KOLB .ASK ROMEIN Aankomend Manager Operations Mercuri Urval Projectleider staal m/v Assistent montageleider m/v js 34 banen zaterdag 2 april 2011 O JobTrack.nl ar IKO Insulations B. V., onderdeel van de internationale IKO-groep, is een nieuwe fabriek n s U I 31 0 n S waar p'R-,S0'af'eP'afen geproduceerd worden en is gevestigd op Industrieterrein Moerdijk. De IKO- groep is een snelgroeiend familiebedrijf dat wereldwijd marktleider is in de productie en distributie van dakbedekkings- en isolatiematerialen met vestigingen in Canada, Amerika en Europa. Door de sterke groei zoeken wij versterking van ons team en zijn wij per direct op zoek naar gemotiveerde: Procesoperators Werkzaamheden: Het bedienen en optimaliseren van het productieproces Verhelpen van storingen, aandragen en uitvoeren preventieve maatregelen Een kritisch oog voor de kwaliteit en indien nodig tijdig uitvoeren van corrigerende maatregelen Op dit moment 2-ploegensysteem en verwachting op korte termijn overgang naar 3-ploegensysteem Functievereisten: Opleiding VMBO technische richting, Vapro A of B Goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift Geen negen-tot-vijf mentaliteit Een betrouwbare teamspeler Een proactieve instelling en "hands-on" mentaliteit Vertrouwd met geautomatiseerde procesbesturingen Allround Onderhoudsmonteur Werkzaamheden: Je bent verantwoordelijk voor het verhelpen van storingen en het uitvoeren van (preventief) onderhoud aan een ultra moderne productielijn Je verricht revisie- en modificatie werkzaamheden, alsook het zelfstandig implementeren van nieuwe projecten Functievereisten: Afgeronde technische opleiding en minimaal MBO werk en denkniveau, voorkeur Wtb Kennis van besturingstechniek is een absolute pre Goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift Geen negen-tot-vijf mentaliteit en een proactieve instelling Minimaal 3 jaar ervaring in een vergelijkbare functie Voor beide functies geldt dat je deel uit maakt van een multifunctioneel productieteam. Arbeidsvoorwaarden en salariëring zijn afgestemd op de functie. Uw schriftelijke reactie voorzien van motivatie en Curriculum Vitae kunt u binnen 14 dagen richten aan: IKO Insulations B.V. T.a.v. Jolanda van Kaam Postbus 45, 4780 AA Moerdijk Wielewaalweg 3, 4791 PD Klundert Of mailen naar: vacatures@iko.eu Voor meer informatie kunt u contact opnemen met: Dhr. R. Bastiaensen tel: 0168-331401 Kolb Nederland B.V., met ruim 70 medewerkers, onderdeel van de Zwitserse Kolb groep en gevestigd op het industrieterrein Moerdijk in Noord-Brabant, is een volcontinu chemiebedrijf met als specialisme de productie en distributie van grondstoffen voor was- en reinigingsmiddelen, cosmetica en voedingsmiddelen industrie. Afnemers zijn grote fabrikanten van deze producten, in onder meer geheel West-Europa. De onderneming is ISO 9001-14001 en GMP+ gecertificeerd en voldoet aan de hoogste in Europa geldende veiligheids- en milieueisen. In de afgelopen twee jaar is de positie in de markt sterk verbeterd waardoor de organisatie het productievolume fors heeft uitgebreid. Om verdere toename van het productievolume en het verbeteren en optimaliseren van de interne processen plaats te laten vinden zijn wij op zoek naar een (m/v) met passie voor productie, logistiek en chemie Uitdaging Je bent verantwoordelijk voor het gehele productieproces en stuurt, in samen spraak met de Manager Operations, vijf ploegen aan. Je bevordert de communicatie en coördinatie tussen de ploegen onderling en de overige afdelingen van de organisatie. Daar naast initieer je projecten die leiden tot optimalisatie van het productieproces en de interne logistiek. Hierbij stuur je op vastgestelde doelen en kritische procesindicatoren. Je zet begrip pen zoals "lean management" en "just in time" om naar geaccepteerde doelstellingen. Vanuit je functie werkje nauw samen met de Proces Engineer en de Supervisor Technische Dienst. Daarnaast spar je met de Site Controller en rapporteer je aan de Manager Operations. Profiel Je hebt een afgeronde technische hbo-opleiding. Verder heb je enige jaren leiding gevende ervaring in de chemische procesindustrie. Daarbij heb je aantoonbare projectmatige ervaring opgedaan in het optimaliseren en realiseren van interne logistieke processen. Je bent vertrouwd met ERP-systemen. Je bent een goede organisator die prioriteiten helder stelt en bent in staat op een coachende manier aan te sturen. Verder heb je natuurlijk over wicht en bent communicatief sterk. Kennis van de Duitse taal is een pre. Kolb biedt De uitdaging om te werken bij een ambitieuze en groeiende organisatie. Een functie die je in de volle breedte van de organisatie uitoefent waarbij je met name een stempel drukt op het productie proces. Je kunt, bij gebleken geschiktheid, op termijn doorgroeien naar de functie van Manager Operations. Kolb biedt een prettige sfeer en goede persoonlijke ontwikkelingsmogelijkheden. Toe aan een 2e of 3e stap in je carrière? Reageer dan via www.mercuriurval.nl. Je vindt de vacature met ref.nr. 04772 of via de zoekterm 'Kolb'. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Carmen Adams, recruiter Mercuri Urval, via 033 - 45014 08. Zie ook www.kolb.ch. Te!.: 010-2066165 rotferdam.dwsgdeenxu www.deen.eu RUMMREM- AfWHBt AMH'DENHAAG Projectleider Bouw (Betonrenovatie) (55.000 - 62.000) Onze relatie is een middelgrote bouwonderneming actief in restauratie, reno vatie en unieke nieuwbouwprojecten met een omzet van ca. 35 miljoen. Het onderdeel betonrenovatie heeft een focus op betonrestauraties en herstel van natuursteen en metselwerk aan monumentale gebouwen. Ter uitbreiding van de omzet van de reparatieprojecten naar 5 - 6 miljoen komen wij graag in contact met een projectleider uit de betonrenovatie, onderhoud- en serv- icetak van de aannemerij of uit de nieuwbouw. Aansturen van projecten en bent operationeel eindverantwoordelijk voor de operationele betonreparatie werkzaamheden, indirect leiding aan circa 25 medewerkers, direct aan 2 uit voerders en 1 werkvoorbereider/planner. Samenwerken met de accountma nager, die de werken binnenhaalt. U rapporteert direct aan de bedrijfsleider, die u tijdens afwezigheid vervangt. Het is van belang dat u het geduld heeft om zich te ontwikkelen tot deskundige. Hiervoor is een sterke interesse in het ambachtelijke karakter van de omgeving van belang. Bouwkundige opleiding op HBO niveau, ervaring als Projectleider, bij voorkeur in de betonrenovatie, bouw (bij een kleine aannemer) of uit het onderhoud beheer. U moet de ambitie hebben om uw leiderschapskwaliteiten te combineren met het willen leren van (beton)restauratietechnieken. Beheersing van MS Office-pakketten zoals Word en Excel. Geïnteresseerd? F.P. Hazelzet, vacaturenr. 007531, Rotterdam.dws@deen.eu. (Projectadviseur) Dak Gevelsystemen (55.000 - 65.000) Onze opdrachtgever is een toonaangevende specialist in metalen dak- en gevelsystemen. U bent verantwoordelijk samen met de afdeling calculatie en de afdeling productie (voor een van de 3 businessunits van de organisatie) voor het binnenhalen van opdrachten (voor 80% bij vaste relaties en aanvra gen uit de markt) en uitvoering van de dak- en gevelprojecten in Nederland. U ziet kansen en mogelijkheden, denkt buiten de gebaande kaders en staat open voor de input van de werkvloer/praktijk. Het belangrijkste is dat er in eer ste instantie goed meegedacht wordt met de klant opdat er een nauwsluitend aanbod gedaan kan worden. Zelf opstellen van calculaties en controle van calculaties en offertes van de binnendienst. Goede communicatie met de afd. productie. Opl. HBO- niveau Bouwkunde (MTS) of HTS. Indien u niet direct ervaring heeft in de bouw, maar wel een MTS of HTS Bouwkundeopleiding en een eigen huis heeft gebouwd, d.w.z. een goed technisch inzicht heeft van bevestigingstechnieken dan is dit voldoende en wordt u intern verder opge leid. Auto van de zaak. Geïnteresseerd? F.P. Hazelzet, vacaturenr. 005594, Rotterdam.dws@deen.eu. ASK Romein gaat als gerenommeerde staal- en totaalbouwer geen uitdaging uit de weg. Wij gaan graag op zoek naar nieuwe, ambitieuze projecten en bedienen dan ook een breed marktsegment. Vanuit onze vestigingen in Roosendaal, Vlissingen en Malle (B) werken we aan diverse projecten in de transport en logistiek, sport en recreatie, utiliteitsbouw, industrie, parkings en offshore. Voor onze vestiging in Roosendaal zijn wij op zoek naar: na af».- Functie Als projectleider bent u verantwoordelijk voor het projectmanagement in de ruimste zin van het woord. U rapporteert rechtstreeks aan de directeur van de divisie Staalbouw. Behalve projectorganisatie en projectplanning regelt u ook de projectinkoop en de financiële opvolging. U wordt in uw werkzaamheden ondersteund door de afdeling werkvoorbereiding. Een goed ontwikkeld commercieel gevoel, technische affiniteit en communicatieve vaardigheden zijn een must. De bereidbaarheid om in het buitenland te werken is een pré; enige jaren ervaring een must. Uw profiel Voor deze functie zijn wij op zoek naar een projectleider met meerdere jaren ervaring in een vergelijkbare functie in de staalbouwconstructie. U heeft een HBO werk- en denkniveau. Daarnaast bent u accuraat, zelfstandig, creatief, doelgericht en beschikt u over de nodige overtuigingskracht. Ook zijn wij op zoek naar een: Functie De assistent montageleider is verantwoordelijk voor het montageproces, het monteren van stalen constructies, beplating op locatie en het aansturen van de montagemedewerkers. Technische affiniteit en communicatieve vaardigheden zijn een must. De bereidheid om in het buitenland te werken is een pré; enige jaren ervaring gewenst. Uw profiel Voor deze functie zijn wij op zoek naar een assistent montageleider met meerdere jaren ervaring in een vergelijkbare functie. U heeft MBO werk- en denkniveau. Daarnaast bent u zelfstandig, creatief, doelgericht en beschikt u over de nodige overtuigingskracht. Heeft u interesse? Stuur dan uw curriculum vitae naar Sylvia Springer, Postbus 1013, 4700 BA Roosendaal. E-mailen heeft onze voorkeur: s.springer@ask-romein.com. Voor meer informatie kunt u bellen met telefoonnummer 0165 750 300.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 112