Adriana Dorst-de Deugd Kay Kay van 't Leven 28 Ifamilieberichten Bedroefd om het grote verlies, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft gedaan en betekend, geven wij u kennis dat door de Heere na een moeitevolle levensavond uit ons midden is weggenomen onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder sinds 17 maart 1988 weduwe van Adriaan Dorst in de leeftijd van 88 jaar. Zierikzee: Jaap Dorst Nel Dorst-Kik Arjan en Martine, Julia, nomas Leanne en Robbert, Beau, Jelle Adriana, Jack Jan Nieuwerkerk: Bas Dorst Ria Dorst-de Bruine Arianne Harm Corrie de Bruine-Dorst Jan de Bruine Andrea en Martin, Jordy, Noa "Onze dank gaat uit naar personeel en vrijwilligers van zorgcentrum 'Hebron 'te Nieuwerkerk voor de liefdevolle verzorging. Nieuwerkerk, 26 maart 2011 C orrespondent i eadres Familie Dorst, Zeikevoetpad 1, 4301 NE Zierikzee. Onze moeder en oma is opgebaard in zorgcentrum Hebron', Kerkring 3 te Nieuwerkerk, waar gelegenheid is tot condoleren D.V. woensdag 30 maart van 19.30 tot 20.30 uur. De rouwdienst, voor familie en belangstellenden, wordt gehouden D.V. donderdag 31 maart om 13.30 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente in Nederland, Stationsstraat 9 te Nieuwerkerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Muyeweg te Nieuwerkerk. Na de begrafenis is er tevens gelegenheid de familie te condoleren in 'Salem', Molenstraat 16 te Nieuwerkerk. Geen bloemen Mochten wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, dan kunt u deze kennisgeving als zodanig beschouwen. Intens bedroefd geven wij u kennis dat onverwacht en veel te vroeg, op 56-jarige leeftijd, van ons is heengegaan mijn lieve, onmisbare man, onze onvergetelijke en fijne vader, opa, zoon en maatje Hermanus Wilhelmus van der Horst Herman 10 augustus 1954 127 maart 2011 Dankbaar zijn wij voor wat hij voor ons tijdens zijn leven heeft betekend. Brigitte van der Horst-Stoppelenburg Ellyne Vanessa en Wouter Bot-van der Horst Amber Mika Suzanne van der Horst André Stoorvogel Leens van der Horst-van der Knaap Zuidstraat 28 4328 AD Burgh-Haamstede Woensdag 30 maart is er van 19.30 tot 20.30 uur gelegen heid tot afscheid nemen en condoleren in uitvaartcentrum "Vredehof", Oude Lagezoom 6 te Burgh-Haamstede. Donderdag 31 maart om 10.30 uur nemen we afscheid van Herman in crematorium "Rotterdam", Maeterlinckweg 101 te Rotterdam-Zuid. Na de plechtigheid is er alsnog gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Kom zoals je bent Voor altijd in ons hart Onze broer, zwager en oom Frans Kentin is 26 maart 2011 overleden. Hulst: P. Kentin-van Bunderen Goes: G. Kentin-van Vredegem Brig (CH): C. Pfammatter-Kentin dinsdag 29 maart 2011 Heden bereikte ons het droevige bericht, dat is overleden Frans Kentin Frans was een gewaardeerde mede- en tegenspeler binnen onze Tennis Groep. Dat hij moge rusten in vrede. De Donderdagmorgen Seniorengroep van T.V.G. Kay, je mocht maar zo kort bij ons zijn. Met zoveel vreugde en hoop geleefd. Het ging allemaal zo goed, na een angstig begin. Een rups uit zijn cocon gekropen, tot vlinder geworden, maar verder gevlogen naar het LICHT dat wij nu nog niet kunnen zien. Wat was je speciaal. Voor iedereen een raadsel, waarom het zo heeft moeten gaan. Onze kleine zonnestraal is er niet meer. is tot ons verdriet maar anderhalf jaar oud geworden. Rilland: Theo en Jacolien van 't Leven - Polderman Een dikke knuffel van Liam Rotterdam, 26 maart 2011 Haltestraat 82,4411 NH Rilland Kay is thuis. Als ii nog even bij hem wil zijn, kan dat op woensdag 30 maart van 16:00 tot 16:30 uur en van 19:30 tot 20:00 uur. Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid van Kay te nemen op vrijdag 1 april om 13:00 uur in de 'Levensbron' Valckenisseweg 12 te Rilland. Daarna brengen we Kay naar zijn laatste rustplaatsje op de begraafplaats van Rilland. Iedereen die dat wil, mag iets persoonlijks meenemen voor Kay. Diepbedroefd geven wij u kennis van het overlijden van ons innig geliefd kleinkind, achterkleinkind en neefje op de leeftijd van bijna anderhalf jaar; We wensen Theo, Jacolien en Liam heel veel sterkte in dit zware verlies Piet en Anneke Polderman Oma Polderman Opa en Oma van Burg Marlies en Tijmen Mellanie Patrick en Jantine Ruben Jelle Johnny en Yvonne Sem Jesse Nannie en Mark Celina Mirjam en Ronald Daniëlle en Niels Dave Het is Gods eer een zaak te verbergen, Spreuken 25:2A Tot ons onuitsprekelijk verdriet is ons aller Lieveling over leden, ons zeer geliefde kleinkindje, ons lieve vrolijke neefje Kay We mochten 1V2 jaar van hem genieten. Van harte wensen wij Theodoor, Jacolien en Liam kracht en wijsheid om verder te kunnen met hun leven. Opa en Oma van 't Leven-Wisse William en Anja, Bastiaan, Jaco Isaac en Ingeborg, Ben, Camiel, Fleur Bramjan en Lydia, Harm, Sophie Mariejosé en Henk, Henrik, Josianne, Quinten Annemie en Edwin, Jeannerie, Isabelle, Dylano, Milan, Kylian Philip en Marianne, Julia, Bram Rhodé en Johnny, Sharona, Brandon, Shaila Lodewijk en Sarith, Boaz Josien en Coen, Jennifer Elisabeth en Emmy Krabbendijke, 26 Maart 2011 Hi9nseni.inq.nl Ook wij zijn heel verdrietig om het overlijden van onze lieve Kay Veel sterkte gewenst. Wij denken aan jullie. Opa en Oma van Burg Oom Kees - Tante Magda Tineke - Martijn Danny en Sven Linda - Coen Michelle en Brian Jeanien - Jan-Jaap Met veel verdriet hebben we kennis genomen dat is over leden Kay het zoontje van onze vrienden Theo en Jacolien We wensen hen samen met Liam en de familie's heel veel sterkte toe. Herman en Joyce Jurian en Natasja Miniek Evert en Andrea Cees en Mariëlle Johan en Marloes Huub en Marjolein Bedroefd hebben wij kennisgenomen dat na een ernstige ziekte is overleden onze zwager en oom Wim Melis Familie Versluis Je hebt nu rust gevonden al is vol droefheid ons hart. Je lijden zien en niet te kunnen helpen, dat was onze grootste smart. Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was fijn om dit samen te mogen doen. Je was voor ons een lieve ma en (over)oma. Wij zullen je missen. Heden is van ons heengegaan Klazina Moison-Balleur sinds 10 april 2005 weduwe van Franciscus Moison 's-Heerenhoek, - f Lewedorp, 2 mei 1922 26 maart 2011 Roosendaal: Rinus t en Marian Moison-Merks Saskia en Michel Michiel en Joy Bergen op Zoom: Plony en Jan Meulblok-Moison Sjakko Frank en Manninne West Souburg: Joke en Wien Hamelink-Moison Robbie en Nicole Rudi en Elloise Heinkenszand: Corrie en Sjaak Koole-Moison Raymond en Anne Heinkenszand: Mia en Willy Nieuwdorp-Moison Alwin Miranda en Rick Domburg: Ineke en Geerard Schipper-Moison Geldermalsen: Clazien en Hans Hoppe-Moison Ovezande: Johnny en Mirjam Moison-van Zunderen Youri Mitchel en achterkleinkinderen Onze bijzondere dank gaat uit naar het verzorgend en verplegend personeel van Zorgcentrum 'De Kraayert', voor de goede en liefdevolle verzorging. Zorgcentrum 'DeKraayert' Correspondentieadres Abeelstraat 22,4621 AH Bergen op Zoom Woensdag 3.0 maart is er van 19.30 tot 20.00 uur gelegen heid om afscheid te nemen van onze ma en oma, in het mortuarium van Zorgcentrum 'De Kraayert', Deltastraat 2 te Lewedorp. De uitvaartdienst wordt gehouden donderdag 31 maart om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op het R.K. kerkhof aldaar. Na de begrafenis is er in 'De Jeugdhoeve' gelegenheid tot condoleren. Onze ma hield van bloemen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Dag "oude oma Rob, Nicole en Damiën Hamelink

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 28