PZC PZC Meer vacatures? Ga naar JobTrack.nl Zuid-Nederland Antwerpen Cruise SKRAS.r Nederlands gesproken jeugdfilms Mooie dvd's voor de allerkleinsten 28 voor de lezers van deze krant! liÜ£! waarom zou je meer betalen pzc.nl/webwinkel ed.nl/webwinkel woensdag 30 maart 2011 8-daagse riviercruise met het MS Allegro***+ incl. ontbijt en diner! Unieke voorjaarsaanbieding! Vaart u ook mee met deze cruise over de Nederlandse en Belgische wateren? Juist vanaf het water zult u aangenaam verrast worden door het uitzicht op onder meer de oude vestingstad Willemstad en historische Hanzesteden als Zutphen en Kampen. Ook staan de Vlaamse steden op het programma. Zo brengen we een bezoek aan Antwerpen en de winkelstad Hasselt. Een veelzijdige twee- landencruise met een heerlijke combinatie van cultuur, natuur en ontspanning aan boord van het gezellige MS Allegro! U boekt deze 8-daagse riviercruise, met vertrek uit Lelystad, al vanaf slechts 489 per persoon. Hierbij zijn verblijf en alle maaltijden aan boord inbegrepen. En wanneer u, als lezer van deze krant, vóór 29 maart 2011 met de actiecode WEG40006 boekt, krijgt u nog eens 50 korting bij 2 personen! PRACHTIG VAARPROGRAMMA Dag 1: u reist op eigen gelegenheid naar de Bataviahaven in Lelystad voor de inscheping. De haven is uitstekend te bereiken met de auto en openbaar vervoer. Na de middag varen we naar onze hoofdstad Amsterdam. Dag 2: we bezoeken vandaag het vestingstadje Willemstad. Deze stad heeft een binnenhaven met tal van gezellige cafeetjes en restaurants. Dag 3: we zetten koers naar België en bereiken Antwerpen. Deze gezel lige stad heeft prachtige historische gebouwen en bijzondere musea. Dag 4: vroeg in de ochtend verlaten we Antwerpen en varen we naar win kelstad Hasselt met vele warenhuizen en winkeltjes. Dag 5: we varen over de Maas naar Maastricht met de Basiliek van Sint Servaas en het Vrijthof. Dag 6: na een stop in Cuyk zetten we koers naar Nijmegen, dat een gezellig oud centrum heeft en de beroemde Waalbrug. Dag 7: vandaag staan de Hanzesteden Zutphen en Kampen op het program ma. Hier vindt u talloze monumentale panden en fraaie pleintjes. Dag 8: ontscheping in Lelystad. MS Allegro***+ Dit comfortabele riviercruiseschip is recentelijk geheel gemoderniseerd (2011) en beschikt o.a. over een bar, lounge, restaurant, zonnedek met (lig)- stoelen en personenlift. Uniekaan boord is de wellness beautysalon, waar een professionele therapeut en een verzor gingsteam voor u klaar staan! VERTREKDATUM LR 32.438 23 april 2011 8 dagen normaal v.a.£489~ nu v.a. 464 Prijzen zijn p.p., o.b.v. 2-persoonshut bene- dendek. Inclusief: 7 nachten verblijf aan boord van het MS Allegro, ontbijt, lunch en diner, beschreven vaarprogramma, Nederlandssprekende reisbegeleiding aan boord en 1 keer live-muziek. Exclusief: niet genoemde maaltijden en drankjes, fooien, excursies, entreegelden, reis- en annuleringsverzekering, reserve- ringskosten 17,50 per boeking (verplicht) en bijdrage Calamiteitenfonds 2,50 per boeking van max. 9 personen. Voor meer informatie en boekingen: Typ in uw internetbrowser www.kras.nl/LR32438 Kies uw vertrekdatumklik hierop, bekijk de prijsbereke ning, ga naar BOEK NU en voer de actiecode WEG40006 in bij stap 1 'Uw Vakantie' van het boékingsproces. qgyp Of bel met: 0900 - 9697 (15 cpm), o.v.v. reisnummer LR 32.438 en actiecode WEG40006 SCiR WEBWINKEL 3 dvd-box Wie kent deze films niet? 3 prachtige jeugdfilms verzameld in deze box: - Heidi - Pinokkio - Het grote Rin Tin Tin avontuur Nederlands gesproken, totale speelduur ruim 6 uur. Adviesprijs 19,95 Lezersprijs 9,95* exclusief 2,95 verzendkosten. categorie DVD's en games «TH jobTrack.nl 't Betere werk! #WEBWINKEL categorie dvd's en games Woezel Pip in de Tovertuin Woezel en Pip gaan voor de eerste keer op avontuur in het theater. In deze prachtige box de unieke combinatie van: een boek in de vorm van een tekenverhaal een cd met daarop een ouderwets hoorspel (Chantal Janzen, Willeke Alberti, Katja Schuurman) én een dvd met het theaterstuk met Bettina Holwerda. Naar de oorspronkelijke verhalen van Guusje Nederhorst! Adviesprijs €24,05 Lezersprijs 14,95* ♦Exclusief 2,95 verzendkosten Voor meer informatie en hestellen ga naar de webwinkel. Calimero Wie kent hem niet: het tekenfilmfiguurtje Calimero, met zijn legendarische uitspraak 'Zij zijn groot en ik is klein en dat is niet eerlijk, o nee'! Alle verhalen van Calimero zijn gebundeld in deze 4 dvd- box. Op elke dvd staan acht afleveringen, goed voor ruim anderhalfuur kijkplezier. Totale speelduur meer dan 6 uur! Lezersprijs 14,95* ♦Exclusief 2,95 verzendkosten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 46