Jf ZC.nl/abonnee m SMETSERS Speciaal voor Moederdag i Schitterend collier van Atelier MHH, geheel opgebouwd uit prachtig gesle pen Swarovski® kristal en geheel afgewerkt met sterling 925 zilver. Een heel bijzonder en tijdloos cadeau voor die ene speciale dag in het jaar; moeder dag. De kracht van de producten van Atelier MHH zit in het tijdloze design, comfort bij het dragen, kwaliteit en exclusiviteit van de gehele collectie. De aanbieding voor abonnees bestaat uit een 925 zilveren collier bezet met Swarovski kristallen. De kristallen zijn uitgevoerd in een mjx van zomerse kleuren waardoor het geheel een warme uitstraling heeft en bij iedere outfit past. Het collier heeft een lengte van 45 cm. inclusief verlengkettinkje van 5 cm. Het geheel wordt geleverd in een geschenkverpakking en een garantie certificaat met de tekst 'Made with Crystallized Swarovski Elements'. Normale winkelprijs 109,90 Abonneeprijs 49,90 60,- korting Selectie uit Abonneevoordeel Kijk voor een compleet overzicht op www.pzc.nl/abonneevoordeel Dagtocht Texel 45,- p.p. Tevens zijn verkrijgbaar bijpassende oorstekers en armband bezet met kleurrijke Swarovski kristallen. U kunt de hele set bestellen voor€ 105,-. U kunt deze aanbieding op laten sturen. De kosten voor het aangetekend verzenden bedragen €10,-. U dient het hele bedrag, inclusief verzendkosten, vooraf over te maken op Rabobank rekeningnummer 15.01.00.116 ten name van Fa. Smetsers Eindhoven. Als omschrijving dient u uw naam, volledige adresgegevens en telefoonnummer in te vullen. Na ontvangst van uw betaling wordt het pakket per omgaande aan u verzonden. Actie is geldig tot en met zaterdag 7 mei. Op Op. Smetsers Heuvel Galerie 159 5611 DK Eindhoven Telefoon 040-2442621 WM\ best collection Kijk ook eens in onze webwinkel www.webwinkel.pzc.nl www.pzc.nl/abonnee Bezorgklachten doorgeven Abonnementwijzigingen doorgeven Informatie over abonnementsvormen PZC webwinkel Lijst met veel gestelde vragen Algemene voorwaarden PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. Op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan.' Vakantieservice Wanneer u langer dan 6 dagen op vakantie gaat, kunt u gebruik maken van de vakantieservice. U kunt bijvoorbeeld de bezorging stop laten zetten of uw krant gratis bij buren/kennissen laten bezorgen. Wilt u 2 weken voor uw vakantie contact met ons opnemen? Ga naar www.pzc.nl/abonnee of bel 088 - 013 99 10 Contact Heeft u een vraag over de bezorging van uw krant, uw abonnement of AbonneeVoordeel? Ga naar www.pzc.nl/abonnee 24 uur per dag, 7 dagen per week Bel met 088 - 013 99 10 Maandag t/m vrijdag van 08.00 tot 17.00 uur Zaterdag van 08.00 tot 12.00 uur bezorgklachten vanaf 07.00 uur inspreken ABONNEE «i VOORDEEL Dagtocht The Royal Wedding Londen 59,- p.p.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 24