CZAV banen 139 KOCH VAN DEN HEUVEL A D V C^C A TEN TELEFONISTE/RECEPTIONISTE Basic Seed Assistant Medewerker onderhoud en toezicht tankstations miv Machinist Cleaner Operator O JobTrack.nl zaterdag 2 april 2011 is een advocatenkantoor, gevestigd te Princenhage, met een plezierige informele werksfeer waar thans 16 advocaten werkzaam zijn. Wij zoeken per 1 mei 2011 een ervaren die met twee collega's in wisselende samenstelling de bij die functie behorende werkzaamheden wil aanpakken. Werktijden: maandag en vrijdag van 08.00 uur tot 13.00 uur en donderdag van 14.00 uur tot 18.00 uur. Vereisten: - vriendelijke en duidelijke telefoonstem; - goede uitdrukkingsvaardigheid; - flexibiliteit, bereidheid om, indien nodig, op andere en/of meerdere uren te werken. De werkzaamheden bestaan onder meer uit: - telefoon- en faxverkeer; - verzorgen van de inkomende en uitgaande post; - verrichten van administratieve werkzaamheden. Sollicitaties binnen 8 dagen te richten aan Koch Van den Heuvel Advocaten t.a.v. Josine Wijffels Postbus 2005 4800 CA Breda (tel.: 076-5226470) Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. E-mail: wijffels@koch-heuvel.nl Website: www.koch-heuvel.nl SESVanderHave is een internationale wereldspeler in de suikerbietenzadenmarkt en zoekt voor haar vestiging in Rilland (NL) een (m/v) Als Basic Seed Assistant ben je verantwoordelijk voor de basiszaad producties in binnen- en buitenland. Daarnaast coördineer je de uitlevering van basiszaden naar de diverse interne en externe klanten, alsook de diverse kwaliteitscontroles. Op termijn zul je worden ingezet om technische support te geven in nieuw te ontwikkelen productie-gebieden voor commerciële zaadteelt. In deze functie zul je heel regelmatig in het buitenland verblijven. Je rapporteert aan de Production Manager. Uw Profiel: Bachelor opleiding, bij voorkeur HAS akkerbouw of tuinbouw Goede communicatieve vaardigheden (zowel mondeling als schriftelijk), overtuigingskracht en enthousiasme Teamspeler met flexibele instelling Beheersing van Nederlandse, Engelse en (bij voorkeur) Franse taal Kwaliteitsgericht Flexibel Enthousiast Georganiseerd Communicatief vaardig Zeer vlot kunnen werken met PC Ons Aanbod: Naast een grondige opleiding bieden wij je een uitdagende baan als Basic Seed Assistant met een flinke verantwoordelijkheid en veel ruimte voor eigen inbreng. Verder kom je terecht in een plezierig werkklimaat binnen een stabiele, internationale onderneming met voldoende groeikansen. Je kunt rekenen op prima arbeidsvoorwaarden. Contact: SESVANDERHAVEnv t a v. Ann VAN LOON - HR Manager ann.vanloon@sesvanderhave.com Meer informatie over deze functie? Marcel BRANDT Production Manager Tel. 0113 557 200 of Tel 06 51248375 SESVANDERHAVE van en voor boeren Tankstation Kruinlngen Door de aankomende prepensionering van één van onze medewerkers zoeken wij voor onze brandstoffenafdeling met ingang van 1 augustus 2011 een fulltime medewerker voor de functie van: Agrisneitank De CZAV heeft op dit moment 20 onbemande tankstations waarvan er 14 in eigen beheer zijn. Deze stations worden onder de eigen formulenaam Agrisneitank of OK geëxploiteerd. De stations worden vanuit ons centraal kantoor in Wemeldinge aan gestuurd en bevoorraad. Op dit kantoor zit ook de centrale administratie die onder andere op afstand de afrekenapparatuur beheert. Jouw werkzaamheden Als medewerker onderhoud en toezicht tankstations verzorg je het dagelijks en perio diek beheer van de gebouwen, de apparatuur en het terrein van de eigen tankstations en de apparatuur op de stations in beheer bij derden. Hierbij voer je gelijktijdig de inspectie uit van de aanwezige installaties en neem je de status mee in de planning van het periodiek onderhoud. Indien nodig voer je zelf kleine onderhoudswerkzaamheden uit aan de aanwezige installaties. Voor regulier en incidenteel onderhoud schakel je één van onze service leveranciers in. Vanuitje functie ben je eerste aanspreekpunt van storings- en calamiteitmeldingen binnen en buiten reguliere werktijden gedurende alle weekdagen. Je neemt meldingen aan van (buitenlandse) klanten of de alarmcentrale, beoordeelt de melding en zorgt voor het verhelpen van de storing of calamiteit. In het laatste geval dien je snel en adequaat te handelen. Verder verzorg je het actueel en' compleet houden van de benodigde aanwezige vergunningen en documenten op de tankstations. In deze functie heb je een grote mate van zelfstandigheid en werk je samen binnen een klein team. Jouw opleiding en ervaring De juiste kandidaat beschikt over een proactieve houding die vanuit een klantgerichte en kwaliteitsbewustzijne instelling Zijn werkzaamheden op een zelfstandige wijze invult binnen de gegeven richtlijnen. Voor een optimale invulling van deze functie verwachten wij van je datje beschikt over een MBO werk- en denkniveau met een passende opleiding (MBO niveau 3). Je hebt affiniteit met de techniek en afrekensystemen en gevoel voor een goede presentatie van een locatie. Verder ben je bereid om beschikbaar te zijn op alle weekdagen voor storings- en calamiteitmeldingen. De functie heeft een ambulante invulling binnen Zuidwest-Nederland. Voor een goede bereikbaarheid van de stations woon je binnen een afstand van 20 km van Wemeldinge. Meer informatie over de functie en de CZAV vind je op onze websites: www.czav.nl I www.agrisneltank.nl. Ons aanbod .Wij bieden je een zelfstandige en afwisselende functie bij een organisatie die sterk in de markt staat en die werkt aan een goed rendement voor de boer. De arbeidsvoor waarden zijn in overeenstemming met de functie. Belangstelling? Voor nadere inlichtingen kun je telefonisch contact opnemen met de heer Rob Augustijn (Hoofd Afdeling Brandstoffen), telefoon 06 10 92 89 30. Je kunt je sollicitatiebrief met c.v. voor 18 april 2011 opsturen aan: CZAV, Afdeling Per soneel en Organisatie, Postbus 402, 4460 AV GOES of per e-mail aan: P&0@CZAV.nl. De Coöperatieve Zuidelijke Aan- en Verkoopvereniging U.A) in Wemeldinge is dé agrarische coöperatie in Zuidwest-Nederland waarbij ruim 3000actieve agrarische ondernemers in de akker bouw, bloembollenteelt, veehouderij en fruitteelt zijn aangesloten: Vanaf onze start In 1929hebben wij een) grote betrokkenheid bij onze leden en staat het belang van het leveren von een meerwaarde voor bedrijfs- rèndement van de leden voorop. Om dit bereiken werken we binnen CZAV nauw samen om de positie van CZAV sterk te houden en te maken. Door de platte organisatie werken we met korte communicatielijnen en kunnen hierdoor snel inspe len op vragen en ontwikke lingen. Onze kernwaarden zijn: klantgerichtheid, kostprijs en kennis. De geconsolideerde omzet in het boekjaar 2010 bedroeg ruim 304 miljoen euro. in totaal werken er650mensen bij CZAV en de geconsoli deerde deelnemingen. Meer informatie over CZAV vind je op onze website: wwwuzav.nl. Martens B.V. is een dynamisch, klantgericht milieu- en logistiekgericht bedrijf dat industriële ondernemingen, overheden en de maritieme sector een passende oplossing biedt voor al hun problemen op het gebied van Milieu, Cleaning en Logistiek. Wegens snelle groei binnen ons bedrijf zijn wij op zoek naar: De functie: Deze functie bestaat uit het uitvoeren van diverse soorten industriële reinigingswerkzaamheden waarbij machines worden toegepast zoals hogedrukwagens en vacuümwagens. Hij bepaalt binnen de verstrekte opdracht zelf de werkuitvoering en geeft aanwijzingen aan de meewerkend hulpmachinist of medewerker die met de handmatige werkzaamheden in de opdracht is belast. Uw profiel Wij vragen iemand met de volgende eigenschappen: in het bezit van vereiste rijbewijzen en CCVB ("chauffeursdiploma") veiligheidscertificaat VCA^l hogedrukmachinist-certifïcaat strekt tot aanbeveling of de bereidheid om een opleiding hiervoor te volgen vacuümtechniek-certificaat strekt tot aanbeveling VLG-ADR flexibel zelfstandig werkend en gedreven De functie: Deze functie bestaat uit het uitvoeren van (reinigings)opdrachten van diverse soort waarbij er sprake is van losmaken, verzamelen en verwijderen van vaste- en vloeistoffen. De werkzaamheden variëren van zuiver handmatig werk tot werk met eenvoudige machines. Uw profiel: Wij vragen iemand met de volgende eigenschappen: veiligheidscertificaat VCA-1 flexibel zelfstandig werkend en gedreven De functie: In deze functie bent u verantwoordelijk voor het op correcte wijze aannemen en verwerken van afvalstoffen en voor een correcte procesvoering conform voorschriften. U bent belast met het lossen van de vaar- en voertuigen in overleg en/of samenwerking met schippers en chauffeurs. U verzorgt de administratie van de verwerkingsprocessen conform Acceptatie en Verwerkingsbeleid en Administratieve Organisatie en Interne Controle. U verricht bij processtoring de eerste storingsanalyse, assisteert bij of verricht onderhoudwerkzaamheden. U bewaakt de grondstoffen voor de procesinstallaties en bent mede verantwoordelijk voor alle verwerkingsprocessen. Uw profiel: In bezit van MBO diploma met aanvullende cursus procestechniek. stressbestendig en flexibel. bereid om in 3-ploegendienst te werken Ons aanbod: Voor de vacatures geldt dat wij een passend salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden bieden. Voor meerdere vacatures verwijzen wij naar onze website www.martenscleaning.nl Informatie en sollicitatie U kunt uw schriftelijke reactie binnen twee weken naar onderstaand adres versturen, t.a.v. dhr. S. Hendrickx Martens Havenontvangstinstallatie B.V. Spanjeweg 2 (Havennummer 8614) 4455 TW Nieuwdorp Tel. 0113-672210 E-mail. info@martenscleaning.nl www.martenscleaning.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 117