van ons gezin. Dat zul je altijd zijn. Een beetje troost, al is het maar klein; je zal nu weer btj Michel zijn. Verslagen en vol ongeloof dat we je nu al moeten missen, delen wij u mede dat van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze geweldige moeder en oma Leintje Reijnoudt-Baljeu Leni Zij mocht maar 65 jaar worden. Jan Reijnoudt Michel V Ronnie Nancy Ricky Meivin Anja en John Michelle en Murat Allison Jip 'ib Goes, 31 maart 2011 Hooge Meestraat 17 4337 VM Middelburg Leni is thuis. De afscheidsdienst zal dinsdag 5 april a.s. plaatsvinden om 10.30 uur in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend willen wij haar met Michel herenigen. Na afloop kunt u de familie condoleren in de condoleance ruimte van de begraafplaats. Liever geen bezoek aan huis. Diegenen die geen rouwbrief hebben gekregen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Mama Nooit meer samen een bakje Nooit meer horen; "Heb je niks te liegen", Wat ga ik je missen. je dochter Anja Je was mijn praatpaal, mijn luisterend oor. Wat moet ik nu, hoe moet ik door? Goh, wat zal ik je missen. je zoon Ronnie Lieve oma We konden altijd bij je slapen en spelen Je was er altijd voor ons. We houden heel veel van je en missen je nu al. Michelle, Rick, Meivin, Allison Veel te vroeg, veel te snel, is overleden onze lieve zus en tante Leni Reijnoudt-Baljeu in de leeftijd van 65 jaar. Bep Schou-Baljeu Daan Baljeu Lies Baljeu-De Plaa neven en nichten De HERE is mijn herder, mij ontbreekt niets; Verdrietig om het verlies, maar dankbaar dat hij niet verder hoeft te strijden, geven wij u kennis van het over lijden van mijn lieve man, onze lieve vader, opa en overopa Jacob Verheijke -ft Borssele, 1 mei 1917 - f Goes, 31 maart 2011 Borssele: P.J. Verheijke-Schijf Borssele: Willy en Hans Abbo en Judith, Jarmo, Milan Petra en Peter Numansdorp: Jan en Gonnie OvezandeAndré en Lea Loes Wij willen het verzorgend personeel van Zorgcentrum 'Ter Weel', unit 8 hartelijk dankzeggen voor de goede en liefdevolle verzorging. Plein 53,4454 AW Borssele De afscheidsdienst wordt gehouden maandag 4 april om 13.00 uur in de 'Catharinakerk' op het Plein te Borssele. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in dorpshuis 'Vijverzicht', Plein 3 te Borssele gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. De vlam van zijn leven is gedoofd, maar het vuur der herinnering zal altijd in onze harten blijven branden... Intens bedroefd om zijn te vroege afscheid, maar dankbaar voor alles wat hij in zijn leven voor ons gedaan en betekend heeft, hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve man en vader Cornelis Leendert van der Weele Kees Lid in de Orde van Oranje - Nassau in de leeftijd van 55 jaar. Colijnsplaat: Iza van der Weele - Flipse Hoogerheide: Nicole Roy Colijnsplaat: Mariska Lennard Fire 30 maart 2011 West-Havenstraat 6, 4486 AD Colijnsplaat De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. r Alle overlijdensberichten op internet branden van een kaarsje in de condoleanceregisters doorsluizen naar Twitter. Facebook, Hyves, enz. mail een familiebericht Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze zwager en oom Jacob Verheijke op de leeftijd van 92 jaar. Ovezande: C. Schijf-Francke 's -Gravenzande: F. Schijf R. Schijf-de Krijger Neven en nichten Wij wensen Nellie en de kinderen veel sterkte toe. Ovezande/'s-Gravenzande, 01 april 2011 Heden bereikte ons het bericht dat is overleden -onze broer, zwager, oom en oudoom Jaap Verheijke Oost-Souburg: A. Verheijke Borssele: W. Goedheer-Verheijke Heinkenszand: T. Cappon Neven en nichten Borssele, 31 maart 2011 j Hierbij geven wij u kennis van het overlijden van onze broer en oom Jan Verhulst 7 mei 1924 26 maart 2011 A. Hendrikse-Verhulst t A. Hendrikse t Dick f Ellaen Huib t Ander Adrie en Lilian S. Verhulst K. Lievense-Verhulst H. Lievense t Johanna en Frits Adrie en Ada Jan en Diana Correspondentieadres: Papestraat 5 4361 BR Westkapelle De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Mensenlinq.nl is een eigen digitaal monument voor u en uw naasten. Alle geplaatste familie-berichten in de dag- en weekbladen worden dagelijks doorgeplaatst naar Mensenlinq.nl. Hierdoor is er een digitale ontmoetingsplaats ontstaan. Naast het doorplaatsen van familieberichten worden er actuele nieuwsfeiten rondom het overlijden geplaatst, in samenwerking met alle aangesloten dagbladsites.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 43