PZC PZC Bezorger worden is zo gek nog niet! Geef ze door op vriendelijk verkeer.nl Ergernissen in het verkeer? Powerpeak Hometrainer James Last in Holland brabantsdagblad.nl/webwinkel X Björn Mulder bezorger sinds 2000 zaterdag 2 april 2011 In 2000, op zijn vijftiende, begon Björn Mulder met het bezorgen van de regionale krant. Op dat moment had hij niet gedacht dat hij elf jaar later, als 26-jarige man diezelfde wijk nog steeds zou bezorgen. Maar hij heeft de smaak te pakken, hij zit in het ritme van vroeg op staan en ziet de bezorgvergoeding als welko me toevoeging op zijn andere inkomsten. "Het bezorgen levert mij een handig extra inkomen op. Mijn collegegeld is hoog aangezien ik een particuliere opleiding volg. Daarnaast heb ik een passie voor horloges, en dan voornamelijk de dure jongens! Het geld wat ik verdien met kranten bezorgen is dus erg handig." Björn is student op de Jan des Bouvrie Academie waar hij een creatieve opleiding volgt om straks aan de slag te kunnen als binnenhuisarchitect. "Door de weeks ben ik om zeven uur klaar met bezorgen. Ik eet dan mijn ontbijtje, lees mijn krantje en stap dan op de trein om naar school te "Het bezorgen levert mij een handig extra inkomen op" gaan. Tegen de tijd dat ik in de trein stap ben ik dus al superwakker, helemaal klaar om mijn vak ken te volgen! De zaterdag is een lastige dag als je de avond ervoor op stap bent geweest! Maar toch is het wel mijn favoriete bezorgdag. Na het bezorgen gaan alle bezorgers nog even terug naar het depot om een bakje koffie met elkaar .te drinken." 35 Wij nodigen u uit om in Kapelle ons nieuwe pand te komen bezichtigen tijdens de openingsshow welke wordt gehouden op vrijdag 7 april en zaterdag 8 april. Tijdens deze show bent u in de gelegenheid om kennis te nemen van de laatste ontwikkelingen bij het CLAAS productenpakket zoals tractoren, verreikers en hooibouw- machines. Ook kunt u informatie inwinnen over onze neven producten waaronder Amazone, fuschs, roelama, faresin en doda waarvan er ook een aantal modellen aanwezig zullen zijn. Openingstijden tijdens de show: Vrijdag 7 april: van 10.00 uur tot 22.00 uur Zaterdag 8 april: van 10.00 tot 17.00 uur. Graag tot ziens, Dani de Koster Veilingweg 6 4421 SM Kapelle T. 06-2249 2237 200.000 ouderen zijn extreem eenzaam en krijgen slechts eens per maand bezoek. Het Nationaal Ouderenfonds helpt. Helpt u mee? Vergeet-ze-niet! Trainen op deze hometrainer is de perfecte manier om vet te verbranden. Het geeft extra energie en heefteen positief effect op het humeur! Spieren en gewrichten worden niet overbelast, waardoor de training geschikt is voor jong en oud. Persoonlijke resultaten worden op de trainingscomputer weergegeven, de scanfunctie registreert de tijd, snelheid, afstand, calorieverbruik en de hartslag. Eenvoudig zelf te monteren Traploos instelbare weerstand Belastbaar tot 100 kg Normaal C 00,05 Lezersprijs 79,95* éÊSSÊlS •exclusief verzendkosten van 4,95 pzc.nl/webwinkel Categorie/Gezondheid en Bewegen 3 cd-box Over de eeuwwisseling heen en na meer dan 35 jaar carrière, staat de Duitse orkestleider James - Hansi - Last er nog altijd! Hij heeft miljoenen fans in alle continenten, van Europa en de VS tot Azië. James Last verraste steeds en wil ook blijven verrassen. Last heeft meer dan 200 gouden platen in ontvangst mogen nemen. In deze prachtige 3 cd-box vindt u zijn beste Nederlandse hits! Voor een overzicht van alle nummers kunt u terecht in onze webwinkel. Adviesprijs 23,95 Lezersprijs 13,95* exclusief 2,95 verzendkosten categorie/cd's BON JAMES LAST IN HOLLAND Hierbij bestel ikx 'James Last in Holland' 13,95* per stuk exclusief verzendkosten van 2,95. Levertijd met bon 10 werkdagen. Levertijd webwinkel 5 werkdagen. Klantenservice: 0900 - 2021352 0,45 p.g.) Het is helaas niet mogelijk uw bestelling telefonisch of per mail door te geven. OM Ov GEBOORTEDATUM Hierbij machtig ik Buckeroo Payment Service om i.o.v. Wegener NieuwsMedia BV eenmalig het verschuldigde bedrag af te schrijven. BANK-/GIROREKENING HANDTEKENING Stuur de volledig, in blokletters ingevulde, bon in een envelop naar Webwinkel, o.v.v. 'James Last in Holland', Postbus 1090,5004 BB Tilburg. Oe PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan. Na elf jaar bezorgen geeft Björn aan dat het bezorgen een vast onderdeel is geworden van zijn leven. Hij woont zelf in zijn bezorgwijk. "Het voordeel is dat ik nauwelijks tijd kwijt ben met reizen en omdat ik zelf in de buurt woon ken ik zelfs bijna alle abonnees bij naam!" Lijkt het bezorgen van de krant jou ook zo gek nog niet? Kijk dan eens op www.bezorgers.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 35