Kom vooreen vaste baan bij Agristo naar de op 8*9 april! Collega's die fluitend naar hun werk gaan, daar werk ik uoor! Neem het voortouw. Als (Assistent-)Filiaalmanager 38 banen zaterdag 2 april 2011 OJ°bTrack.nl Pen Jaarproductie van 240.000 ton aardappelproducten, ISO kenmerken van Agristo, dé specialist in voorgebakken en Smaakt dat naar meer? San ben jij misschien wei een van de 25 nieuwe vaste 15:00 tot20:00 uur of op 9 april van 10:00 tot 15:00 uur naar de baan-proef-dagen in onze vestiging in Tilburg. Agristo is op zoek naar: Pioegchef Inpakchef Technisch inpakoperator Heftruckchauffeur inpak Logistiek 2-pioegen: Heftruckchauffeur Kwaliteit 5-pioegen en dagdienst: Kwaliteitscontroleur Techniek 5-pioegen en dagdienst: Allround onderhouds monteur AgristofV/Heieinde 1 NL-5047SXTilburg Nederland Bij Lidl willen we altijd de beste zijn, De beste service, de beste producten, de beste winkel en de beste prijs natuurlijk. Daar werken we, als Europa's grootste discounter, elke dag keihard aan. Met 8.000 medewerkers in Nederland. En daar zijn we trots op! Daar gebeurt het, de winkel. Dé plek waar jij verschillende ballen in de lucht houdt en zelf ook de handen uit de mouwen steekt. Zo is het jouw taak om ervoor te zorgen dat de winkel er perfect uitziet. Zorg je dat alles aan de kassa's vlot verloopt, er voldoende wisselgeld is en de kas opgemaakt wordt. En zie je er op toe dat de bevoorrading zo verloopt dat alle schappen op tijd aangevuld kunnen worden. Wat er zo uitdagend aan je baan is? Dat is het feit dat je door zelf het goede voorbeeld te geven je team inspireert. En dat je elke dag het resultaat van jullie teamwork in prima cijfers en tevreden gezichten terugziet! Kijk voor de volledige omschrijving op www.werkenbijlidl.nl of solliciteer direct via werken@lidl.nl. We kijken uit naar jouw sollicitatie! L DL

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 116