Y E RB To mm Your last stop before the top Q twee leden voor de Raad van Toe Qi JobTrack.nl banen 35 Moerstee glasspecialist Medewerker Magazijn Werkplaats Slijperij Machinist m/v m/v V€OUA Archipel Ik Scholen zaterdag 2 april 2011 Moerstee Glasspecialist BV is een toonaangevend bed rijf op het gebied van glas, glasbewerking en hardglas. Door het continue groeiproces waar het bedrijf zich in bevind, zoeken we op korte termijn: Nauwkeurig en zelfstandig Gemotiveerd en handig met de handen Rijbewijs B Géén 9 tot 5 mentaliteit! MBO - HBO werk- en denkniveau. Belangstelling? Mail je briefen CV naar heleen@moerstee.nl of stuur je brief en CV binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad naar: Moerstee Glasspecialist BV t.a.v. Mw H. Oele, Kloosterweg 18 4421 PV Kapelle CTIlil Ijkl Onze opdrachtgever Eastman Chemical Company is een succesvol, beursgenoteerd en internationaal mmmm K hmollis opererend chemieconcern uit 1920 met het hoofdkantoor in de Verenigde Staten. Zij neemt met ruim 10.000 medewerkers wereldwijd een toppositie in binnen de chemische industrie. In Middelburg vindt met ruim 240 enthousiaste en vak bekwame medewerkers de productie van hoogwaardige harsproducten plaats, een grondstof voor kleefstoffen, verf, voedings- en genotmiddelen en cosmetica. Wegens succesvolle groei en uitbreiding van activiteiten doen zich thans de volgende vacante posities voor: OPERATIONS MANAGER Zeer goede prim. sec. arbeidsvoorw. - Middelburg In deze veelzijdige en uitdagende functie draagt u de verantwoordelijkheid voor de realisatie van productiedoelstellingen van de kunstharsfabriek. Natuurlijk neemt u daar zaken als HSE, kwaliteit, kosten en personele aangelegenheden in mee. U geeft leiding aan de teamleiders van de 5-ploegendienst en het stafpersoneel. In totaal betreft het zo'n 50-tal professionele medewerkers. U levert een effectieve bijdrage aan het onderzoeken en doorvoeren van verbeteringen met betrekking tot uw afdeling en de processen, in nauw overleg met andere disciplines. U stelt afdelingsjaarplannen op met heldere afdelings doelen en specificeert productie hoeveelheden en bijbehorende investeringen/kosten. U rapporteert aan de Manufacturing Manager. Profiel: u beschikt over een afgeronde HTS/TU-opleiding, chemische technologie of vergelijkbaar met een aantal jaren (productie) managementervaring. Liefst opgedaan binnen de chemische/procesindustrie. U bent daad krachtig, een uitgesproken peoplemanager en resul taatgericht. Uiteraard ook pragmatisch, initiatiefrijk en een doorzetter. Beheersing van Engelse taal. Consultant(Eindhouen): Guido Klaassen, mobiel: 06 - 55 38 40 24 Vacaturenummer: 4729700 Reageren/informatie? Kijk op www.yer.nl en zoel op vacaturenummer. Of neem contact op met Guido Klaassen. HSES MANAGER Zeer goede prim. 8c sec. arbeidsvoorw. - Middelburg In deze brede rol met zitting in het managementteam heeft u de leiding over alle Health, Safety, Environment 8c Security (HSES) zaken. Hiertoe stuurt u een 8-tal professionele medewerkers aan. U richt zich primair op het vakkundig toezien met betrekking tot de imple mentatie en uitvoering van de diverse wet- en regel gevingen. U volgt nieuwe ontwikkelingen op de voet, schat de consequenties in en vertaalt deze zonodig naar organisatorische maatregelen. U drijft het veiligheids bewustzijn en bekleedt een representatieve rol naar de directe omgeving en naar verschillende overheids instanties. U rapporteert in functioneel opzicht aan de EMEA HSES Manager en geografisch aan de Site Manager. Profiel: afgeronde HTS/TU-opleiding; bijvoor beeld chemische technologie en een HVK opleiding, of bereidheid deze te volgen. Aangevuld met een aantal jaren relevante werkervaring. U heeft een hoge mate van verantwoordelijkheidsgevoel, bent betrokken en beschikt over doorzettingsvermogen. Communicatief sterk; zowel mondeling als schriftelijk en tevens Engels taalvaardig. Gezien de aard van de werkzaamheden zijn gevoel voor diplomatie en tact eveneens vereisten. Consultant (Eindhouen): Guido Klaassen, mobiel: 06 - 55 38 40 24 Vacaturenummer: 4729600 Veolia Transport Nederland is actief op de Nederlandse markt van personenvervoer. De activiteiten omvatten stadsvervoer en streekvervoer per bus, trein, taxidiensten en de veerdienst Vlissingen-Breskens. Veolia Transport is actief in Zeeland, Brabant, Haaglanden en Limburg. Voor de veerdienst Vlissingen-Breskens zoeken wij een: (32-36 per week) De functie: Ais machinist valt u hiërarchisch onder de Coördinator Technische Dienst (CTD). Tijdens de uitoefening van uw dagelijkse werkzaamheden, ontvangt u functioneel en operationeel leiding van de schipper. U bent werk zaam in een vaste ploeg, bestaande uit schipper, stuurman, matroos en machinist. In de functie van machinist bent u verantwoordelijk voor het opstarten en in bedrijf houden van de technische installaties op het bedrijf zijnde SWATH schip. Problemen hierbij lost u zoveel mogelijk zelf op. Het reguliere onderhoud wordt volgens planning mede door u verzorgd. Opvallende/ kenmerkende storingen en reparaties meldt u aan de CTD. U bent mede verantwoordelijk voor het voorraad beheer van technisch materiaal. U zorgt voor een juiste toepassing, conform de geldende voorschriften, ten aanzien van de werking en bediening van veiligheids- en hijs middelen in de technische ruimtes, draagt, in samenwerking met de ploeg, zorg voor het bunkeren van brandstoffen, smeermiddelen en watervoorraad. U verleent in voorkomende gevallen assistentie aan collega's var) uw ploeg. Wij vragen: U beschikt over minimaal opleiding Machinist A GHV of gelijkwaardig. r:S sVs H 5 S Verder is de afgeronde opleiding brandbestrijding en de technische module zoute veren (indien andere opleiding dan machinist A GHV) een vereiste.In deze functie verwachten wij van u een zelfstandige, flexibele en creatieve werkhouding. Wij bieden: De functie is ingedeeld in loonschaal 6 van de CAO Veolia Transport Fast Ferries. Er zal gestart worden met een jaarcontract, met mogelijkheid voor plaatsing in een vast dienstverband na gebleken geschiktheid. U zult werkzaam zijn in een rooster waarbij inzet op weekend- en feest dagen van toepassing is. Informatie en sollicitatie: Voor eventuele nadere informatie over de functie kunt u contact opnemen met Wim Dijkgraaf, tel. 088 0761134 of per e-mail: wim,dijkgraaf@veölia-transport. nl. Uw sollicitatiebrief, voorzien van afschriften van diploma's, kunt u richten aan: Veolia Transport Fast Ferries t.a.v. Wim Dijkgraaf Westerhavenweg 2a 4382 NM Vlissingen Zie ook: www.veolia-transport.nl Archipel Scholen op Walcheren is een ambitieuze en dynamische organisatie voor openbaar primair onder wijs. Op 22 locaties In Middelburg, Veere en Vlissingen werken driehonderd gemotiveerde medewerkers aan 'eersteklas basisonderwijs' voor hun drieduizend leer lingen. Binnen de organisatie Is voor de scholen veel ruimte voor eigenheid, onderwijs kundige invulling en inbreng van ouders. De komende jaren wil Archipel Scholen de kwaliteit van haar onderwijs borgen in de context van het teruglopend aantal kinderen in de basisschoolleeftijd Ih Zeeland. Het beleid is kindgericht, toekomstgericht, resultaatgericht en maatschappijgericht. Archi pel Scholen heeft een bovenschools bestuur dat bestaat uit een directeur/bestuurder en werkt toe naar een statutaire afronding van het Raad van Toezicht-model. in verband met statutair aftreden van één van de leden en uitbreiding is de Raad van Toezicht op zoek naar: met kennis en ervaring in de onderwijssector, dan wel kennis en ervaring op financieel- administratief terrein. Uit gesprekken met kandidaten moet blijken dat zij als toezichthouder toegevoegde waarde kunnen leveren aan de ontwikkeling en strategie van Archipel Scholen en dat zij beschikken over de volgende algemene kwaliteiten: strategisch inzicht, helicopterview; kritisch-analytisch oordeelsvermogen om de onderwijsinstelling en haar successen en risico's goed te kunnen beoordelen; gevoel voor verantwoording naar de belanghebbenden (leerlingen, ouders, leerkrachten) en haar ketenpartners; bestuurlijke en/of toezichthoudende ervaring; bij voorkeur woonachtig op Walcheren. Voor meer informatie kunt u de website www.archipelscholen.nl raadplegen en/of bellen met de voorzitter van de Raad van Toezicht, de heer drs. P.H.A. (Peter) Brakman. Telefoon: 06-51 31 76 64/0118-61 44 19. Ook kunt u een informatiepakket aanvragen bij Archipel Scholen: m.kunst@archipelscholen.nl. Wanneer u interesse heeft in deze boeiende en maatschappelijk relevante functie, stuur dan uw reactie vergezeld van uw motivatie en cv per e-mail vóór 16 april naar m.kunst@archipelscholen.nl. Gesprekken met kandidaten vinden plaats op maandag 9 mei 2011. TRANSPORT Eersteklas basisonderwijs www.archipelscholen.ni j info@archipelscholen.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 113