TAN DARTS ASSISTENTES doktersassistent(e) ->r randstad 36 banen ...Ben jij degene die ons team komt versterken? WERK VOORBEREIDER (M/V) zaterdag 2 april 2011 Qi JobTrack.nl Made with professional pride Lamb Weston Meijer v.o.f. is een joint-venture, ontstaan in 1994, die de krachten van de Amerikaanse aardappelverwerker Lamb Weston Inc. en de Nederlandse aardappelspecialist Meijer bundelt. Met ruim Tioo medewerkers is Lamb Weston Meijer een dynamisch en snelgroeiend bedrijf met vestigingen in Kruiningen, Oosterbierum, Bergen op Zoom, Wisbech (UK), Hollabrun en Wenen (Oostenrijk). Ons doel is dé leverancier te zijn van diepgevroren aardappelproducten. Wij staan voor innovatie, zelfontwikkelde technologieën, service en kwaliteit. Ter versterking van onze Technische Dienst, vestiging Kruiningen, die bestaat uit ruim 50 medewerkers, zijn wij op zoek naar een: De functie Als Werkvoorbereider ben je verantwoordelijk voor het voorbereiden en plannen van de (preventieve) werkzaamheden van de mechanische afdeling. Hiertoe vraag je o.a. offertes aan, stem je onderling af met de leidinggevenden binnen de technische dienst en de productie en ben je actief bezig met het bewaken van de materiaal standaarden. Ook het evalueren van de uitgevoerde werkzaamheden behoort tot je taken. Je werkt in dagdienst en volgens rooster heb je één week per vier weken consignatiedienst. De persoon Voor deze functie gaan onze gedachten uit naar een kandidaat met een afgeronde technische opleiding (MBO) en relevante werkervaring in de werkvoorbereiding/planning. Je hebt ruime kennis van en ervaring met diverse computersystemen. Bij voorkeur heb je kennis van industriële installaties en je bent in staat zowel zelfstandig als in teamverband te werken. Je hebt een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Solliciteren? Wij vragen veel, maar we hebben dan ook veel te bieden: een zelfstandige en uitdagende baan, bij een groeiend bedrijf met toekomstmogelijkheden en een prima pakket arbeidsvoorwaarden. Als je geïnteresseerd bent, verwachten we jouw sollicitatiebrief binnen 10 dagen. Deze kun je richten aan: Lamb Weston Meijer v.o.f., t.a.v. afdeling plant HR, Postbus 17, 4416 ZG Kruiningen of per e-mail aan: petraklappe@lambweston-nl.com. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld www.lam bwesto n.com Per direct gezocht: Wij zoeken per direct, fulltime en parttime tandartsassistentes voor een moderne tandartspraktijk te Vlissingen. Opleiding en ervaring heeft de voorkeur maar is geen pré. Werktijden in overleg. Je gaat samen werken in een team met 5 tandartsen, een preventieassistente en 7 assistentes. Gevraagd wordt een enthousiaste en flexibele werkinstelling waarin de zorg voor de patiënt centraal staat. Hou je van een uitdaging en vind je het leuk om met mensen te werken? Stuur dan je CV en sollicitatiebrief naar: CENTRUM VOOR TANDHEELKUNDE WALCHEREN Gerbrandystraat 176, 4384 NM Vlissingen Huisartsenpraktijk van Tol te Veere is per 1 mei op zoek naar een Enthousiast en gediplomeerd voor 20u/week met op termijn uitgroei tot 30u/week De kandidaat beschikt over: Een afgeronde mbo/hbo opleiding Het vermogen tot samenwerken in een team Accuratesse Bij voorkeur ervaring in een apotheekhoudende huisartsenpraktijk Servicegerichtheid en verantwoordelijkheidsgevoel Flexibiliteit en gevoel voor humor Wij bieden: Een leuke en afwisselende baan De mogelijkheid om je verder te bekwamen /na te scholen Een enthousiast team Goede secundaire arbeidsvoorwaarden Salariëring conform CAO huisartsenzorg Spreekt dit je aan stuur dan voor 7 april a.s een sollicitatiebrief met C.V. naar assistenteveere@zeelandnet.nl of per post naar: Huisartsenpraktijk van Tol, Markt 36, 4351 AH te Veere o.v.v. vacature doktersassistent(e). zoek jij een baan als chauffeur? kom 9 april naar de open dag van Randstad Transport Randstad Transport heeft veel vacatures voor vracht- wagen- en buschauffeurs. Daarom organiseren wij op zaterdag 9 april een open dag. wij zoeken... gekwalificeerde chauffeurs in bezit van rijbewijs C(E) en/of D en CCV-b/vakbekwaamheid die van aanpakken weten. Zelfstandig, stressbestendig, klantvriendelijk en met een vriendelijke instelling. wij bieden... keuze uit veel vacatures in goederen- en personenvervoer. Mooi werk bij vervoerders in de regio tegen het salaris van de branche. kom langs op zaterdag 9 april tussen 10 en 14 uur voor ons uitgebreide banenaanbod. Schrijf je in en maak kans op een kaartje voor het Truckstar Festival! Uitzenden Detacheren J Professionals j Search Selection HR Solutions Inhouse Services Randstad Transport Burg. v. Hasseltstraat 52a 4611 BH Bergen op Zoom (076) 596 93 00 Randstad Transport Kloosterplein 7 4811 GN Breda (076) 596 93 00 Randstad Transport Schouwburgring 2 5038 TL Tilburg (076) 596 93 00 kijk voor actuele vacatures op www.randstad.nl/ chauffeur Docent Duits, bij voorkeur 1e graads bevoegd, ca. 18 lesuren Docent Natuurkunde/Scheikunde bij voorkeur 1° graads bevoegd ca. 20 lesuren Docent Natuurkunde/Scheikunde ca. 18 lesuren wegens zwangerschapsverlof, 2e graads bevoegd Docent Wiskunde, 2e graads bevoegd ca. 15 lesuren Docent Economie, bij voorkeur 1e graads bevoegd ca. 30 lesuren Een combinatie van vakken is mogelijk. (Hoofd)Conciërge, (schaal 4 5; max. 2302,-) ca. 1,5 fte Met ingang van 9 mei 2011 Docent LO, wegens zwangerschapsverlof, 1e graads bevoegd ca. 25 lesuren Wij zijn ook op zoek naar docenten voor onze 'vrijwilligerspoule', voor meer informatie zie onze website. U dient uw sollicitatiebrief voor 17 april 2011 te richten aan de rector-bestuurder, de heer H.J. van Arenthals, bij voorkeur via e-mail sgm@scheldemondcollege.nl. Voor inlichtingen over de docentenfuncties en de vrijwilligerspoule kunt u terecht bij de plaatsvervangend rector, de heer E.J.A. Fagg, tel. 0118-486894. Voor inlichtingen over de functie (Hoofd)Conciërge kunt u terecht bij het hoofd bedrijfsvoering, de heer A. Mondeel, tel. 0118-486899. Meer informatie over de school en de vacatures? Kijk op www.scheldemondcollege.nl. doe watjï Het Scheldemond College in Vlissingen, een school voor VWO (gymnasium - atheneum), HAVO, MAVO en VMBO (inclusief LWOO) heeft in het nieuwe schooljaar de volgende vacatures (M/V): Scheldemond College Tel. 0118-479400 Weyevlietplein 7-13 4385 CH Vlissingen www.scheldemondcollege.nl Postbus 69 4380 AB Vlissingen info@scheldemondcollege.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 114