Catolien Catolien van Dullemen Catolien van Dullemen-Visser Catolien van Dullemen-Visser Catolien van Dullemen-Visser 42 I familieberichten zaterdag 2 april 2011 (J| fIlensenUnq.nl ÜysrJsilan Na een heel mooi, intens en rijk leven is overleden onze breed en oprecht geïnteresseerde lieve man, pa en opa Lodewijk Johannes Antonides -Lo- Scheepsbouwkundig ingenieur Officier de l'Ordre National du Mérite de la République Francaise Officier in de Orde van Oranje Nassau Amsterdam, f Vlissingen, 25 februari 1929 31 maart 2011 Truus Antonides-van der Spek Marion en Wim Mulderij Michel Lydia en Dominggus Nynke en Michiel Pieter en Nicole Antonides Barbara en Bart Niek en Celeste Joost Jeroen en Marianne Antonides Jay Maddy Boulevard Bankert 234 4382 AC Vlissingen Woensdag 6 april om 13.00 uur herdenken wij Lo in de St. Jacobskerk, Oude Markt 2 te Vlissingén. Omstreeks 15.00 uur nemen wij afscheid van hem op de Noorderbegraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Vervolgens is er in Hotel Arion, Boulevard Bankert 266 te Vlissingen gelegenheid tot condoleren. Degenen die onverhoopt geen rouwkaart hebben ontvangen, kunnen dit bericht als uitnodiging beschouwen. Tijdens haar zo gewilde bezoek aan Joyce en Leroy in Ghana, die daar 26 maart wilden gaan trouwen, is tot ons groot verdriet, totaal onverwacht, op 63-jarige leeftijd overleden mijn allerliefste vrouw, onze altijd aanwezige, warme, zorgzame, betrouwbare, geweldige moeder en schoonmoeder Catolina Johanna van Dullemen-Visser Rotterdam, 14 maart 1948 f Bogatanga, 19 maart 2011 Middelburg: Wim van Dullemen Bolgatanga: Joyce en Leroy Antwerpen: Mireille Antwerpen: Lotte Prins Bernhardstraat 7 4332 XG Middelburg De crematieplechtigheid zal worden gehouden op woensdag 6 april om 14:00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren en elkaar te ontmoeten in de condoleance ruimte van het crematorium. Heeft u geen kaart ontvangen, beschouwt u dit dan als een uitnodiging. U bent van harte welkom. Catolien hield van witte en roze bloemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Geheel onverwacht kwam het bericht uit Bolgatanga in Ghana van het plotseling overlijden van Catolien ging naar Ghana voor het huwelijksfeest van haar dochter Joyce met onze zoon Leroy, helaas heeft het niet zo mogen zijn. Ze heeft gelukkig nog wel Joyce in haar bruidsjurk kunnen zien. We wensen de familie veel sterkte toe, Leo en Maria de Priester Desiree 'Als Catolien er is wordt alles lichter' Verbijsterd zijn wij toen wij hoorden dat onze levenslustige, bruisende collega in het verre Ghana dit leven heeft verlaten. We kennen haar als een warm mensmet het hart op de tong en op de juiste plaats. Twee weken eerder nam zij afscheid van het werk, ze heeft zo in het zonnetje gestaan. Haar lach klinkt nog na in onze oren... We denken vooral aan Wim en.de (schoon)kmderen, die we veel sterkte vrensen met het verlies van zo'n prachtmens. Je collega 's van de psyc h iatrie Carpe Diem Wij zijn diep getroffen door het plotselinge overlijden van We wensen Wim en (schoon)kinderen zeer veel sterkte toe dit grote verlies te dragen. polikliniek psychiatrie R.L.E. Derikx A.G. Kunst G.K.H. The Ineke Heijnsdijk Janneke Hoogerheijde Hannie Melis Linda Schipper Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het onverwachte overlijden van onze gewaardeerde medewerkster We verliezen in Catolien een betrokken en gewaardeerde collega. Niet alleen als collega, maar vooral als mens lacrt Catolien een grote leegte achter. Ons medeleven gaat uit naar haar echtgenoot Wim en de kinderen. Wij wensen hen alle kracht toe in de komende periode om dit onverwachte en zware verlies te dragen. Medewerkers en Raad van Bestuur Admiraal De Ruy ter Ziekenhuis Geschokt zijn wij door het plotselinge overlijden van moeder van één van onze meest betrokken en actieve vrijwilligers, Joyce van Dullemen. Bij deze betuigen alle Meet Africa-medewerkers uit Nederland en Ghana en vrijwilligers hun steun aan de familie van Dullemen-Visser om dit grote verlies te verwerken. Haar stoel is leeg Haar stem is stil Wie haar heeft gekend Weet wat dat zeggen wil. "Na een ziekte die haar zelfstandigheid in toenemende mate ondermijnde is rustig van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Laurientje van der Have-Moerland echtgenote van Lieven Kornelis van der Have in de leeftijd van 84 jaar. Koudekerke: Kor van der Have Sèvres: Teun en Chantal Ros Parijs: Mathias Laura en Volodia Goes, 30 maart 2011 Correspondentieadres: Tulpstraat 12 4371 EB Koudekerke De afscheidsbijeenkomst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op woensdag 6 april om 13.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oiide Haven- dijk .3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance in de koffiekamer aldaar. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze schoonzus en tante Laurien van der Have Ina en Ko Walrave-de Munnik (in herinnering) Adri en Marijke de Munnik Leo en Mattie de Munnik kinderen en kleinkinderen Psalm 121 Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons gedaan en betekend heeft, geven wij u kennis van het heengaan van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma, Neeltje Hoevers - de Visser sinds 28 juni 1966 weduwe van Hendrikus Comelis Hoevers Aagtekerke, 17 juni 1926 Middelburg, 1 april 2011 Biggekerke: Wim en Lies Hoevers - de Visser Goes: Annemarie en Richard Oranje - Hoevers Rotterdam: Renée en Jeroen Middelburg, Zorgcentrum Eben-Haëzer Correspondentieadres: Duke Ellingtonlaan 13 4462 LE Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 5 april van 19.30 uur tot 20.00 uur in zorgcentrum Eben Haëzer, Briandlaan 2, 4334 GP Middelburg. De rouwdienst wordt gehouden op D.V. woensdag 6 april om 10.45 uur in de Ter Hoogekerk, Willem Teellinckstraat 3 te Middelburg. Om 12.00 uur zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats,-Westelijke Oude Havendijk 3, te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. geen bloemen Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze, altijd met ons meelevende, zeer geliefde oudste zuster, schoonzuster en tante Neeltje Hoevers-de Visser In de leeftijd van 84 jaar. Zoutelande: M.Maljaars-de Visser A.Maljaars in herinnering Middelburg: A. Janse-de Visser A.Janse Oostkapelle: JJ.Augustijn-de Visser R.R. Augustijn Neven en nichten Middelburg, 1 april 2011

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 42