m
Huub van der Lubbe
I
media
49
media@wegener.nl
024-3650570
Het zijn gevoelige jongensdie mooie, intieme verhalen vertellen op rock- en
SOulmUZiek' Documentairemaker Walter Stokman over de leden van De Dijk
Zaterdag 2 april 2011
07:00 Little house on
the prairie 08:00 Tom
my teleshopping 09:00
Who's the boss? 09:30
De Levende Steen Ge
meente 10:00 Tom
my Teleshopping 14:05
Maxima's wereld 14:30
The Sing-Off 16:00
Bouw je droom 17:00
Robs grote tuinverbou-
wing
07:01 Teleshop 7: Suer-
te, Tommy Teleshop
ping, Car tracks, Suer-
te, Tommy Teleshopping
13:00 Crocodile hun-
ter 14:00 Da's lachen!
14:30 Knight rider
15:30 RTL GP: Rally re
port 16:00 Truck
Tractor Pulling - Putten
17:00 RTL Transport
wereld 17:30 Komische
proefkonijnen
06:31 RTL Telekids: Fa
beltjeskrant, Wolleke,
Uki, Elias, Brandweer
man Sam, De Koa
la Broertjes, Chugging-
ton, Ernst, Bobbie en de
rest, Bibaboerderij, Ef-
telingtv: De Schatka
mer, Bassie Adriaan en
de reis vol verrassingen
09:31 Teleshop 8: Tel
sell, Tommy Teleshop
ping, Tel sell 17:10 Style
by jury
06:55 Born2Cook 07:25
Will Grace 07:55 Air
line 08:20 Who's the
boss? 08:50 Tommy Te
leshopping 10:50 Astro
TV 12:50 Tommy Tele-
shopping 13:55 Spirit:
Stallion of the Cimar
ron 15:30 Gilmore girls
17:25 Only you
06:01 Disney XD: Skunk
fu, Matt's monsters,
Beyblade Metal Fusion,
Super hero squad show,
Amazing Spiez, Poke-
mon Sinnoh League Vic
tors, Phineas Ferb,
Kick Buttowski, Next x,
Zeke Luther, I'm in the
band, Zack Cody, Ex
peditie Rangers!, Phine
as Ferb, Cory in the
house, Kid vs Kat, Ame
rican dragon, Shuriken
school, Monster Buster
club, Totally spies, De
Tofu's, A kind of magic,
Recess, Zack Cody,
American dragon, Jackie
Chan, Phineas Ferb
18:00 Droomhuis op 18:00 Red Bull crashed 18:10 Jouw vrouw, mijn
het platteland, Re- ice Quebec, Win- vrouw, Reality
alityprogramma tersportprogramma
18:00 Zender uit de
ether
18:05 Veronica's fun
niest commer
cials ever!
18:10 Titus, Comedy
19:00 Lachen om home 19:00 De politie op je
video's, Amuse- hielen!, Serie re-
ment portages
19:58 Lucky Day trek
king, Lotterijtrek-
king
19:05 Help, ons kind is
te dik
19:35 Cold case, Detecti- 19:05 Joey, Comedy
veserie 19:50 The Fresh Prin
ce of Bel-Air, Co
medy
20:00 The Sing-Off, Fa- 20:00 The ghost and the 20:05 Mijn geheime 20:30 The closer, Dra-
milieshow darkness, Avontu- missie, Reality maserie
renfilm
20:20 Deuce Bigalow:
Male Gigolo, Film
komedie
21:30 Lotto Weekend
Miljonairs, Spel
show
21:05 The real house- 21:25 The good wife,
wives of NYC, Re- Dramaserie
ality
22:30 Hart van Neder
land
22:45 Piets weerbericht
22:50 Shownieuws
22:10 Bats: Human Har- 22:00 TV Makelaar, Hui- 22:20 Medical exami- 22:00 300, Actiefilm
vest, Horrorfilm zenmagazine ners, Misdaadserie
23:10 Lachen om home 23:55 Slither, Horrorfilm 23:00 Campfire tales,
video's (h), Amu- Thriller
sement
00:05 Duma 01:30 RTL Poker: Euro- 00:51 Sneak preview
02:05 Astro TV pean Poker Tour- 02:00 Meiden
Dortmund 04:30 Chat TV
02:31 Sneks 05:30 Buurtscanner
05:00 Car tracks
05:30 Buurtscanner
23:20 Eleventh hour,
Misdaadserie
Huub van der Lubbe levert een
tekst aan. Hij deelt die uit aan de
bassist, de gitarist en de toetsenist.
Die gaan er ieder voor zich mee
aan de slag. Een week later komen
ze elk met een versie en daar kiest
de band er één van uit. In de afle
vering hoor je demo's van versies
die het niet gehaald hebben."
Er wordt ook ingegaan op de vaak
poëtische en onverbloemde tek
sten van Huub van der Lubbe.
„Hij worstelde flink met sommige
teksten. Neem Deze stad. Hij be
gon met 'deze stad is een veel te
slechte vrouw'. Dat klopte volgens
hem niet. Ineens had hij een soort
eureka en wist dat het 'deze stad is
een veel te mooie vrouw' moest
zijn. Een die kan verleiden, maar
ook straffen."
Classic albums: Niemand in de stad
van De Dijk. Nederland 3, 20.55 uur.
00:05 Lost 00:15 Sucker Punch:
01:45 Astro TV The making of
02:15 Pulling 00:25 Poker: Aussie mil-
02:45 The closer (h) lions
03:30 The good wife (h) 01:20 Nachtprogram-
04:10 Eleventh hour (h) mering: Lek
ker live
OO
O
«O
N»
K»
ro
N>
N»
U>
Z
n
17:30 Muis en leeuw 17:40
Lees en schrijf (ETV) 17:55 Zee
land in vogelvlucht 18:00 Zee
land de week 18:25 Met je kop
in de wind 18:35 MiniDoc
18:40 RegioNed 18:55 Zeeland
in vogelvlucht 19:00 Herhalin
gen
BUITENLAND
09:00 Lentebeelden 12:15 TV
Brussel 12:45 De vrije markt
13:00 Het journaal 13:30 Het
weer 13:35 Villa politica 14:05
The island at the top of the
world 15:35 Murdoch myste
ries 16:25 We gaan nog niet
naar huis 16:50 Clips 17:00
Ronde van Vlaanderen voor
wielertoeristen 17:55 Kijk uit
18:00 Het journaal 18:10
Vlaanderen vakantieland 19:00
Het journaal 19:30 Het weer
19:35 Man bijt hond 20:05 Jo-
ker+ en Lotto 20:10 Dieren in
nesten 20:45 De Chriscollectie
21:15 Downton Abbey 22:05
Mag ik u kussen? 22:36 Winst
Joker+/Lotto 22:37 KENO-uit-
slagen 22:38 EuroMillions
22:40 Het journaal laat 22:55
Studio 1 23:45 Het weer 23:50
The border
16:30 Europamagazin 17:00 Ta-
gesschau 17:03 ARD-Ratgeber:
Technik 17:30 Brisant 17:47
Das Wetter im Ersten 17:50 Ta-
gesschau 18:00 Sportschau
19:57 Glücksspirale 20:00 Ta-
gesschau 20:15 Mord in bester
Gesellschaft - Der süSe Duft
des Bösen 21:45 Tagesthemen
22:03 Das Wetter im Ersten
22:05 Ziehung der Lottozahlen
22:10 Das Wort zum Sonntag
22:15 Sportschau live: WK
Boksen
07:35 Bibi Blocksberg 08:251,
2 oder 3 08:50 logo! Die Welt
und ich 09:00 Bibi und Tina
09:50 H20 - Plötzlich Meer-
jungfrau 10:35 pur+ 11:00 heu-
te 11:05 Die Küchenschlacht -
der Wochenrückblick 13:00
heute 13:05 ZDFwochen-jour-
nal 13:55 Tierische Kumpel
14:40 Rosamunde Pilcher:
Schlafender Tiger 16:15
LaferiLichteriLecker! 17:00
heute 17:05 Landerspiegel
17:45 Menschen - das Magazin
18:00 hallo deutschland 18:30
Leute heute 19:00 heute 19:20
Wetter 19:25 Da kommt Kalle
20:15 Willkommen bei Carmen
Nebel 22:45 heute-journal
22:58 Wetter 23:00 das aktuel-
le sportstudio
Zanger Huub van der Lubbe schreef de vaak poëtische en onverbloemde
teksten van De Dijk. foto GPD/VPRO
07:00 Uki 07:05 Hopla 07:10
Kaatje en haar vriendjes 07:20
Kleine Einsteins 07:45 Angelina
ballerina 08:00 Samson en Gert
08:25 Lazytown 08:50 Mega
Mindy 09:20 De avonturen van
Bibi &Tina 09:45 Disney's
American dragon: Jake Long
10:10 Uncle Max 10:25 Twisted
Whiskers 10:40 Eliot Kid 10:50
Beugelbekkie 11:15 Drie vrien
den en Jerry 11:25 6tien 11:50
De week van Karrewiet 11:58
CANVAS 13:00 Cobra tv 13:30
Reyers laat 14:10 KETNET
15:30 Samson en Gert 15:55
SamSam 16:05 Missy Mila
16:10 De Smurfen 16:35 Dis
ney's American dragon: Jake
Long 17:00 Sprookjesboom
17:05 XMix 17:20 Mega Mindy
17:50 Jungle beat 17:55 Uncle
Max 18:05 De week van Karre
wiet 18:15 Go IV 18:50 Mijn
pestfamilie 19:20 De week van
Karrewiet 19:30 De 5e boog
19:55 CANVAS 20:00 Het jour
naal 20:10 Vranckx 20:40 Varg
Veum: Gevallen engelen (Falne
Engler) 22:15 Trial and retribu
tion: Tracks 23:45 Nadine
07:00 Breakfast 11:00 Saturday
kitchen 12:30 BBC News 12:40
Regionaal nieuws en weer
bericht 12:45 Football focus
13:30 Match of the day live
15:55 Galaxy quest 17:30 Final
score 18:15 BBC News 18:25
Regionaal nieuws en weer
bericht 18:30 Total wipeout:
The awards 19:30 So you think
you can dance 20:30 The Na
tional Lottery: Secret fortune
21:25 Casualty 22:15 Live at
the Apollo 23:00 BBC News
23:20 Match of the day
07:00 Finley the fire engine
07:1 OZigby 07:25 The large
family 07:33 Octonauts: Crea
ture reports 07:35 Little robots
07:45 Charlie and Lola 08:00
One minute wonders 08:30
Arthur 08:55 Leon 09:00 Fee fi
fo yum 09:30 Project parent
10:00 Dick and Dom's funny
business 11:00 Trapped: ever
after 11:25 OOglies 11:40 Did-
dy Dick and Dom 11:45 Copy
cats 12:15 My life: Billboard
kids 12:35 MOTD Kickabout
13:00 Coast 13:15 Diagnosis
murder 14:00 The prince and
the showgirl 15:55 Priceless an
tiques roadshow 16:25 Escape
to the country 17:25 Flog it!
17:55 Carry on again, doctor
19:20 Dad's army 19:50 Welsh
greats: Harry Secombe 20:20
The last Goon show of all 21:00
Edward VII - Prince of pleasure
22:00 Goldie's band: By royal
appointment 23:00 The Tudors
23:55 Nurse Jackie
07:10 DieTigerentenbande
07:35 Tigerenten Club Xtra
08:05 Wissen macht Ah! 08:30
neuneinhalb 08:40 Die Pfeffer-
körner 09:10 Meine peinlichen
Eltern 10:00Tagesschau 10:03
Willi wills wissen 10:30 Fortset-
zungfolgt 11:00 neuneinhalb
11:10 Land und lecker: Wer
kocht das beste Landmenii?
12:00 Tagesschau 12:03 Flipper
13:30 DasTraumhotel - Indien
15:00 Tagesschau 15:03
höchstpersönlich 15:30 Tim
Malzer kocht! 16:00 Weltreisen
Duitsland 3 WDR
07:20 Erlebnisreisen-Tipp: Los
Angeles - Surfer, Stars und
Selbstdarsteller 07:30 Sehen
statt Hören 08:00 Planet Wis
sen: Mais - Ein Korn für alle Falie
09:00 Cosmo TV 09:30 Witwer
mit 4 Kindern 10:00 Lokalzeit
10:30 Aktuelle Stunde 11:10
Die Sendung mit der Maus
11:40 Die Sendung mit dem
Elefanten - mit Elternticker
12:05 Quarks Co: Als Gott
geboren wurde 12:50 Seehund,
Puma Co. 13:40 Das Buch Eva
- Ticket ins Paradies 15:15 Ren
dezvous nach Ladenschluss
16:50 WDR Sport aktuell 17:20
alfredissimo! Kochen mit Bio
und Tony Marshall 17:50 Land
und lecker: Wer kocht das be
ste Landmenii? 18:20 hier und
heute: DerTossehof 18:50 Ak
tuelle Stunde 19:30 Lokalzeit
20:00 Tagesschau 20:15 Urlaub
mit kleinen Folgen 21:45 Mit-
ternachtsspitzen 22:45 Dings
vom Dach 23:30 strassen stars
Discovery
07:50 American chopper: Sen
ior vs Junior: Hair club for men
(1Carolina Carports bike (2)
08:45 Mythbusters: Hidden
nasties 09:40 Battle machine
bros: Subterranean rover blues
10:35 Extreme explosions: Bis
marck, North Dakota 11:30
Wreckreation nation: Punkin'
Chunkin' 12:25 Battle machine
bros 17:05 Brew masters:
Chicha 18:05 Mythbusters:
President's challenge 19:05
Storm chasers 2010: Behind
the storm 20:00 Wheeler deal
ers: Jensen Interceptor 21:00
Fifth gear 22:00 Motor City
Motors: Air scream 23:00 Ross
Kemp in search of pirates: Indo
nesia
National Geographic
07:00 Megafactories: Ferrari
08:00 Shape shifters 09:00
Hunter hunted: In the dragon's
jaws 10:00 The dog whisperer:
Tillie and Leo 11:00 Hooked:
Vampire fish 12:00 Megafacto
ries: Heineken 13:00 Breakout:
Prison romance 14:00 Break
out: The running man 15:00
Breakout: The Texas seven
16:00 The dog whisperer: Tillie
and Leo 17:00 The dog whis
perer: Howie Mandel's Lola and
Bebe and Sadie 18:00 Green
dream district 18:30 Mystery
files: Robin Hood 19:00 The
dog whisperer: Baby girl's
ghosts 20:00 Megafactories:
Corvette 21:00 Planet mechan
ics: Surf power 22:00 America's
hardest prisons: Inside a Mexi
can prison 23:00 Danger men:
Red arrows
Animal Planet
07:15 Michaela's animal road
trip 08:10 Pandamonium: Mei
Sheng's tale 09:05 Dogs/Cats/
Pets 101: Donskoy, Highlander,
Serengeti, Minskin, Kurilian
Bobtail, Sokoke 10:00 Animal
precinct: Helping hands 10:55
Wildlife SOS 11:20 E-vets: The
interns - Difficult diagnosis
11:50 Animal cops Phoenix:
Pepe loves Chachee 12:45
Wildest Africa: The Zambezi
13:40 Weird creatures with
Nick Baker: Blood squirting liz
ard 14:35 Weird creatures with
Nick Baker: Basking shark 15:30
Weird creatures with Nick Bak
er: Pink fairy armadillo 16:25
Weird creatures with Nick Bak
er: Croc from Mars 17:20
Weird creatures with Nick Bak
er: Star-nosed mole 18:15
Weird creatures with Nick Bak
er: Saggy-skinned frog 19:10
Dogs/Cats/Pets 101Shetland
Sheepdog, American Eskimo,
Bullmastiff, Great Pyrenees,
Basenji 20:05 Orangutan island:
Who rules? 20:30 Orangutan is
land: Many happy returns 21:00
Pit bulls and parolees: A fighting
chance 21:55 I'm alive: Battle
grounds 22:50 Untamed un
cut: Elephant shock 23:45 The
most extreme: Appendages
06:25 Roary the racing car
06:35 Dora the explorer 07:00
Chalkzone 07:25 Mr Bean the
animated series 07:50 Riens
planeet 08:15 Fanboy Chum
chum 08:40 The penguins of
Madagascar 09:00 SuperNick
09:15 Fairly odd parents 09:30
SuperNick 09:45 Spongebob
Squarepants 10:00 SuperNick
10:15 Victorious 10:40 Super
Nick 10:55 True Jackson 11:20
Ned's Declassified 11:45
League of super evil 12:10
Wayside 12:30 Johnny test
13:05 Fanboy Chum chum
13:50 Spongebob Squarepants
14:35 Rocket power 15:00 Ge-
ronimo Stilton 15:20 Max de
Leeuw 15:30 Mr Bean the ani
mated series 16:00 Ned's De
classified 16:50 Fairly odd pa
rents 17:35 The penguins of
Madagascar 18:20 True Jackson
18:45 Big time rush 19:10 iCar-
ly 19:35 Victorious 19:50 Ad
ventures of Jimmy Neutron
20:15 Spongebob Squarepants
20:35 League of super evil
21:00 Big time rush 21:25 Vic
torious 21:50 Romeo! 22:15
Journey of Allen Strange 22:40
Mr. Meaty 23:05 Kenan Kel
23:25 Zoey 101 23:50 iCarly
00:15 Big time rush
09:00 Your chart 10:00 10 X
10:50 TMF Hits 11:00 Top 25
13:00 TMF Superchart 15:00
Takeshi's castle 15:10 3rd Rock
from the sun 20:15 Chuck
21:05 Psych 22:00 Better off
Ted 22:30 Mr. Sunshine 23:00
Californication 23:35 Married
with children
11:40 Love for Sale 12:05 The
hills 17:05 The hills: Revealed
17:30 The hills: From the be
ginning 18:20 Moneymakers
18:45 MTV Was Here 19:10 My
super sweet worldclass 19:35
When I was 17 20:00 40 most
shocking celebrity divorces
20:50 Megadrive 21:15 Hard
times 21:40 The X-Effect 22:30
The challenge: Cutthroat 23:20
The Dudesons in America
23:40 Nitro circus
07:00 Télématin 08:00 Cana
dees nieuws 08:30 TTC - Toutes
Taxes Comprises 09:00 Flash
09:05 TiVi5monde 11:00 7
Jours sur la planète 11:30
Acoustic 12:00 Flash 12:05 A
table! 12:30 36,9 12:55 Coup
de pouce pour la planète 13:20
Quoi de neuf doc? 13:30 Bel
gisch nieuws 14:05 360 - GEO
15:00 ADN 15:45 Nouvo 16:00
Nieuws 16:25 Rugby - Top 14
18:05 Nieuws 18:30 Thalassa
20:30 Frans nieuws 20:55 Ral-
lye Aïcha des Gazelles du Maroc
21:00 Champs-Elysées 23:00
Nieuws 23:10 Zwitsers nieuws
23:35 Afrikaans nieuws 23:50
Cinémas
Eurosport
08:30 Snooker 11:30 Tennis
13:00 Snooker 16:45 Tennis
20:15 Snooker 22:00 Curling
07:30 News special 08:00
World report 08:15 CNN mar
ketplace Africa 08:30 News
special 09:00 World sport
09:30 Inside the Middle East
10:00 World view 10:30 Afri
can voices 11:00 Inside Africa
11:30 News special 12:00
World report 12:30 World
sport 13:00 Piers Morgan to
night 14:00 World report
14:30 Inside the Middle East
15:00 News special 15:30
World view 16:00 International
desk 16:30 African voices
17:00 News special 17:30
World sport 18:00 Talk Asia
18:30 Inside Africa 19:00 Inter
national desk 19:30 News spe
cial 20:00 World report 20:30
Inside the Middle East 21:00
Piers Morgan tonight 22:00
News special 23:00 Best of
BackStory 23:30 World sport